رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کار نکردن رادیو

ارسال‌های توصیه شده

سلام در بازی حدودا بعد از آپدیت کریسمس رادیو شماره 1 در موبایل و /carradio 1 بصورت کامل از کار افتاد

یا بعد از اپلود امدن پس مدتی  از کار میافتد

دوستانی که این مشکل را دارند حمایت کنند با تشکر

Spiral.png

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوست عزیز @KARiM

این مشکل رو خیلی از پلیر ها داشتن ، حتی خود من هم داشتم ولی یک Bug هست ، مشکل نت هست ولی ۷۰ درصدش Buge شما اگر نتتون مشکل داره پایین صفحه ی Game شما یک چیزی نوشته اینجوری نوشته: Carradio 1 // Music 0%

این هم میتونه مشکل ( نت شما یا Bug ) باشه.

حالا شما می‌خواهید این موزیک ایرانی رو درست کنید اگر ماشین شما شخصی بود اهنگ رو Upload کنید و بعد از وسیله ی خود پیاده شید و در ماشین رو چند باری (? Open ?, Lock) کنید، سپس در ماشین خود F کنید و بعد چند ثانیه یا چند دقیقه این مشکل شما حل میشه.

موفق باشید.

Love❤️?

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۱/۱۱/۳ در 03:38، KARiM گفته است:

سلام در بازی حدودا بعد از آپدیت کریسمس رادیو شماره 1 در موبایل و /carradio 1 بصورت کامل از کار افتاد

یا بعد از اپلود امدن پس مدتی  از کار میافتد

دوستانی که این مشکل را دارند حمایت کنند با تشکر

سلام و درود !
من هم این مشکلو دارم و به خاطر اینکه که اینترنت داخلی شده و رادیوجوان درست کار نمیکنه میشه گفت فیلتره و به همین دلیل این مشکلو 80درصد پلیر ها دارند.
و امیدوارم هرچی زودتر این محدودیت ها رفع بشه. 
بدرود.

Gods Family
Atrocidus.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...