رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ انجمن

G0DFATHER

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

GoD._.FatheR.png

- توضیح کامل باگ: 

زمانی که نام کاربری در فروم تغییر میکنه. تگ ها بروز نمیشن و همون تگ قبلی نوشته میشه که باید درست بشه مثلا الان من @PedarKhande هستم ولی در این لینک @RealGodFather ثبت شده.

لینک پروفایل من

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):

نیازی نیست.

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): اسم کاربری خودتون رو در فروم تغییر بدید ، سپس به یک تاپیکی که قبل از تغییر نام شما رو تگ کرده بود سر بزنید متوجه میشید که تگ بروز نمیشه.

ورود به لینک

به متن نوشته شده در این لینک هم دقت کنید همونطور که میبینید در آخر همون متن نوشته شده @RealGodfather

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 ساعت قبل، PedarKhande گفته است:

همون تگ قبلی نوشته میشه که باید درست بشه مثلا الان من @PedarKhande هستم ولی در این لینک @RealGodFather ثبت شده.

این اتفاق تو خیلی از پیامرسان ها و فروم ها وجود داره، در صورت زدن به تگ قبلی به همون اکانت با تگ جدید منتقل میشید.

اگه فیکس بشه و اتوماتیک از نظر ظاهری هم عوض بشه خیلی خوبه ولی بعید میدونم اتفاق بیفته.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

این اتفاق تو خیلی از پیامرسان ها و فروم ها وجود داره، در صورت زدن به تگ قبلی به همون اکانت با تگ جدید منتقل میشید.

اگه فیکس بشه و اتوماتیک از نظر ظاهری هم عوض بشه خیلی خوبه ولی بعید میدونم اتفاق بیفته.

ممنونم بله ، ولی خوب این باگه دیگه چون اسم من در حال حاضر RealGodfather نیست. و امکان فیکس وجود داره.

@ArSaCiA

hla.png ????  ??  ????  ???  ??? hla.png

l904326_1.gif

♛ ??? ♛

GoD._.FatheR.png

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...