رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن الکی mamad[0111]

AlBeRT

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AlBerT.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mamad%5B0111%5D.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: elnazi.png

• توضیحات: بنده بر سر یه موضوع شخصی با محمد حرفمون شد من بهش کفتم محمد شورشو در آوردی بن کرد لطفا مدرک توهین بدین

• مدارک (فیلم یا عکس): در تاریخچه بن ها موجود است

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض  سلام دوست عزیز شما به بنده توهین کردی هم شاهد هم مدرک موجوده

مدرک:http://s8.picofile.com/file/8311702100/sa_mp_096.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MaMaD0111 گفته است :

با عرض  سلام دوست عزیز شما به بنده توهین کردی هم شاهد هم مدرک موجوده

مدرک:http://s8.picofile.com/file/8311702100/sa_mp_096.png

با سلام. 

1-شما چت را edit کردید و دوستتون liu به من توهین کردن.

2-شورشو در اوردی فکر نکنم توهینه

3-گایمع خعرد یک کلمه از زبان محلی ماست و من با هم شهریم حرف زدم که این توهین نیست

4-شما خیلی از ادمینیتون سوئ استفاده کردین من در خواست دارم که دیموت شوید میبینید تو این 4 روز ادمینی چن شکایت از شما شده

عب(AlBeRT)اس

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۶/۸/۲۳ ه‍.ش. در 12:30، AlBeRT گفته است :

با سلام. 

1-شما چت را edit کردید و دوستتون liu به من توهین کردن.

2-شورشو در اوردی فکر نکنم توهینه

3-گایمع خعرد یک کلمه از زبان محلی ماست و من با هم شهریم حرف زدم که این توهین نیست

4-شما خیلی از ادمینیتون سوئ استفاده کردین من در خواست دارم که دیموت شوید میبینید تو این 4 روز ادمینی چن شکایت از شما شده

عب(AlBeRT)اس

هیچ ویرایشی در چت نشده جز محو کردن چیز هایی که به سرور مربوطه و باید محرمانه بمونه از افشای اون معذوریم

درسته منم زبانم خوبه نگران نباشید بنده فهمیدم چی گفتید و به چه زبانی گفتید توهین بوده هم بنده مطمئنم هم خود جناب عالی بیشتر از این وقت بنده رو نگیرد هم تیم ادمینی برای به نمایش گذاشتن این پیام ها در سایت فروم

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...