رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد شکایت | JVDAdler

Mohammadhadi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mohamadhadi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JvDAdler.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با درود. ضمن عرض این موضوع که میدونم شکایتم باز هم رد میشه اما در ذهن خودم میدونم که حق با منه دوباره شکایت رو پیگیری میکنم! ببینید عین همین شکایت قبلا انجام شده و تایید شده! اصلا مو نمیزنه!!! حتی بخاطر همین موضوع من یه بار توسط خود آقای JVDAdler به اشتباه ادمین جیل شدم! که توی یوسیپی من هستش میتونید چک کنید که خود آقای Alireza اگه یادتون باشه شکایت کردم و بعدش صحبت هایی که با ادمین مربوطه داشتیم شکایت رو پس گرفتم!  لینکش رو هم توی مدارک میذارم! ببینید کار این افسر سواستفاده هست! من به هردلیلی میخواستم فریسک نشم آقا اصلا میخواستم اذیت و آزار کنم اصلا! رفتم اون بالاا که فریسک نشم! این آقا میدونه که الان MFrisk بده من مجبورم بپرم پایین و میمیرم که میشه NON-RP ! با این حال بازم شکایت رد میشه! هرجای دنیا ببری اینو تایید میکنن! خیلی تعجب میکنم که چطور این موضوع واضح درک نمیشه !!!!!!!!!!

• مدارک (فیلم یا عکس): 
لینک شکایت: 

شکایت از JVDAdler که پس گرفتم:  

• مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما شاکی محترم @Mohammadhadi

مدارک برای سرپرست محترم @Alireza ارسال شد.
 Staff Note 

+موفق باشید.

• مرسی 1
  • دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام @Mohammadhadi

اخلاق خارج از زندگی زمانی روی شما توسط ادمین اعمال میشود در این مواقع که شما حق تسلیم نداشته باشید، در این مدارک شما حق تسلیم داشتید.

قبل از اخطار سوم شما دوبار فرصت تسلیم شدن و همکاری داشتید اما باز هم با دوچرخه رفتید به مکانی که برای خودتان مشکل ساز گردد و وسیله نقلیه ای که ازش استفاده کردید که برای رفیقتون بوده هم لاگ بررسی شد برای خودتان بوده و Towcar کردید وارنشم براتون ارسال میکنم انشالله سوء تفاهم پیش آمده هم رفع گردد.

Mohamadhadi 

$150

2022-12-21

11:43:25/

Towcar 728th vehicle (SBiz #8)

شکایت شما رد شد، موفق باشید.

* بسته شد *

• دوست دارم که 1
  • ناراحت 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...