رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Aone - بن اشتباه

Aboll

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Abol.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Aone.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام ایشون من رو ۷ روز بن دادند به علت نداشتن فیلم که در اصل علت بن دادن بنده نا حقی در ایونت بود و بنده از ایونت فیلم داشتم و همون شبی که ایشون گفتند در فوروم ایشون فیلم رو ارسال کردم و ایشون منو ۷ روز بن دادند و فرداش اومدند به من رشوه دادن که شکایت نکن رمز اکانت و پین رو بده انبن کنم در pm/ گفتند که اصلا برای انبن پین لازم نیست? و ایشون به جورایی قسط دزدی اکانت بنده رو داشتند لطفا هر کسی که با قوانین آشنا نیست رو ادمین نکنید از دوست عزیز @Alireza درخواست بررسی دارم مدارک داشتن فیلم داخل پیوی فوروم Aone ارسال شده و مدرک گفتن دادن رمز و پین برای انبن در صورت نیاز به پیوی سرپرست ارسال میشه لطفا پیگیری کنید با  تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): UCP

• هاها 3
  • چی چی 1
  • ناراحت 1

============================================================================================

نگران فردایت نباش

خدای دیروز و امروز، خدای فردا هم هست

ما اولین بار است بندگی می کنیم

ولی او بی زمانی است که خدایی می کند

اعتماد کن به خدایی اش

=================================================================================

Abol.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و احترام خدمت شما شاکی عزیز @AboI

مدارک مربوطه برای سرپرست کارکنان @Alireza ارسال شد.

Staff Note

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

[1?️Aone.png [1?️]

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

?م̴ن̴ ̴س̴ق̴و̴ط̴ ̴ک̴ر̴د̴م̴ ̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴س̴ک̴و̴ت̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?م̴ن̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴خ̴ت̴ ̴ق̴ل̴ب̴م̴و̴ ̴ه̴م̴ه̴ ̴چ̴ه̴ ̴س̴و̴د̴ ̴ک̴ر̴د̴ن̴?

?

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام. @AboI

مدارک بررسی شد، در مورد ایونت فیلم شما کامل نبوده و اون قسمتی که ادمین درخواست کردن رو ارسال نکردید.

بن شما صحیح بوده.

در مورد PM بی مورد ایشان مجازات خواهند شد.

موفق و پیروز باشید.

* بسته شد *

• مرسی 2

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...