رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Supermarkets on Map

MoonD

ارسال‌های توصیه شده

با سلام. من پیشنهادم اینه که یه cmd بزارین که همه ی سوپر مارکت های روی مپ رو نشون بده مثل /safezones که یک سری مکان ها رو نشون میده و بعد از زدن دوباره ی اون کامند از رو مپ برداشته میشه . چون خیلی وقتا ما دنبال سوپر مارکتیم که یه چیزی بخریم اما پیداش نمی کنیم . با تشکر

fffffffffffffffffffff_p1nl.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 10 ساعت قبل، mahdisalar13 گفته است:

با سلام. من پیشنهادم اینه که یه cmd بزارین که همه ی سوپر مارکت های روی مپ رو نشون بده مثل /safezones که یک سری مکان ها رو نشون میده و بعد از زدن دوباره ی اون کامند از رو مپ برداشته میشه . چون خیلی وقتا ما دنبال سوپر مارکتیم که یه چیزی بخریم اما پیداش نمی کنیم . با تشکر

باید یه آیکون مثل رستوران و باشگاه و.. براش بزارن که وقتی میری نزدیکش تو نقشه بیاد عین مکانای دیگه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، mahdisalar13 گفته است:

Set Player Map Icon 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۶ در 13:58، mahdisalar13 گفته است:

پیشنهاد خوبیه

👑

💎[ArAsh.png]💎      

سرم تو لاکه ولی بیاد بیرون دهن خیلیا به فا**....×                                                      
                                                                                                                                                                                               👑                      

Pishro                      ↻  ㅤㅤ   ❚❚ㅤ                   

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

از دستور Locations/ استفاده کنید

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز
در حال حاضر نیاز شما توسط سیستم های مشابه برطرف شده است

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...