رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Olden

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Olden.png

- توضیح کامل باگ: با سلام و درود، سیستم Payday یک مشکل کوچیک داره بخصوص برای کسانی که نتشون یه خورده بده.

زمانی که فردی برای مثال ساعت 15:00 وارد بازی میشه و Sleep میکنه تا ساعت 16:00 قاعدتا باید Payday رو دریافت کنه سر ساعت، اما اگر در این بین نتش قطع بشه یا به هر دلیلی از بازی خارج بشه و دوباره بیاد تو بازی، Payday دریافت نمیکنه.

همچنین خود بنده امروز که ساعت 16:00 رفته بودم اکانت مولتی Hourly active time ساعت 16:30 شد 30 دقیقه و Autosleep شدم بعد از شانس بد ساعت 16:54 دقیقه نتم قطع و وصل شد و Payday دریافت نکردم!

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم):
ag-sa-1431_yafw.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): اکانت خود را از یک ساعت تا ساعت بعدش روی حالت Sleep قرار بدید (به طوری که 40+ دقیقه داخل بازی باشید اما HourlyActiveTime به دلیل Sleep بودن از 40:00 کم تر باشه) سپس چند دقیقه قبل از دریافت Payday (مثال: XX:50) از بازی خارج بشید و منتظر Payday بمانید.

#- پیشنهاد: به نظرم اگر تایم ها رو جدا بشه در نظر گرفت این مشکل حل میشه (برای مثال یک HourlyTime هم در کنار HourlyActiveTime باشه).

HoyrlyTime از زمانی شروع بشه که وارد سرور میشیم، چه Sleep باشیم چه نباشیم HourlyTime تا زمانی که آنلاینیم تو ساعت بالا بره.

زمانی که HourlyTime مقدارش 40:00+ میشه، اگه HourlyActiveTime از 40 کمتر باشه، Payday sleep mode دریافت کنیم و اگه از 40 بیشتر باشه Payday به همراه تایم پلی.

ویرایش شده توسط Olden
  • دوست دارم که 1

Olden.png

367325_24ezgif-com-effects-1-.gifcc4125_24TVdb-ezgif-com-resize.gif367325_24ezgif-com-effects-1-.gif

Noxious.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
  • 8 ماه بعد...
  • مؤسس

با سلام.

پیشنهاد شما قبول شد و در ریستارت بعدی برای دریافت PayDay فقط کافیست که 28 دقیقه آنلاین باشید. (چه Sleep چه Active فرقی ندارد)

با دستور Stats/ می توانید ActiveTime و OnlineTime خود را مشاهده کنید.

جوایز ارسال شد. بسته شد.

• دوست دارم که 3

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...