رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

New Update - Skin Staff

ارسال‌های توصیه شده

در 9 ساعت قبل، Asli گفته است:

@Ali 

امکانش هست اسکین برگرده بعد اسکینو چند وقت دیگه باگشو درست کنید دوباره اپدیت بدید چون من خودم تو این مدت هیچ مشکلی تو اسکین ندیدم و افت فریم زیادی نداشته والا 

بیشترین کسایی که سمپ پلی میدن معمولا سیستم ضعیفی دارن حالا شاید شما یا چند تا دیگه سیستمتون خوبه به فکر اونام باشید. 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، ALiHeRFei گفته است:

بیشترین کسایی که سمپ پلی میدن معمولا سیستم ضعیفی دارن حالا شاید شما یا چند تا دیگه سیستمتون خوبه به فکر اونام باشید. 

والا من با سیستم ضعیف هم تست کردم والا خیلی افت نداشت

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

◗━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

Nw

????????                 

━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━ 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Asli گفته است:

والا من با سیستم ضعیف هم تست کردم والا خیلی افت نداشت

این دیگه از تدبیر درجه 1، یک بزرگوار هست که بجا انتشار AgSamp نگران افت فریم اسکین staff هستن

ویرایش شده توسط ALiHeRFei
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه

والا اتفاقا خیلی خوبه اسکینه شما اگه مدل راه رفتن و شکل و شمایل اسکین رو با دقت ببینین خیلی با کیفیت تر شده و خیلی خوبه به نظرم ولی به نظرم @Ali اگر اسکینی قراره اضافه بشه خواهشن انیمه مانند دیگه نباشه و شکل واقعی تری داشته باشه من خودم عاشق انیمه هستم ولی این دیگه خیلی زیادیه که همش اسکین انیمه تور بزاریم این فقط نظر من بود و نظر من در مورد اسکین جدید استف کاملا اوکیه از قبلی هم با کیفیت تره هم مدل راه رفتنش و حالت هاش کلا متفاوت شده که به نظر من کاملا اسکین اوکی ای هست

• چی چی 1

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

سخت نگیرین زیاد

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Palycity گفته است:

والا اتفاقا خیلی خوبه اسکینه شما اگه مدل راه رفتن و شکل و شمایل اسکین رو با دقت ببینین خیلی با کیفیت تر شده و خیلی خوبه به نظرم ولی به نظرم @Ali اگر اسکینی قراره اضافه بشه خواهشن انیمه مانند دیگه نباشه و شکل واقعی تری داشته باشه من خودم عاشق انیمه هستم ولی این دیگه خیلی زیادیه که همش اسکین انیمه تور بزاریم این فقط نظر من بود و نظر من در مورد اسکین جدید استف کاملا اوکیه از قبلی هم با کیفیت تره هم مدل راه رفتنش و حالت هاش کلا متفاوت شده که به نظر من کاملا اسکین اوکی ای هست

..... 

در 9 ساعت قبل، ALiHeRFei گفته است:

این دیگه از تدبیر درجه 1، یک بزرگوار هست که بجا انتشار AgSamp نگران افت فریم اسکین staff هستن

?

download_preview_rev_1_7m21.png               screenshot_(216)_-_copy_qrou.png               download_(2)_preview_rev_1_tba9.png

Nw

????????                 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۴ در 00:05، Ali گفته است:

به احتمال زیاد (95%) برمیگرده اما ممکنه که زیاد طول بکشه.

برای ما دیر یا زود اسکین چیزی نیست دیر یا زود ag:samp چیزی هست کی میاد |:

خمینی کبیر: پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به مملکت شما نرسد.         

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Palycity گفته است:

انیمه مانند دیگه نباشه و شکل واقعی تری داشته باشه

چی میگی یزید اگه اون اسکین خوبه رو برداره من دیگه نیستم. @ALiHeRFei تو هستی؟

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 404 گفته است:

من نمیگم اسکین قبلی بده ولی خب این اسکین رو بیشتر دوست دارم تا قبلی دیگه هر کی نظرشو داره دیگه

خیلیا خوبن ولی

سلیقه ما نیستن

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Palycity.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Gulakh.png

b5f422_24ezgif-1-25ceb4aa0e.gif

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 404 گفته است:

اره اتفاقا یکی از جذابیت های ارساکیا این اسکین انیمه هه هست 

اولین بار @Reyhane داشت اینو بعد تو میتینگ هی Camera فیکس میکردم زیر اسکین عه ??????

هعی چه ذهن مریضی داشتم من.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، ALiHeRFei گفته است:

اولین بار @Reyhane داشت اینو بعد تو میتینگ هی Camera فیکس میکردم زیر اسکین عه ??????

من به عشق این اسکین نفر اول قبل لیدر تو میتینگ بودم??

screenshot_(216)_-_copy_qrou.png

tercepin2.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 404 گفته است:

من به عشق این اسکین نفر اول قبل لیدر تو میتینگ بودم??

??

در 2 ساعت قبل، Palycity گفته است:

من نمیگم اسکین قبلی بده ولی خب این اسکین رو بیشتر دوست دارم تا قبلی دیگه هر کی نظرشو داره دیگه

حاجی نسبت به اسکین قبلی این خیلییی بده بعدشم اگر اسکین خودت که بهش عادت کردی عوض میشد میخوام ببینم نظرت همین بود??

در 1 ساعت قبل، ALiHeRFei گفته است:

میگم خدایا چرا علی حرفه این همه وقت تو Si مونده ??

در 19 ساعت قبل، Palycity گفته است:

دست سمت چپش هم شکسته یکم کجه

( کاملا دویدن هم با کیفیت شده??

• هاها 1

⚜                                                                                                             ⚜

iCeT.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۴ در 23:42، seprooz123 گفته است:

ایشالله عید 1405 میاد

دقیقا از چیزی که من میبینم علی 1405 انتشار میده الان ما باگ داریم دارن فیکسش میکنن ولی مگه چقدر باگ داریم این مدت که داشتن باگ های AG:SAMP رو فیکس میکردن از اون تاپیک های باگ بیشتر شده 

• دوست دارم که 2

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، iCeT گفته است:

میگم خدایا چرا علی حرفه این همه وقت تو Si مونده ??

کلا paramedic و Si  و NR فکشن های دخترونه هستن. دوست داشتم همش امتحان کنم?

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ALiHeRFei گفته است:

کلا paramedic و Si  و NR فکشن های دخترونه هستن. دوست داشتم همش امتحان کنم?

ای شیطون  ميگما همیشه تو این فکشن هایی مخصوصا تو Si 

⚜                                                                                                             ⚜

iCeT.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ALiHeRFei گفته است:

??

@Forget Nr هم سر بزن  چیز خوبیه چیز لیدر خوبیه??

• دوست دارم که 1

Nw

????????                 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۱/۱/۳ در 22:20، Ali گفته است:

دماغ بزرگ

حالا کی به صورتش احمیت میده ما خوده اسکین رو میخوایم

?

• مرسی 1

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Ali گفته است:

اسکین استف رو باز هم تغییرات اعمال کردیم، نظرتون رو اعلام کنید.

داش تغییرات رو ولش اسکین قبلی از همه لحاظ بهتر بود

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Ali گفته است:

امیدوارم تغییرات آینده بهتر از این بشه

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Ali گفته است:

اسکین از نظر قبلی بهتر شده ولی باز هم مورد هایی داره

اگه ساعت بهش اضافه بشه خوب میشه ( دست راست یا چپ فرقی نداره فقط دست از یکنواختی در بیاد)

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...