رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Notepad

Universe

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Universe.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

NotePad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: سلام من از سپتامبر سال 2021 در داخل قسمت ثبت نام لیدر پست فرستادم و به دو تا مسئول های لیدر آن زمان هم گفتم یعنی آن زمان به Alireza و Ortega گفتم که من رو داخل صف لیدر دسته ویژه بگذارند بعد در نوامبر سال 2021 پست های لیدر رو همرو پاک کردن (به دلیل اینکه شلوغ شده بود) بعد من در همان ماه یعنی در ماه نوامبر پست لیدر گذاشتم  بعد الان از اون موقع تا حالا 7 ماه گذشته و بنده رو هنوز لیدر کاپ نکردن بنده خیلی پیگیر بودم و ریپورت هم میدادم  و همچنین اقای Notepad گفتن که اگر مدیریت شما رو تایید کنند من همین الان شمارو لیدر NG میکنم بعد من هم از سوی مدیریت تاییدیه گرفتم بعد دیدم که اومدن و Oddin رو لیدر NG کردن من اون موقع به درخواست مدیریت شکایت نکردم ولی حالا اقای Notepad اومدن و اقای Rainy رو لیدر NG کردن در حالی که نوبت بنده بود من 7 ماه هست که داخل صف هستم و تا حالا لیدر کاپ نشدم اون وقت ایشون چجوری میاد و یکی رو که اصلا نیست داخل بازی و قبلا هم لیدر کاپ بوده رو دوباره لیدر کاپ میکنند؟ همش به بهانه های مختلف حق من رو ضایع میکنند و این بار از مدیریت درخواست دارم تا به این شکایت رسیدگی کند و موضوع لیدریه من در دسته ویژه رو سریعا پیگیری کنند چون به خدا من 7 ماهه که داخل صف هستم و بسیاری از دوستانم هم شاهد این قضیه هستند با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس):

در این عکس بنده از سوی مدیریت تایید صلاحیت شدم ?

2022-02-24_ybxs.png

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

? ?ℕ ??? ℕ??? ?? 90'S ℍ?ℙ-ℍ?ℙ

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما شاکی محترم،

بنده حرف های خودم رو به یاد میارم و تمامی توضیحات به مسئولین داده خواهد شد.

Staff Note: LINK 

? You'Ve Never Had A FrienD Like Me

.Never Surrender
.Surround yourself with people that challenge how you think. Not people that nod their head and act like they agree

-------------------------------  I'd rather be alone, I am not good in crowds --------------------------

Nate.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام @Universe

بنا به آپدیت قوانین اقلیت گارد ملی مدیریت فردی را نیاز داشته که به نحوه احسن بتواند از پس قوانین اقلیت برآید و از قوانین ذکر شده سرپیچی نکند و همچنین شما طبق گفته ی بنده داخل صف هستید و حتی یکبار بنده بهتون گفتم آماده باشید گفتید بنا به دلایل شخصی تایم نمیتوانید بزنید و برای لیدری هم حتی انتخاب شدید تمامی مدارک رو بنده زیر نظر دارم و کوچک ترین ناحقی مطمئن باشید صورت نخواهد گرفت و سرپرست ها به زودی به شما اعلام آمادگی خواهند کرد برای لیدری دسته های دیگر ، اقلیت گارد تصمیمی مدیریتی بوده و تمامی فعالیت های این اقلیت تحت نظر بنده می باشد و توجه داشته باشید تمامی زمان ها حضور بنده نیز به عنوان مسئول در این اقلیت سپری می شود.

شکایت شما رد شد.

* بسته شد *

• مرسی 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...