رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Alireza

luckyjames

ارسال‌های توصیه شده

luckyjames.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Alireza.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: بدون شاهد

• توضیحات: سلام؛ من تا حدود یک ساعت پیش داخل سرور بودم و بعدش خسته شدم و اکانت رو sleep زدم و رفتم. حالا حدود نیم ساعت پیش دوباره خواستم بیام و دیدم که اکانت بدلیل (cheats) ۳۰ روز توسط ادمین Alireza بن شده در صورتی که من هیچگونه چیت یا کلا هیچ فایل اضافی ای (اعم از ماد ها) روی بازی نصب نکردم و اصلا نمیدونم که چطور باید چیت نصب کرد و قبلا هم هیچوقت همچین کاری نکردم (به طور کل).

• مدارک (فیلم یا عکس): مدرکی هم ندارم چون اسلیپ بودم و وقتی اومدم دیدم بن شدم. (میدونم میگید که نه مدرکی دارم و نه شاهدی پس احتمالا دروغ میگم ولی واقعا اینطور نیست.)

نمیدونم با چک پی سی میتونم ثابت کنم یا نه ولی اگه لازمه که چک پی سی کنید کاملا قبول میکنم.

یه درخواستی هم از ادمین @Alireza داشتم که اگه مدرکی در رابطه با اینکه چیت زدم داره حتما ارسال کنه.

با تشکر

ویرایش شده توسط luckyjames
اشتباه تایپی
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

از آنجا که شما با سمپ معمولی وارد بازی شده بودید ممکن است مودی نصب کرده باشید که باعث شده روند بازی شما را به گونه ای تغییر دهد که تقلب محسوب می شود. حتماً مود غیر مجازی نصب نکنید و با لانچر وارد بازی شوید.

شکایت شما رد شد. بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...