رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباهه MaTRis

SpeedNeveR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SpeedNeveR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaTriS.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون ظاهرن قوانینه ادمینیو بلد نیستن و پیشنهاده بنده به ایشون مطالعه درسته قوانینه

ایشون اولن بنده رو 4 روز بن کردن در صورتی که محرومیتش 5 تا 7 روزه، در ضمن بنده به هلپر هیچ بی احترامی ای نکردم و توهین به استاف هیج جا ننوشته بن داره و اون توهین به ادمینه ایشون در جایگاهی نیستن که تصمیم گیری کنن و اگرم بنده توهینی کرده باشم منیجر و فاوندر تصمیمشو میگیرن
• مدارک (فیلم یا عکس): 1%D8%B3.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شما.

ممنون از توصیه شما, توهین تنها به ادمین (از تیم کارکنان) : 5 تا 7 روز بن به همراه دارد (البته ببخشید این رو گفتم قوانین رو درست مطالعه کنید).

شما به دو عضو از تیم کارکنان یعنی: هلپر مجموعه و لیدر مجموعه توهین کردید و مجازات شدید.

برای هر مواردی که مشخص نشده ادمین تصمیم گیری می کند.
       هم چنین ادمین ها میتوانند در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند.

مدارک توهین به مدیر داده میشود.

موفق باشید.

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MaTriS گفته است :

سلام خدمت شما.

ممنون از توصیه شما, توهین تنها به ادمین (از تیم کارکنان) : 5 تا 7 روز بن به همراه دارد (البته ببخشید این رو گفتم قوانین رو درست مطالعه کنید).

شما به دو عضو از تیم کارکنان یعنی: هلپر مجموعه و لیدر مجموعه توهین کردید و مجازات شدید.

برای هر مواردی که مشخص نشده ادمین تصمیم گیری می کند.
       هم چنین ادمین ها میتوانند در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند.

مدارک توهین به مدیر داده میشود.

موفق باشید.

من به لیدر توهین کردم؟ :D ببخشید میشه بگید کدوم لیدر ؟ تمامه لیدر ها رفیقام هستن عزیزم :))  به جز یکیشون که اونم لیدره پلیس دیپارتمنت هست و بنده به اون هیچ گونه توهینی ن کردم

هلپرم بنده گفتم Khodeto Chand Ta Os Dige و شما از کجا فهمیدید که منظوره بنده یه چیز دیگه بود ؟ برید سرچ کنید معنیه او اس رو میفهمید :)) اینم توهین نیس چون منظوره بنده رفیقشون بود
پیشنهاده بنده به شما resign/ و مطالعه درسته قوانین هست :)

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بنده اینقدر ترسناکم که سه بار به جرمه یک چیز بن میشم اونم توسطه شما؟ بنده هیج جایه فروم و سمپ ندیدم کسی به جرمه توهین به لیدر بن شه و در مواقع خاص هست نه هر موردی که شما برایه اینکه ای وی نگیری و دیموت نشی یه قانون از خودت در بیاری.

در هر صورت یا کاره شما بچه گانس یا با بنده مشکل داری ، اونی باید ناراحت باشه که سه ماه باید صبر کنه برایه رنک آپ . نه من که آن بن میکنم.

در ضمن همه کسایی که قدیمی باشن میدونن که توهین به هلپر فقط در n/ بن داره و توهین به لیدرم اصلن بن نداره و فقط توهین به ادمینه که بن داره و هر قانونیو که مشخص شده فاوندر تصمیم گیری میکنه نه یک ادمین لول 1 . موفق باشید.

ویرایش شده توسط SpeedNeveR
لینک به دیدگاه

تمامی توضیحات و مدارک به مدیر داده شده.

لطفا پیشنهادات و توصیه های خود روی برگه یادداشت کنید و در زمانی مناسب به بنده اطلاع دهید.

سربلند باشید.

• دوست دارم که 2
لینک به دیدگاه

sa_mp_256.png

sa_mp_257.png

به عنوانه اخرین عدله ها و مدارک و شکایت بنده این اسکرین شات ها که برایه دو روز پیش هستو میزارم.
قضاوتو میسپارم به تمامی کاربران آرساکیا و مدیریت .... 

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

فکر میکنم باید دوباره نوشته های بنده رو در قسمت اول حرف های بنده که به صورت قرمز میباشد مطالعه کنید.

قضاوت رو به مدیر بسپارید اگر عضوی از مجموعه در مورد کارهای صحیح و یا غیرصحیح بنده که ممکن شده باشد حقی از کسی گرفته شده باشد به بنده از طریق ارتباطات داخل مجموعه اطلاع دهد یا در صورت مشکل با کارهای بنده پست شکایت طراحی کنند.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام

عنوانی به اسم توهین به تیم کارکنان ( Staff ) نداریم. اما در بعضی از شرایط با هماهنگی تیم مدیریت این امکان وجود دارد.

* تصمیم با تیم مدیریت هست و نه کاربران

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...