رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اقلیت هایِ دسته ویژه

ارسال‌های توصیه شده

در 31 دقیقه قبل، Lazyboy گفته است:

داش از HM  الان فقط منم دارم تایم میزنم 

یعنی تنها کسی که با اکتیوتی 100 میره میتینگ منم بقیه همه فقط سبز کردن

الان عضو هایی در هیتمن هستند ک فقط نزدیک ۶ ۷ ماهه رنک ۵ هستن.

باید قانونی بزارن که هر عضوی بیشتر از یک تایمی نتونه داخل فکشن هیتمن بمونه اونایی ک رنک ۵ هم هستن پلی هم نمیدن آخه نمیدونم برای چی نمیرن

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 دقیقه قبل، Gibson گفته است:

باید قانونی بزارن که هر عضوی بیشتر از یک تایمی نتونه داخل فکشن هیتمن بمونه اونایی ک رنک ۵ هم هستن پلی هم نمیدن آخه نمیدونم برای چی نمیرن

اگر با بالا رفتن رنک حداقل اکتیویتی هم بیشتر بشه به نظرم بهتر میشه

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه

کاملا درسته...

ولی من با همون روال که فقط افراد به سختی میتونستن وارد کاپ بشن موافقم شاید بگید چرا 

ببینید هممون اینو میدونیم که اگه کسی به سختی یه چیزیو بدست بیاره واسش تلاش کنه و بجنگه وقتی که بدستش میاره براش با ارزشه و قدرشو میدونه همونطور که خیلی از ما برای رفتن به کاپ زمانی که سابقه، اولویت داشت سختی کشیدیم و پاش هم موندیم 

خود من وقتی NG بودم امکان نداشت هر 10 دقیقه کسی بانکارو چک نکنه حتی وقتی که بانک SF هم اومده بود با اینکه اعتراض کرده بودیم ولی بازم خیلی پیگیر بانکا بودیم. همیشه سعی بر این بود که آیدی هارو گیر بیاریم تا همش از Rep و Buff استفاده کنیم.

واقعا وضعیت الان NG رو به هیچ وجه نمیشه با اون زمان مقایسه کرد، به قول عزیزی NG حرمت داشت ? 

حالا اگه همون سیستم قبلی عضویت ملاک قرار نگرفت حداقل یه قانون جدید براش وضع کنن چون به قول خودت همه راحت تایم میزنن و رفتن به ویژه خیلی ساده و عادی شده. نمیگم سختش کنن حداقل یه چیزی باشه که نه سخت باشه نه اینقدر هم ساده. نه افراط نه تفریط

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

کاملا با پیشنهادت موافقم @Forget اما 

کسایی که فعالن تجربه ندارن و کسایی که تجربه دارن تایم آنچنانی ندارن. معدود بازیکنانی هستن که هم تجربه ی کافی و هم تایم بالا برای دسته ویژه داشته باشن. بجای اینکه دنبال این باشیم که سیستم درخواست عضویت عوض شه که کار غیر ممکنی هم هست باید روی افراد کم تجربه و بی تجربه کار بشه.

در مورد اقلیت گارد ملی هم باید بگم طی اخرین صحبت هایی که با موسس درباره ی این اقلیت بزرگ داشتیم ایشون گفتند که اعضای گاردملی نباید تمام قدرتشون رو برای Fail کردن Rob یا Jailbreak بزارن چرا که اینجوری بازیکن از بازی زده میشه یعنی تلاش برای شکست دادنشون بکنی اما شکست ندی تا برای بازیکنانی که Rob میزنن یا Jailbreak میکنن بازی جذاب تر شه.

خب انتقاداتی هم داره جمله ایشون و فقط یه مورد رو بگم که اگه هر سری کارشونو با پیروزی پشت سر بزارن چه جذابیتی برای عضوی که در اقلیت گاردملی هست, داره؟

اقلیت گاردملی اصلا به مدیریت لیدر و ساب لیدر نیاز نداره خود ممبر باید تعصب داشته باشه روی فکشن, دست از چک دادن بانک ها نکشه,با خودش بگه هر جور که شده باید راب یا جیل برک فیل شه.اما یه عده ای هستن که متاسفانه فقط میخوان کارو خودشون تنها انجام بدن تا شاید شناخته بشن و همین, کارو برای اقلیت سخت و دشوار میکنه زیرا که این نوع افراد بقیه اعضای فکشن رو دلسرد میکنن و یه جورایی زده میشن.

Nᴜᴍʙᴇʀ Oɴᴇ Fᴀᴍɪʟʏ

Reza.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ORTEGA گفته است:

کاملا با پیشنهادت موافقم @Forget اما 

کسایی که فعالن تجربه ندارن و کسایی که تجربه دارن تایم آنچنانی ندارن. معدود بازیکنانی هستن که هم تجربه ی کافی و هم تایم بالا برای دسته ویژه داشته باشن. بجای اینکه دنبال این باشیم که سیستم درخواست عضویت عوض شه که کار غیر ممکنی هم هست باید روی افراد کم تجربه و بی تجربه کار بشه.

در مورد اقلیت گارد ملی هم باید بگم طی اخرین صحبت هایی که با موسس درباره ی این اقلیت بزرگ داشتیم ایشون گفتند که اعضای گاردملی نباید تمام قدرتشون رو برای Fail کردن Rob یا Jailbreak بزارن چرا که اینجوری بازیکن از بازی زده میشه یعنی تلاش برای شکست دادنشون بکنی اما شکست ندی تا برای بازیکنانی که Rob میزنن یا Jailbreak میکنن بازی جذاب تر شه.

خب انتقاداتی هم داره جمله ایشون و فقط یه مورد رو بگم که اگه هر سری کارشونو با پیروزی پشت سر بزارن چه جذابیتی برای عضوی که در اقلیت گاردملی هست, داره؟

اقلیت گاردملی اصلا به مدیریت لیدر و ساب لیدر نیاز نداره خود ممبر باید تعصب داشته باشه روی فکشن, دست از چک دادن بانک ها نکشه,با خودش بگه هر جور که شده باید راب یا جیل برک فیل شه.اما یه عده ای هستن که متاسفانه فقط میخوان کارو خودشون تنها انجام بدن تا شاید شناخته بشن و همین, کارو برای اقلیت سخت و دشوار میکنه زیرا که این نوع افراد بقیه اعضای فکشن رو دلسرد میکنن.

دقیقا

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی دوستان 

متاسفانه بله در حال حاضر مشکلات اقلیت های ویژه بسیار زیاده

امیدوارم هرچه سریعتر رسیدگی بشه

.Sometimes everything is in its place, but you are not in the place you must be

لینک به دیدگاه

ممنون از تمامیه دوستانی که نظر هایِ عالی دادند? @BEHRAD @DarkHell @Lazyboy @AbbasMZ @Olden @Gibson @LukeCage @ORTEGA @iMahDi

@ORTEGA موافقم!

اما اول همه چی به مسئول بر میگرده،

دوم اینکه بازیکن زمانی بازی براش جذاب میشه که برای رسیدن به هدفش تلاش کنه نه اینکه همینجوری خیلی راحت ملایم رفت بیاد متوسط بعد از اونم خیلی شیک و مجلسی وارد دسته ویژه شه خوب این چه ارزشی داره برای بازیکن؟! حتی 80FP هم بشه میگه تایم دارم دوباره خیلی راحت پست میزاره و برمیگرده!

آدم تا زمانی چیزی براش لذت بخشِ که براش سختی کشیده باشه، زمانی من هم اومدم هدف گذاری کردم مثال: میرم دسته ملایم رنک 2 میگیرم بعد میرم متوسط رنک2 میگیرم بعد میرم اقلیت NR فعلا درآمد زایی می کنم بعد که سطح (Level) رفت بالا پست می زارم برای کاپ.

اما حالا چی؟! بنده خدا در کمتر از 2ماه میرسه دسته ویژه با تایم الکی حالا هست یا نه کاری نداریم مهم اینه که بازیکن خیلی ساده به همه جا میرسه و بازی کردن در اینجا براش بی فایده میشه، ما بالا ترین اقلیتی داریم (Hitman Agency) هست، مورد داریم با همین قانون در کمتر از 3ماه وارد شدن به سرور  (Register) وارد این اقلیت شده، پس بهتره هر کاری که مدیریت انجام میده اول مزه مزش کنه، اگر خوب بود بعد اجراش کنه.

یادمه قبلاََ بازیکن ها تا 600نفر میرسیدن، اما الان چی؟! اوجِ بازیکن ها الان فوقش 450 نفر میرسه، پس چرا با وجود این قوانینی که برای دسته ویژه یا فعالیت هایی که انجام دادن چرا راه به اینجا کشیده الان؟!!??

ویرایش شده توسط Forget

بزرگترین اشتباه زندگیم اونجا بود که

فکر کردم اگه با بقیه کاری نداشته باشم

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

یک ممبر NG چرا باید تایم جیل بریک جلو PB وایساده باشه؟

1: براش فکشن مهم نیس

قوانین

2: قوانینی که فقط تو ذهن اپدیت میشه نه تو فروم 

n15128_88771092-5CEE-4F7E-887A-6D9115A0A

🥸🫵Wolf.png                               

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Forget گفته است:

ممنون از تمامیه دوستانی که نظر هایِ عالی دادند? @BEHRAD @DarkHell @Lazyboy @AbbasMZ @Olden @Gibson @LukeCage @ORTEGA @iMahDi

@ORTEGA موافقم!

دوم اینکه بازیکن زمانی بازی براش جذاب میشه که برای رسیدن به هدفش تلاش کنه نه اینکه همینجوری خیلی راحت ملایم رفت بیاد متوسط بعد از اونم خیلی شیک و مجلسی وارد دسته ویژه شه خوب این چه ارزشی داره برای بازیکن؟! حتی 80FP هم بشه میگه تایم دارم دوباره خیلی راحت پست میزاره و برمیگرده!

آدم تا زمانی چیزی براش لذت بخشِ که براش سختی کشیده باشه، زمانی من هم اومدم هدف گذاری کردم مثال: میرم دسته ملایم رنک 2 میگیرم بعد میرم متوسط رنک2 میگیرم بعد میرم اقلیت NR فعلا درآمد زایی می کنم بعد که سطح (Level) رفت بالا پست می زارم برای کاپ.

اما حالا چی؟! بنده خدا در کمتر از 2ماه میرسه دسته ویژه با تایم الکی حالا هست یا نه کاری نداریم مهم اینه که بازیکن خیلی ساده به همه جا میرسه و بازی کردن در اینجا براش بی فایده میشه، ما بالا ترین اقلیتی داریم (Hitman Agency) هست، مورد داریم با همین قانون در کمتر از 3ماه وارد شدن به سرور  (Register) وارد این اقلیت شده، پس بهتره هر کاری که مدیریت انجام میده اول مزه مزش کنه، اگر خوب بود بعد اجراش کنه.

یادمه قبلاََ بازیکن ها تا 600نفر میرسیدن، اما الان چی؟! اوجِ بازیکن ها الان فوقش 450 نفر میرسه، پس چرا با وجود این قوانینی که برای دسته ویژه یا فعالیت هایی که انجام دادن چرا راه به اینجا کشیده الان؟!!??

یه وقتی میرسه بیشترین انلاینای سرور بشن 50 تا یا حتی کمتر.  الان هم همینطوره  توی بازی tab بزنی فقط یه 60.70 نفر انلاینن بقیه همه مولتین

ویرایش شده توسط DarkHell

LoVerBoy.png

Latino.png

آنکـہ راخوبےکنیم هارےنگیرבآرزوستـ

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، DarkHell گفته است:

یه وقتی میرسه بیشترین انلاینای سرور بشن 50 تا یا حتی کمتر

الانشم هست /-:

🥸🫵Wolf.png                               

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Gibson گفته است:

اونی که R5 زحمت کشیده مونده علاقه داشته شده R5 

ولی اینکه تایم تو HM اینقدر کمه رو درک نمیکنم

اگر با بالا رفتن رنک حداقل اکتیویتی هم بیشتر بشه به نظرم بهتر میشه

قبلا اینطوری بود ولی برعکس کمتر میشد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ORTEGA گفته است:

بجای اینکه دنبال این باشیم که سیستم درخواست عضویت عوض شه که کار غیر ممکنی هم هست باید روی افراد کم تجربه و بی تجربه کار بشه.

زمانی این سرور پیشرفت میکنه که بعضی از دوستان قبول کنن که در اشتباه هستن. (که از  بعید هاست قبول کنن) ?

ای بی وفا ای بی وفا افسانه ای گویم تو را

در خواب غفلت خفته ای تا کی بخوانم من تو را؟ ?

ویرایش شده توسط Forget

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

اون کاپ نظام قدیم کجاست؟؟؟ 

بازیکن باید با سرور آشنایی کاملی داشته باشه تا بتونه با دسته ویژه کنار بیاد و تجربش کنه!

نه اینکه ی لول 18 که 2ماه نشده از پلی دادنش بره دسته ویژه، ی ماه بعد خسته میشه میزاره کنار

اون بالاها هم اهمیت نمیدن چون سودشون از اون پلیر بُردن

با این وضعیت حتی باتجربه ها هم زده میشن دوباره بیان کاپ چون نه هماهنگی ای وجود داره، نه رفاقتی، 

در 3 ساعت قبل، Forget گفته است:

همه کسانی که در اینجا بازی می کنند برای تفریح اومدن و تا زمانی بازی براشون هیجان انگیزِ که کاری که می خواهند انجام بدن به سختی امکان پذیر باشه مثلِ: (Rob)،(JailBreak) خریدِ ماشین و...

منی چندتا اکانت به دسته ویژه دسترسی دارم ولی هروقت لاگین کردم یا همه C-2ان یا همون اول وارن کلیر وانتد جلوم ظاهر میشه بوالله آدم زده میشه میبینه دیگه اون حال و هوای قدیم وجود نداره

در 3 ساعت قبل، AbbasMZ گفته است:

در کنار تایم سابقه هم خیلی مهمه مخصوصا فکشنی مثل NG اما با مدیریت درست و یاد دادن بعضی نکات میشه موضوع سابقه رو تا حدودی حل کرد. 

خیلی فراترِ ایناست، یاددادن نکات فایده نداره باید به تک تک مسائل مسلط باشه(اگه افسر یا سرباز بی سابقه و جدید باشه در کوتاه ترین زمان ممکن باید بهش مسلط بشه تا بتونه به دپارتمنت به درستی خدمت کنه) 

در 3 ساعت قبل، Mahi گفته است:

از یه نظر هم بگیم هم خوبه هم بد اگه مثل سابق بشه  هیچ Rob و JB ای فیل نشه مطلوب نیست

دست پاشونم گم میکنن هم درسته ولی یکم قدرت اقلیت های پلیس باید بره بالا تر

اون دیگه به خاطر مشکل سیستم JB-Rob هست

در 2 ساعت قبل، Gibson گفته است:

گذشت اون زمان هایی ک ممبر غیرت داشت روی فکشنش....

?

در ۱ ساعت قبل، LukeCage گفته است:

نه افراط نه تفریط

نه شاه نه دشمن

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Forget گفته است:

ببین حرفتو قبول دارم ولی تا یه جاهایی دیگه خود پلیر باید بخواد و تلاش کنه یا نه؟! هرچقدرم  مسئول مدیریت کنه یا سیاست کنه تا وقتی خود پلیر تعصب نداشته باشه، بهش پایبند نباشه چه فایده؟ انگار پشت غاز آب میریزی.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، LukeCage گفته است:

ببین حرفتو قبول دارم ولی تا یه جاهایی دیگه خود پلیر باید بخواد و تلاش کنه یا نه؟! هرچقدرم  مسئول مدیریت کنه یا سیاست کنه تا وقتی خود پلیر تعصب نداشته باشه، بهش پایبند نباشه چه فایده؟ انگار پشت غاز آب میریزی.

اول مسئول همه چی رو به خوبی بررسی کنه و همه چی اوکی بشه بعد نوبتِ بازیکن هست، الان چه قانونی اومده که باید بری چک بانک؟ چه قانونی اومده (JailBreak) بگیرید؟!

پس تا زمانی مدیریت زمینه رو درست نکنه بازیکن هم میگه قانونی نیومده چرا باید اون کارو کنم؟!

چرا باید بیشتر از اکتیویتی برم دنبالِ (Wanted)؟

پس بنا بر این بازیکن میگه همین که سبز کردم کافیه خیلی راحت (Off duty) میکنن و (Wanted) هم براشون اصلا مهم نیست، خودِ مدیریت میگه بر اساسِ قوانین رفتار کنید، خوب دیگه، پس اول مدیریت باید به فکر باشه، بعد نوبتِ بازیکنِ.

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Forget گفته است:

اول مسئول همه چی رو به خوبی بررسی کنه و همه چی اوکی بشه بعد نوبتِ بازیکن هست، الان چه قانونی اومده که باید بری چک بانک؟ چه قانونی اومده (JailBreak) بگیرید؟!

پس تا زمانی مدیریت زمینه رو درست نکنه بازیکن هم میگه قانونی نیومده چرا باید اون کارو کنم؟!

چرا باید بیشتر از اکتیویتی برم دنبالِ (Wanted)؟

پس بنا بر این بازیکن میگه همین که سبز کردم کافیه خیلی راحت (Off duty) میکنن و (Wanted) هم براشون اصلا مهم نیست، خودِ مدیریت میگه بر اساسِ قوانین رفتار کنید، خوب دیگه، پس اول مدیریت باید به فکر باشه، بعد نوبتِ بازیکنِ.

پس دوران اوج NG  رو چجوری میتونی توجیح کنی؟

اون موقع که اصلا قانون خاصی هم نبود با این حال در روز اگه 5 تا بر فرض مثال راب میزدن که یادمه خیلی کم هم راب میزدن از ترس NG

4 تاش فیل بود. 

اینو میخوام بگم که اون موقع ممبر ویژه میدونست که باید جلوی راب رو بگیره حتی اگه اکتیویتی سبز بود. به این میگن تعصب و مسئولیت پذیری در قبال فکشن خودش و دیگر فکشنای ویژه 

ولی الان دیگه اینجوری نیس هرکی کار خودشو میکنه و براش فرقی هم نداره، حالا واسه جذابیت هست یا تکراری شدن یا ضعف مدیریت دیگه نمیدونم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، LukeCage گفته است:

پس دوران اوج NG  رو چجوری میتونی توجیح کنی؟

اون موقع که اصلا قانون خاصی هم نبود با این حال در روز اگه 5 تا بر فرض مثال راب میزدن که یادمه خیلی کم هم راب میزدن از ترس NG

4 تاش فیل بود. 

اینو میخوام بگم که اون موقع ممبر ویژه میدونست که باید جلوی راب رو بگیره حتی اگه اکتیویتی سبز بود. به این میگن تعصب و مسئولیت پذیری در قبال فکشن خودش و دیگر فکشنای ویژه 

ولی الان دیگه اینجوری نیس هرکی کار خودشو میکنه و براش فرقی هم نداره، حالا واسه جذابیت هست یا تکراری شدن یا ضعف مدیریت دیگه نمیدونم.

قبلا بر اساسِ سابقه بود و لیدرِ دسته ویژه افراد و میشناخت و کسانی رو راه می داد که واقعا به اون اقلیت علاقه داشتن، اما در حالِ حاضر لیدر هیچ شناختی از افراد نداره!

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

واقعا همینطوره.

با نظرت موافقم

? 

Ebi.png

⚠️⚠️

ـــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ـ۸ـہـ۸ـــہـ۸ـــ.???????????ـــ۸ـہـ۸ـــہـ۸ــــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ــ

لینک به دیدگاه

یادمه یروزی به هرکی میگفتم بریم راب میگفت: حوصله داری یکساعتو نیم بیوفتی زندان؟

الان به هرکی میگم بریم راب میگه راب پوینت ندارم?

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

????

─────────· · · · · · ⌞?⌝ · · · · · ·─────────

???? ?????? ????

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Gibson گفته است:

زمان ما اینطوری بود وقتی که @ZombieRanger لیدر این فکشن بود همه غیرتی و تعصبی بودیم الان برا تفریح میرن باو?

یادش بخیر...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، NimaB گفته است:

الان برا تفریح میرن باو

اصن کاشکی واسه تفریح میرفتن 

فقط رفتن که هم وقته خودشونو بگیرن هم وقت دیگرانو

ویرایش شده توسط LearninG

🥸🫵Wolf.png                               

لینک به دیدگاه

حرفای جالب و قشنگی از جانب تمامی دوستان مطرح شد که ی سری هاش خیلی قابل توجه بود!

متاستفانه در حال حاضر دغدغه اصلی مدیریت در حال حاضر رسیدگی ب امور فکشن ها نیست و در اولیت های اصلی قرار نداره و همین باعث ایجاد تناقض میشه 

در حال حاضر تمرکز روی AG:SAMP عه درسته خب این خیلی خوبه ک باعث جذب پلیر زیادی میشه منتها اینجا تناقض اصلی ایجاد میشه ک  موندن پلیره که با  توجه به سیستم عضو گیری اقلیت های دسته ویژه این امر زیاد هموار نیست و هر چقد زحمت برای جذب پلیر زحمت کشیده میشه به دلیل تلاش نکردن برای حفظ اونها هدر میره!

از موضوع خارم نشیم 

به طور قطع نمیشه سیستم عضو گیری رو به حالت سابق برگردوند بنا به چند دلیل، ولی میشه تعادلی ایجاد کرد که هم پلیر های جدید و هم افراد با سابقه که تایم های متفاوتی دارن وارد اقلیت های دسته ویژه بشن که بشه تعادل رو ایجاد کرد 

اینکه همه ممبرای NG یا بقیه دسته ویژه همه با سابقه و تایم پایین باشن این خوب نیست، 100% سیستم فعلی هم مشکل داره خب چرا ما نیایم تعادل رو در نظر بگیریم؟ اینجا کار لیدر های عزیز دسته ویژه مقداری سخت میشه ولی مطمئنن به نفع همست اینجوری 

ایجاد سیستمی روی نظم مثلا اقلیت FBI  2 اسلات داره 6 نفر پست میزارن یک نفر بر اساس تایم پلی و بدون سابقه و یک نفر بر اساس سابقه و تجربه در الویت قرار بگیرن! در این مورد خیلی باید روی لیدر ها نظارت داشت که مثل الان با سوال های مسخره و چرت پلیر هارو زده نکنن! همه دوستانی ک الان با سابقه کاپ هستن همشون از رنک 1 یک روزی شروع کردن این فرصت باید برای همه ایجاد بشه و همزمان آسیبی به اقلیت نرسه!

در حال حاضر پیشنهاد بنده ایجاد سیستم عضو گیری بر اساس سطح و تایم به صورت یکی درمیون با توجه به جزئیات زیاد و انجام دقیق بدون پارتی بازی  و همکاری  زیادی میطلبه از لیدرهای  عزیز

ارادت 

BuTleR

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، EBi گفته است:

واقعا همینطوره.

با نظرت موافقم

❤️

در ۱ ساعت قبل، Christhand گفته است:

Are dige zamane leaderi @Rasputin goftan ke injur nabayad bashe ke hame jb ha va rob ha fail she dige ?

دقیقاََ خودِ بالایی ها نمی خوان

در ۱ ساعت قبل، Sepehr گفته است:

یادمه یروزی به هرکی میگفتم بریم راب میگفت: حوصله داری یکساعتو نیم بیوفتی زندان؟

الان به هرکی میگم بریم راب میگه راب پوینت ندارم?

?

در 59 دقیقه قبل، RoseRain گفته است:

????

?

در 48 دقیقه قبل، NimaB گفته است:

زمان ما اینطوری بود وقتی که @ZombieRanger لیدر این فکشن بود همه غیرتی و تعصبی بودیم الان برا تفریح میرن باو?

یادش بخیر...

گذشت...

در 34 دقیقه قبل، LearninG گفته است:

اصن کاشکی واسه تفریح میرفتن 

فقط رفتن که هم وقته خودشونو بگیرن هم وقت دیگرانو

دقیقاََ فقط اسلات پر کردن :|

در 11 دقیقه قبل، ESALAT گفته است:

در حال حاضر پیشنهاد بنده ایجاد سیستم عضو گیری بر اساس سطح و تایم به صورت یکی درمیون با توجه به جزئیات زیاد و انجام دقیق بدون پارتی بازی  و همکاری  زیادی میطلبه از لیدرهای  عزیز

اون که اره سیستم عضوگیری به حالت قبل 100% بر نمیگرده اما این روش در حال حاضر اشتباه است، این نظر هم نظرِخوبیه، اما اگه فکر بهتر از اینم براش بشه خیلی هم عالی میشه

بقیه هم کاری با من ندارن 

AngeL.png

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Sepehr گفته است:

طرف 200ساعت قبل از اینکه وارد کاپ بشه تایم میزنی ولی وقتی وارد کاپ میشه تایمش توی یکماه به 100هم نمیرسه

همون 100 ساعت هم 10ساعتش میاد اکتیویتی میزنه میره خوب تو به چی تو کاپ خوشی که موندی؟ ?

در 9 ساعت قبل، Mahi گفته است:

از یه نظر هم بگیم هم خوبه هم بد اگه مثل سابق بشه  هیچ Rob و JB ای فیل نشه مطلوب نیست

دست پاشونم گم میکنن هم درسته ولی یکم قدرت اقلیت های پلیس باید بره بالا تر

این که میگی درست اونایی که سابقه دارن هم میان چون قبلاً بودن الان دیگه مثل قبل تایم نمی زنند و مثل قبل در خدمت فکشن نیستند و در واقع در این مواقع اصل کاری لیدر فکشن هست که می تونه کاری کنه که انجام نمیده رنک های بالا هم که کلا کشک رنک بالا بودنشون فقط به درد حقوق و ماشین بالا سوار شدن می خوره قبلاً اینطوری نبود ???

در 9 ساعت قبل، Gibson گفته است:

من کشک محسوب میشم دیگه ?؟

Kamyar.png

iKamyar.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...