رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Macavel بن دادن بی مورد

MiladMonster

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MILAD.Monster.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

MaCaVel.png

• توضیحات: با سلام. ایشون به دلیل Non-Rp و سوء استفاده از باگ منو بن دادن میخوام بدونم بنده چه Non-rp انجام دادم ایشون بدون این که به من اخطار بدن امدن همین جوری منو فریز کردن توی قوانین FBi نوشته اگر مجرمی همکاری نکرد میشه فریز کرد ایا ایشون به من اخطار دادن که من بعد با ایشون همکاری نکردم؟ خود سر امدن فریز کردن بعدشم نوشته به دلیل باگ کجای قوانین نوشته dance 3 باگ به حساب میاد من توی زندان بودم ایشون با 7 8 تا دیگه FBi امدن تو زندان داشتن فریز میکردن بازم اخه این چه معنی داره؟ بعدشم من از cmd Dance 3 استفاده کردم Space +A va D زدم رفت توی دیوار ایشون امدن 30روز منو بن دادن اگه چیت میزدم کم تر بن میشدم اخه واسه یه CmD که بهترین Cmd رقص هست مگه پلیر بن میشه؟ خواهش میکنم از  موسس سرور به شکایت من پاسخ بدین...

• مدارک (فیلم یا عکس): 

gta_sa_2017_09_07_12_12_37_756.jpg

@Ali

ویرایش شده توسط MiladMonster
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

با اینکه من از من شکایتی نشده اما به عنوان شاهد از شاید 9 ماه پیش من همواره دیدم که شما وقتی داخل زندان هستی و پلیسی نیست با استفاده از این باگ میای بیرون سلول و برای خودت داخل محوطه می چرخی. مدارک هم هست (اما باید بگردم). اگر این که با CMDه رقصیدن از میله های سلول زندان رد شی و بیای بیرون باگ نیست، پس شما اسمش رو چی می گذاری؟ 

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

با سلام. بنده به عنوانه شاهده میلاده عزیز تو جیل  بگم که ایشون باگی نزدن و اگرم زدن " سو استفاده از باگ " محسوب میشه و 20 روز بن داره ! تصمیمشم منیجر نمیگیره.

نقل قول

سوء استفاده از باگ از Kick تا 20 روز محرومیت در پی دارد.

در : 

در مورده Non RP

نقل قول

اخلاق خارج از زندگی ممکن است به عنوان سوء استفاده از یک دستور (مانند دستور q/) باشد که موجب ایجاد اختلال در امور بازی شود و بازی را غیر عادی نشان دهد.

سطح 1-5: 15 دقیقه Jail.

سطح 6-9: 120 دقیقه Jail.

سطح 10-19: 240 دقیقه Jail.

سطح 20+: 360 دقیقه Jail.

مجازات ها بر اساس شدت عمل افزایش می یابند.

در

لینک به دیدگاه

با سلام

در در 9/8/2017 در 01:26، MiladMonster گفته است :

میخوام بدونم بنده چه Non-rp انجام دادم

1 - 2 - 3 - 4 | نمونه های دیگری هم بود اما در فیلم هست که به دلیل مسائل امنیتی به موسس داده خواهد شد اما این اسکرین ها بخشی از سوال شما رو جواب خواهد داد.

ایا ایشون به من اخطار دادن که من بعد با ایشون همکاری نکردم؟

دروغ؟ ( مدرک ) مدارک بالا هم که مشخص هست اخطار دادم 

رفت توی دیوار

رفتن توی دیوار؟ خودت کافیه که چی میگی و چی کار کردی نیاز به فیلم نیست! و در اسکرین بالا مشخص هست.

در در 9/9/2017 در 02:27، Aligh1 گفته است :

تصمیمشم منیجر نمیگیره.

شما که قوانین رو میخونی و بلدی شما چرا؟ من 2سال هست کارم اینه و روزی 2-3 بار از همین موضوع تست میگیرم 

در در 11/5/2016 در 23:52، Ali گفته است :

برای هر مواردی که مشخص نشده ادمین تصمیم گیری می کند.
هم چنین ادمین ها میتوانند در مواقع خاص از مجازات کمتر یا بیشتری استفاده کنند.

در در 9/9/2017 در 02:27، Aligh1 گفته است :
نقل قول

مجازات ها بر اساس شدت عمل افزایش می یابند.

بله ایشان به دلیل استفاده از باگ 20 روز محروم شدند اما به دلیل انجام بیش از اندازه اخلاق خارج از زندگی مجازات ایشان نسبت به عملشان بیشتر شد و در کل 30 روز محروم شدند.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

شما کارتون اشتباه بود چرا 7 8 تا پلیس اوردین توی سلول من؟ بعدشم فقط اعضای [NG] میتونن در سلول باز کنن که شما این کارو کردین و کجا نوشته که کسی که توی زندانه باید حتما مجوزهاشو نشون بده ؟ لطفا بزارید موسس پیگیری کنن...

ویرایش شده توسط MiladMonster
لینک به دیدگاه

کجای قوانین زده که نمیشه وارد زندان شد؟

کجای قوانین نوشته نمیشه مجوز نشان داد؟

اعضای گارد هم در زندان حضور داشتند و هماهنگ بوده 

در ضمن شما جواب قانع کننده و مدارک ها رو دیدید دنبال مسئله ی دیگری هستید

لینک به دیدگاه

• مؤسس

متأسفانه این باگ باید از طرف سرور برطرف میشد و 20 روز شما به دلیل سوء استفاده از این باگ از سرور محروم شدید که 20 روز از زمان محرومیت شما کم شد.

10 روز هم به دلیل Non-rp های تعداد بالای شما بود که باقی خواهد ماند.

(به دلیل اینکه شما شما خودتان را رفع محرومیت کردید 66% (به اندازه 20 روز) طلا رفع محرومیت شما به شما باز خواهد گشت (یعنی 528 عدد Gold) بنابراین با Report/ این مقدار را پس بگیرید)

شکایت رد شد.

تاپیک بسته شد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...