رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مطالب حقوقی قسمت اول

OverGrown

ارسال‌های توصیه شده

قراره توی هر قسمت یکی از مطالب حقوقی بند قانون رو براتون به اشتراک بگذارم و هم اطلاعات عمومیتون بره بالا هم نظرتونو در موردش بگید.

*? آیا رضایت‌نامه‌ای که پزشکان قبل از عمل‌جراحی می‌گیرند، اتفاقاتی که ممکن است در طول جراحی پیش‌ بیاید را شامل می‌شود؟* 

*✍در صورت رضایت دادن می‌شود از پزشک شکایت کرد؟*

*✅پاسخ*
رضایت یا برائت در واقع اجازه بیمار به پزشک برای انجام عمل جراحی است و به معنای آن نیست که هر اتفاقی را شامل گردد.

?در صورتی که به‌ دلیل تقصیر پزشک اتفاقی برای بیمار پیش ‌بیاید، حتی اگر برائت هم گرفته شده باشد مسئولیت وجود دارد و پزشک ضامن دیه است.
در صورتی که پزشک در عمل جراحی موجب صدمه و تلف بیمار گردد ولی اعمالش با موازین پزشکی مطابق باشد مسئولیت ندارد حتی اگر برائت نگرفته باشد.

?بنابراین ملاک اصلی در تعیین مسئولیت، قصور پزشک می‌باشد نه برگه رضایت ‌نامه.

?بیمار می‌تواند از پزشک معالج شکایت نماید. در این صورت پس از طرح موضوع در دادسرا به دستور مقام قضایی، پرونده به کمیسیون پزشکی ارجاع می گردد و در صورت اثبات تقصیر پزشک ایشان به پرداخت دیه محکوم میشوند.

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، OverGrown گفته است:

قراره توی هر قسمت یکی از مطالب حقوقی بند قانون رو براتون به اشتراک بگذارم و هم اطلاعات عمومیتون بره بالا هم نظرتونو در موردش بگید.

ایده جالبیه???

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Sepehr گفته است:

ایده جالبیه???

❤❤❤

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، OverGrown گفته است:

*? آیا رضایت‌نامه‌ای که پزشکان قبل از عمل‌جراحی می‌گیرند، اتفاقاتی که ممکن است در طول جراحی پیش‌ بیاید را شامل می‌شود؟* 

*✅پاسخ*
رضایت یا برائت در واقع اجازه بیمار به پزشک برای انجام عمل جراحی است و به معنای آن نیست که هر اتفاقی را شامل گردد.

?در صورتی که به‌ دلیل تقصیر پزشک اتفاقی برای بیمار پیش ‌بیاید، حتی اگر برائت هم گرفته شده باشد مسئولیت وجود دارد و پزشک ضامن دیه است.
در صورتی که پزشک در عمل جراحی موجب صدمه و تلف بیمار گردد ولی اعمالش با موازین پزشکی مطابق باشد مسئولیت ندارد حتی اگر برائت نگرفته باشد.

?بیمار می‌تواند از پزشک معالج شکایت نماید. در این صورت پس از طرح موضوع در دادسرا به دستور مقام قضایی، پرونده به کمیسیون پزشکی ارجاع می گردد و در صورت اثبات تقصیر پزشک ایشان به پرداخت دیه محکوم میشوند.

?جون وکیل پایه 1 ?

?????????? ?? ????? ??? ????? ???? ?? ????? ????? ??? ???? ?????? price.png hla.png

fbi3.png.d9fd471796b34832ed115ef1c3d1d59

OverGrown.pnghla.png

MonsterS

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، FBI گفته است:

?جون وکیل پایه 1 ?

????

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

انتظار داشتم یکم بحث کنید سرش
مثل اینکه علاقه ای ندارید.

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ در 23:29، OverGrown گفته است:

بیمار می‌تواند از پزشک معالج شکایت نماید

منم امروز دقیقا داشتم به این موضوع فکر میکردم 

ولی حوصله گشتن دنبال جواب و نداشتم خیلی ممنون برای اطلاع رسانیت.?

پ.ن: به نظر من این قانون،قانونِ کامل و خوبیه که هم،باعث میشه پزشک دقت کنه هم اگر بیمار به دلیل هاد شدن مریضیش از دنیا رفت پزشک الکی مجازات نشه برای پرداخت دیه و...

1_hnix.png

⚘⤙————————————❀?❀————————————⤚⚘

لینک به دیدگاه

*✅پاسخ*

داش شما رشتت انسانیه؟ 

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۲ در 04:13، OverGrown گفته است:

انتظار داشتم یکم بحث کنید سرش
مثل اینکه علاقه ای ندارید.

از کسی که سمپ پلی میده چه انتظاری داری؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۲ در 04:35، Harir گفته است:

منم امروز دقیقا داشتم به این موضوع فکر میکردم 

ولی حوصله گشتن دنبال جواب و نداشتم خیلی ممنون برای اطلاع رسانیت.?

پ.ن: به نظر من این قانون،قانونِ کامل و خوبیه که هم،باعث میشه پزشک دقت کنه هم اگر بیمار به دلیل هاد شدن مریضیش از دنیا رفت پزشک الکی مجازات نشه برای پرداخت دیه و...

دقیقا امروز منم به یه نکته ای فکر کردم 

ولی حوصله شر نداشتم

پ.ن: اگر بعضی ها دختر بودن مثل شما، الان زود تر از شما  دسته ویژه میرن و @Toofan و چند تن دیگه زود تر میومدن سراغشون و... و اینطور لیدر دسته ویژه بخاطر دختر بودن تو یکی دیگرو رد نمیکردن  ?

لینک به دیدگاه

• توسعه دهنده
در 3 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

ولی حوصله شر نداشتم

پ.ن: اگر بعضی ها دختر بودن مثل شما، الان زود تر از شما  دسته ویژه میرن و @Toofan و چند تن دیگه زود تر میومدن سراغشون و... و اینطور لیدر دسته ویژه بخاطر دختر بودن تو یکی دیگرو رد نمیکردن  ?

ای کاش اینقدر ذهنتون درگیر تبعیض جنسیتی نبود و به جای چشم دوختن به پیشرفت مردم ، یکم به فکر پیشرفت خودتون بودید

پ.ن: سرمون به زندگی خودمون باشه ??

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

ولی حوصله شر نداشتم

سلام

من بهتون پیشنهاد میکنم بجای کذب گویی و  سرک کشیدن تو کار مردم و فکر کردن به نکاتی که به شما اصلا مربوط نیست یکم قوانین و شرایط عضویت دسته ویژه رو مطالعه کنید و یه سری هم به اخرین فرم های عضویت بزنید که کاملا متوجه شید کم کاری و تلاش کم دوستاتون و یا حتی خودن هیچ ربطی به جنسیتتون نداره کسی هم بخاطر من رد نشده.

شما به هیچ وجه با ۴۸ ساعت تایم پلیتون حتی تو ۱۰ نفر اولویت تست این ماه پلیس هم قرار نمیگرفتید.

به اون دوستاتونم که نتونستن بیان هم این موضوع و گوش زد کنید.

1_hnix.png

⚘⤙————————————❀?❀————————————⤚⚘

لینک به دیدگاه

صلوات بفرستین

خیلی ممنون برای اطلاع رسانیت.?

خواهش میکنم ?️

اره بعضی جاهای قانون واقعا کامله ولی از نظر من هنوز ایراداتی هم داره که به مرور قانون های جدید جاشونو پر میکنه.

در در ۱۴۰۰/۱۱/۲ در 17:34، DARTHHOOMAN گفته است:

داش شما رشتت انسانیه؟ 

دانشجو حقوق

در در ۱۴۰۰/۱۱/۶ در 01:15، Aliherfei گفته است:

از کسی که سمپ پلی میده چه انتظاری داری؟ 

به هر حال ممکنه یکی علاقه داشته باشه بهش
مگه خودم سمپ پلی نمیدم؟

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، OverGrown گفته است:

مگه خودم سمپ پلی نمیدم

داداش یه چیزی میگم نگاه کن پایین

در 4 ساعت قبل، Toofan گفته است:

ای کاش اینقدر ذهنتون درگیر تبعیض جنسیتی نبود و به جای چشم دوختن به پیشرفت مردم ، یکم به فکر پیشرفت خودتون بودید

پ.ن: سرمون به زندگی خودمون باشه ??

در 4 ساعت قبل، Harir گفته است:

سلام

من بهتون پیشنهاد میکنم بجای کذب گویی و  سرک کشیدن تو کار مردم و فکر کردن به نکاتی که به شما اصلا مربوط نیست یکم قوانین و شرایط عضویت دسته ویژه رو مطالعه کنید و یه سری هم به اخرین فرم های عضویت بزنید که کاملا متوجه شید کم کاری و تلاش کم دوستاتون و یا حتی خودن هیچ ربطی به جنسیتتون نداره کسی هم بخاطر من رد نشده.

شما به هیچ وجه با ۴۸ ساعت تایم پلیتون حتی تو ۱۰ نفر اولویت تست این ماه پلیس هم قرار نمیگرفتید.

به اون دوستاتونم که نتونستن بیان هم این موضوع و گوش زد کنید.

@Toofan @Harir @OverGrown 

دوستان من متاسفم این یه هفته کمی نا خوش احوال بودم بیمار بودم بازی هم نتونستم  بکنم  حالم خوب نبود 

حرفی زدم چیزی گفتم شرمنده هستم ، خودم نبودم

از @Techno @techno1 هم عذرخواهی میکنم یه شکایت کردم الکی میدونم دلخور شدن از من واقعا ابراز شرمندگی میکنم از کاری که کردم 

میدونم دلخور هم هستن میخوان تلافی بکن (هیچ غلطی نمیتونه بکنه ) ولی به هر حال متاسفم @Techno @techno1

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Aliherfei گفته است:

دوستان من متاسفم این یه هفته کمی نا خوش احوال بودم بیمار بودم بازی هم نتونستم  بکنم  حالم خوب نبود 

از @Techno @techno1 هم عذرخواهی میکنم یه شکایت کردم الکی میدونم دلخور شدن از من واقعا ابراز شرمندگی میکنم از کاری که کردم 

میدونم دلخور هم هستن میخوان تلافی بکن (هیچ غلطی نمیتونه بکنه ) ولی به هر حال متاسفم @Techno @techno1

من تسلیمم

در 9 ساعت قبل، OverGrown گفته است:

صلوات بفرستین

خواهش میکنم ?️

اره بعضی جاهای قانون واقعا کامله ولی از نظر من هنوز ایراداتی هم داره که به مرور قانون های جدید جاشونو پر میکنه.

دانشجو حقوق

مگه خودم سمپ پلی نمیدم؟

راضی هستید از حقوق؟  

بعدش به وکالت و قضاوت ختم میشه ن؟ 

ساخت و ادیت انواع ماشین های سناندرز به پذیرفته میشود

ساخت و طراحی داخل ماشین. و اموزش تمامی این موارد

• DARTH_HOOMAN.png
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، DARTHHOOMAN گفته است:

من تسلیمم

راضی هستید از حقوق؟  

بعدش به وکالت و قضاوت ختم میشه ن؟ 

دفتر اسناد رسمی
وکالت
مشاوره حقوقی
قضاوت
و زیر شاخه های دیگش

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

*✅پاسخ*

مثل همیشه فکرای جالب و خوب .

NIGHT

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Feu.png 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۱۱/۸ در 00:35، Aliherfei گفته است:

شرم آوره خجالت آوره خاک به سرم

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...