رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Ebi

SinaHarD

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SinA_HarD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Ebi.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام. انگار ebi جان قانون گذاری کرده.

بنده ۱۰ روز هست که پست هلپری گذاشتم و هر وقت ریپورت میدم ebi میگه کار دارم بازم که میگم میگه به زودی tp میشه.خب بریم سر اصل مطلب چرا یکی که اصلا هیچ تجربه ای نداره دیروز پست گذاشته و امده فرداش هلپر شده.جالبه ۲ ویا ۳ نفر اینطوری گذاشته و ۴ ساعت بعدش یا فرداش هلپر میشن و من هم ۱۰ روزه منتظرم.عجب.

خب ایشون انگار قانون گذاری کردن، خوشم نمیاد از تو و نمیارم به تیم هلپری، تو مگه کجای کاری که خوشت نیاد وظیفت اینه که مسعولین هلپرا رو بکنی مگه گفتن از خودت قانون گذاری کنی.

• مدارک (فیلم یا عکس): میتونین چک کنین کسی که دیروز پست میزاره ۵ ساعت بعدش هلپر میشه من که ۱۰ روزه منتظرم هنوزم هیج خبری نیست.بنده تا بحال هیچگونه بن و یا ...... نداشتم میتونین ucp چک کنین

ویرایش شده توسط SinAHarD
  • هاها 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما @SinAHarD.

شما در حال حاضر صلاحیت ورود به تیم هلپری را ندارید.

(توضیحات به مسئول خود، داده شده است.)

در 3 ساعت قبل، SinAHarD گفته است:

خب ایشون انگار قانون گذاری کردن، خوشم نمیاد از تو و نمیارم به تیم هلپری، تو مگه کجای کاری که خوشت نیاد

اگر مدارکی مبنی بر این دارید که بنده همچین اظهار نظری به شما داشته ام میتوانید به مسئول بنده ارسال کنید.

+ خیرپیش.

• هاها 1

? 

Ebi.png

⚠️⚠️

ـــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ـ۸ـہـ۸ـــہـ۸ـــ.???????????ـــ۸ـہـ۸ـــہـ۸ــــ۸ـہـ۸ـــ۸ـہـ۸ــ

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

درود

اوقات به کام:

@SinAHarD، شکایت شما رد شد.

ادمین مربوطه هنگام انتخاب فردی به عنوان هلپر تمامی جوانب را سنجیده سپس بهترین هارا انتخاب می کند.

ایشان از آماده نبودن شما برای ورود به تیم هلپر ها آگاه هستند و خواستار آموزش کامل بازی و دستورات از سوی شما می باشند.

همچنین اگر احساس می کنید که از هر لحاظ آماده هستید می توانید در بازی [Report/] داده و یک آزمون از طرف من گرفته شود.

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...