رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Amir

Mehrab

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Scope.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: شکایت منو رد کرده ادمینش امده وسط وار منو تیپی دادع هم اسکور افتادیم عقب هم بعد کارش میاد کله گانام وسط تورف تیک میکنه هیچی میاد میگه فیلم ندادی بن میشی اینم مدارک که من همون لحظه ارسال کردم
@Ali دیگ قضاوت با خودته دیگ سوپروایزرت رفته تو اکانت Behnosh بد میزدنش ادمینش فرستاده چک پیسی من مگه سوپروایزر کارا مهم تری نداره؟

• مدارک (فیلم یا عکس):
bandicam_2021-12-11_05-16-23-793_uju.jpg 

bandicam_2021-12-11_05-14-59-818_gjji.jp

بقیه مدارک در تاپیک شکایت از ادمین

در رابطه با شکایت از ادمین EBi که کردم رد کرد این شخص بگم اگه من باف هولی نینجا زده بودم ایشون من تیپی داد هم اسکور منفی میشد هم 10k بی اس حروم میشد! حالا با تیپی ایشون تو تورف بودم اسکورم کم شد هیچی!

بعد دادن فیلم اگه هولی نینجا میزدم گانهام تیک میکردی با چی شخص مورد نظر بکشم بدون شمشیر کاتانا ؟

پس کار ایشون هرجوری نگاه میکنیم با عقل جور در نمیاد

فیلم من همون روز فرستادم یارو نرفته PM چک کنه بعد امده میگه اگه فیلم ندی بن محروم میشید واقعا جالبه

ویرایش شده توسط Mehrab
  • دوست دارم که 2
  • مرسی 3
  • هاها 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 ماه بعد...
  • سرپرست کارکنان

درود

اوقات به کام:

بازیکن مربوطه در آن بازه زمانی از هیچگونه Buff استفاده نمی کردند.

@Ali، در بررسی های مربوطه مشکوک به استفاده از نرم افزار های تقلب توسط این بازیکن شدیم. ادمین EBi به گفته من بازیکن را Tp کرده و برخی کار هایی که باید را انجام دادیم.

در رابطه با گرفتن تفنگ ها باید اعلام کنم که به دلیل بررسی ها ما تفنگ Tec9 را برای بازیکن داده بودیم و نمی توانستیم آن بازیکن را با این تفنگ به Turf برگردانیم.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام.

@Mehrab

شکایت شما قبول شد و به متخلفین اخطار داده شد. ادمین نباید شخصی را در زمان War تلپورت کند که باعث کشته شدن او شود، در بروزرسانی های بعدی امکان تلپورت افراد داخل War محدود خواهد شد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...