رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نگرفتن تست LazyBoy

SinaHarD

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

sina_black_joker4.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Lazyboy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

با سلام.

من هفته قبل پست درخواست عضویت گذاشتم و accept هم شده بود.

و هیچ تماسی [جهت گرفتن تست] نداشتم.

5 روز یا بیشتر گذشت و بازم تست نگرفت.

ولی مشکل اینجاس که ایشون برا اونیکه دیروز و یا 2 روز قبل پست درخواست عضویت گذاشته accept شده و 2 ساعت بعدش تست گرفته و معلومه [پارتی بازاری] هست.

اگه پست درخواست عضویت گذاشتم و accept هم کردین چرا تست نگرفتین و رفتین به اونیکه بعد از من پست گذاشته تست گرفتین.

یعنی میتونم بگم که یکی دیروز پست درخواست عضویت گذاشته و accept شده و2 ساعت بعد accept شدن تست گرفته شده ولی منی که 1 هفته قبل پست درخواست عضویت گذاشتم و accept هم شده ولی تست نگرفته.

بنده هیچ تماسی با ایشون جهت تست گرفتن نداشتم.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم:

1_شما بعد از اکسپت شدن پست تون باید انلاین باشید که بشه از شما تست گرفت, ولی با این وجود بعد از  دو روز انلاین نشدن شما براتون یک اسلات کنار گذاشتم.

2_شما بعد 3 روز در PB مدام مزاحم من میشدید و Whispare  میزدید که از شما تست بگیرم و همون روز و ساعت پست تست شما رد شد. ( مدرک یه ادمین مربوطه فرستاده میشه ).

3- شما دقیقا همین امروز هم با بنده تماس گرفتید و گفتید از شما تست بگیرم ولی من قبل ترش هم بهتون گفتم دلیل رد شدنتان چی بود.

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم.

شکایت شما تایید شد، لیدر مربوطه مجازات شدند.

* بسته شد *

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...