رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Amir

AllEYSONME

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Topac.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Amir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: سوپروایزر امده اکانت اصلی منو بیدلیل بن پرمنت کرده میگیم اوکی دلیلش بخاطر یکی بودن ایپی من شخص دیگس که نبوده همچین چیزی ولی همین ادمین ایشون به اشتباه من بن داده جایه 30 روز پرمنت کرده کسیم تاحالا غیر خودم تو این اکانت نرفته! بعد شکایت کردم رد کرده بنی که بودم کرده همون 30روز قدیم اگه ادمینت کار اشتباهی نکرده چرا مجازات من کم کردی ادمینت بیدلیل امده منو پرمنت بن کرده جایه اینه 500مین میوت کنه یا 30روز بن کنه بعد شکایت منو ردم میکنی
@Ali  @Meliسرور سپردین دسته همچین ادمی که بویی از عدالت نبرده

• مدارک (فیلم یا عکس):
bandicam_2021-10-29_05-23-37-595_vqzq.jp
bandicam_2021-10-30_08-04-44-373_uhym.jp
bandicam_2021-10-30_07-57-35-625_wk0p.jp

ویرایش شده توسط AllEYSONME
  • دوست دارم که 1
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام. بازیکن محروم شده "Mehrab" که با لپ تاپ Lenovo IdeaPad V110 بازی می کنن به صورت مداوم وارد اکانت "Tupac" شده و چه بسا که شما همان "Mehrab" محروم شده هستید (ما ملاک را اصلاً IP در نظر نمی گیریم و با HardwareID و شماره سریال های سخت افزار های کامپیوترتان را تطابق می دهیم) (آخرین فردی که وارد اکانت Tupac شده خود شخص "Mehrab" می باشد) (ما نمی تونیم تشخیص دهیم که چه کسی هستید و راهی برای اثبات دقیق این مسئله وجود ندارد)

در صورتی که شما "Mehrab" نیستید، طبق بند قانونی که SFC برای شما ارسال کرد:

در در ۱۴۰۰/۸/۷ در 12:48، SFC گفته است:

به اشتراک گذاشتن حساب کاربری خود مجاز می باشد ولی در نظر داشته باشید چه صاحب اکانت باشد چه هر شخص دیگری که دسترسی به اکانتتان داشته از مجازات کم نمی شود، همچنین در نظر داشته باشید که برخی از اعمال وجود دارد که باعث می شود تمامی اکانت های یک فرد از بازی محروم شود و در صورتی که شما اکانتتان را در اختیار آن فرد قرار داده بودید اکانت شما هم به عنوان یکی از اکانت های آن فرد محسوب می شود و ممکن است مجازات بر روی اکانت شما به عنوان اکانت آن فرد هم اعمال شود (از اشتراک گذاری حساب کاربری خود با افراد با سابقه محرومیت و افراد مسدود شده اطمینان کامل را حاصل فرمایید)

شما به این قانون هیچ توجهی نکردید و اکانت خود را به شخصی دادید که کاملاً دارای سابقه محرومیت دقیقاً به همین دلیلی که الان محرومیت روی اکانت "Tupac" صورت گرفته شده می باشد.

در ضمن با توجه به تکرار شدن این مسئله برای تعداد دفعات زیاد محرومیت دائم کاملاً از نظر من مناسب است.

لطفاً از شکایات بی مورد جداً خودداری فرمایید. شما به عنوان بازیکنی با سطح 50 (یا حتی سطح بالاتر) باید تا به حال چندین بار قوانین عمومی را امتحان داده باشید و بار ها این موارد را مطالعه کرده باشید.

پیروز باشید. بسته شد.

• دوست دارم که 2
  • مرسی 3

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...