رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بالا نیامدن سرور با مودم

ارسال‌های توصیه شده

عکس از محیط کاربری: grandpa.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): _

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: https://www.uplooder.net/files/39e5f7afdcbdaa03979873d2b28bea7f/bandicam-2021-10-26-21-56-02-902.mp4.html

- توضیحات کامل مشکل: با سلام من امروز توی سرور بودم و داشتم پلی میدادم بدون هیچ مشکلی یک هو از گیم پرت شدم بیرون با اینکه اینترنت من کاملا اوکی بود و هیچ مشکلی نداشت مودم رو 4 بار خاموش و روشن کردم ولی بازم کار نکرد ip من هم هر بار عوض میشد با اینترنت گوشی اومدم اوکی بود ولی با مودم نه ucp بالا میومد نه سرور یعنی دکمه پلی هم برام نمی یاورد و می گفت نمی تونه کانکت بشه با دو تا از ادمین ها هم صحبت کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم توی فیلم هم مشخصه forum بالا میاد و هیچ مشکلی نداره درضمن نه dns زدم نه vpn هیچ کدوم 

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه
در 9 ساعت قبل، mahdiyazdi گفته است:

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): _

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: https://www.uplooder.net/files/39e5f7afdcbdaa03979873d2b28bea7f/bandicam-2021-10-26-21-56-02-902.mp4.html

- توضیحات کامل مشکل: با سلام من امروز توی سرور بودم و داشتم پلی میدادم بدون هیچ مشکلی یک هو از گیم پرت شدم بیرون با اینکه اینترنت من کاملا اوکی بود و هیچ مشکلی نداشت مودم رو 4 بار خاموش و روشن کردم ولی بازم کار نکرد ip من هم هر بار عوض میشد با اینترنت گوشی اومدم اوکی بود ولی با مودم نه ucp بالا میومد نه سرور یعنی دکمه پلی هم برام نمی یاورد و می گفت نمی تونه کانکت بشه با دو تا از ادمین ها هم صحبت کردم ولی به نتیجه ای نرسیدم توی فیلم هم مشخصه forum بالا میاد و هیچ مشکلی نداره درضمن نه dns زدم نه vpn هیچ کدوم 

مودم رو یه چند دقیقه کلن خاموش بزار بعد روشن کن بیبن میشه چون این اتفاقا زیاد افتاده برا من و خیلیا با این کار دیگ اوکی باید بشه راه دیگه ای نمیدونم ولی یه چند دقیقه بزار قشنگ خاموش باشه بعد روشن کن امتحان کن بیبن میشه یا نع

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!
?Francium.png?

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه
در 6 دقیقه قبل، LaStWiZarD گفته است:

مودم رو یه چند دقیقه کلن خاموش بزار بعد روشن کن بیبن میشه چون این اتفاقا زیاد افتاده برا من و خیلیا با این کار دیگ اوکی باید بشه راه دیگه ای نمیدونم ولی یه چند دقیقه بزار قشنگ خاموش باشه بعد روشن کن امتحان کن بیبن میشه یا نع

مودم من هر شب خاموش میشه تا صبح الانم بعد 12 ساعت روشنش کردم بازم فیکس نشد ip عوض میشه ولی هیچ فایده ای ندازه 

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه
در 31 دقیقه قبل، Sonny گفته است:

نه امشب تونستم وصل شم نه امروز ریستارت کردم نشد مودم هم خاموش و روشن ولی باز نشد.

ali@

@Ali

نگاه  پشت یا زیر مدم یه دکمه هست به اسم reset اونو 15 ثانیه نگه دار تا مودم رست شه بعد بیا تو گیم به احتمال زیاد اوکی میشه

DeltaBoy.png

❄️IM❄️

? Delta?Boy?

DeltaBoy.png

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، Sonny گفته است:

mowz

@DeltaBoy 

اونو بزنم همه وصل میشن حجم مودم میشه 0 xDD

نگاه کن تو کنترل پنل تو جایی که رو مودم دی ان اس  یا وی پی ان میندازی اونجا مودم رو ریست بده شاید درست شده 

DeltaBoy.png

❄️IM❄️

? Delta?Boy?

DeltaBoy.png

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۸/۴ در 22:18، mahdiyazdi گفته است:

سلام منم ۳ روزه این مشکل خوردم نه یو سی پی میتونم برم نه سرور ولی با اینترنت خط گوشی میشه رفت داخل سرور و یو سی پی، نمیدونم چیشده اگه درست شد به منم بگو 

لینک به دیدگاه
در 57 دقیقه قبل، Youna گفته است:

سلام منم ۳ روزه این مشکل خوردم نه یو سی پی میتونم برم نه سرور ولی با اینترنت خط گوشی میشه رفت داخل سرور و یو سی پی، نمیدونم چیشده اگه درست شد به منم بگو

سلام هنوز مشکل حل نشده این بخاطر isp ها هست چون من با دو isp مختلف اومدم تو سرور ولی کلا مودم هایی که با خط تلفن هستن فکر کنم به مشکل خورده 
از صاحب های مجموعه خواهش می کنم که رسیدگی کنید مشکل یکی دو نفر نیست @Ali @Meli

grandpa.png

grandpa%5B2%5D.png

grandpa%5B3%5D.png

grandpa%5B4%5D.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

با سلام.

@mahdiyazdi

الان یعنی شما با isp مخابرات نمی توانید متصل بشید و فقط با خطوط تلفن همراه می تونید؟ (ایرانسل و همراه اول مشکلی نداره؟)

لطفاً با اینترنت خطی که مشکل دارید وارد گوگل شوید و عبارت "My IP" را سرچ کرده و آیپی خود را برای من در تلگرام (@AGTea) یا پیام خصوصی فروم بفرستید. همچنین از دوستانی که این مشکل را دارند خواهش می شود ISP خود را معرفی کنند و بگن دقیقاً مرکز مخابراتشون کدام شهر و کدام منطقه می باشد.

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

@mahdiyazdi

الان یعنی شما با isp مخابرات نمی توانید متصل بشید و فقط با خطوط تلفن همراه می تونید؟ (ایرانسل و همراه اول مشکلی نداره؟)

لطفاً با اینترنت خطی که مشکل دارید وارد گوگل شوید و عبارت "My IP" را سرچ کرده و آیپی خود را برای من در تلگرام (@AGTea) یا پیام خصوصی فروم بفرستید. همچنین از دوستانی که این مشکل را دارند خواهش می شود ISP خود را معرفی کنند و بگن دقیقاً مرکز مخابراتشون کدام شهر و کدام منطقه می باشد.

سلام علی جان من با ایرانسل و همراه اول برام سرور و یو سی پی بالا میاد ولی با مودم خونه که پارس آنلاینه بالا نمیاد شهر کرج

ایپی هم تلگرام براتون فرستادم

ویرایش شده توسط Youna
.
لینک به دیدگاه
  • مؤسس

طبق گزارش 5 نفر از بازیکنان عزیز این مشکل حل شده، اگر کسی همچنان با ISP های-وب|پارس آنلاین (که هر دو یک ISP هستند) مشکل دارد اعلام کند.

با تشکر فراوان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...