رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

FP80 بی مورد - SFC

AlligatoR

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Reduce.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SFC.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: باسلام خدمت @Ali و @Meli من نه فحاشی کردم  نه چیزی یه جمله گفتم که خودمم اسکرینشو میزارم. این کجاش FP80 داره؟ اگه مدرکی دارن که بنده فحاشی شدت بالا کردم مدارک رو بفرستن.

• مدارک (فیلم یا عکس):

https://s2.uupload.ir/files/ag-sa-0583_qgou.jpg

https://s2.uupload.ir/files/ag-sa-0584_9c8f.jpg

• دوست دارم که 3
  • چی چی 2
  • ناراحت 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

پ.ن: مدارک به پشتیبان مجموعه ارسال شد.

+تا پاسخ مدیریت بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...
  • مؤسس

درود.

آیا از افراد درون عکس شخصی هستش که شما در آن لحظه نزدیک مادر این شخص بودید و از اینکه چه کسی پیش مادر این شخص در آن حال حضور دارد با خبر بودید؟

لطفاً به این شخص بگید که در تاپیک حاضر شوند و بگن که شما مادر این شخص را می شناسید. در غیر این صورت شما از الفاظ رکیک استفاده کردید و این کار در چت عمومی برای یک عضو اقلیت ممنوع می باشد و مجازات آن طبق قوانین 80FP می باشد.

• دوست دارم که 1
  • هاها 8
  • چی چی 1

لینک به دیدگاه

@Ali سلام.

من به FP80 ام کاری ندارم چون به شکایات خیلی دیر رسیدگی میشه.

ولی می‌خوام حرفمو بزنم که هی Hide میشه.

خب، اینطور FP80 کردن درست نیست Forum رو گذاشتن برای این کارا، حالا شاید بگید چون SFC در اون مکان حضور داشته می‌تونسته FP80 کنه، ولی من در خیلی مواقع دیگه دیدم که SFC در اونجا نبوده و طرف رو FP80 کرده چون SWEET رفیقش هست و ..... بهش توی ... میگه فلانی رو FP80 کن و SFC هم به سرعت این کار رو انجام میده بدون اینکه مدرکو ببینه چون طرف AFK نکرد که بخواد اصلا براش Upload کنه.

بعضی مواقع دیدم که طرف یه فحشی داده در War که FP80 شده اونم تو microphone نکته جالبش اینجاس که War با Factioni بوده که رفیقاش یعنی SWEET و ... داخلش بودن ولی در هیچ Wari من ندیدم کسی به خاطر فحش تو microphone مجازات بشه، پس ۲ جواب داره یا اینکه SWEET با SFC در ارتباط هست از طریق .... یا اینکه SFC در War حضور داره با اکانت ناشناس که کارشون درست نیست مثلاً شما نمیری جلو رییس جمهور بهش فحش بدی و خودتو بدبخت کنی.

لطفاً سرور رو به گند نکشید تو هفته 3 ساعت War میدیم که اینم با این کاراتون لذتش برامون تلخ میشه.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

• مؤسس

از اینکه در اجرای قوانین کوتاهی وجود دارد لطفاً عذرخواهی مارا بپذیرید. تیم استف آرساکیا گیم نهایت تلاش خود را جهت بهبود کیفیت امور به کار خواهند برد تا مشکلی که به گزارش ما رساندید برطرف شود.

همانطور که مستحضر هستید این یک قانون می باشد و در موارد اینچنینی ادمین ها به انتخاب خود می توانند بدون پیگیری روند فروم به قانون شکنی ها رسیدگی نمایند.

ما در آرساکیا گیم در پی تلاش داشتن یک محیط سالم هستیم که از فحاشی و موارد زَنَنده به خصوص برای بازیکنان با سنین پایین تر مناسب باشد فلذا خواهش می شود که به قوانین توجه داشته باشید و در رفتار خود کوشا باشید.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...