رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از - SFC

Sani14

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SoniYa.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

SFC.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

بنام خدا

با سلام خدمت مدیران و پلیرهای عزیز سرور

@Meli @Ali بنده یک شکایت از یکی ادمین های سرور کردم و ظاهرا اینکه مجازات به درستی انجام نشده و شاید اصلا مجازات انجام نشده

می پردازیم به شکایت:

https://forum.arsacia.ir/topic/21866-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-reyhane/

طبق قوانین پس از باز شدن ریپورت یا هلپ می فرد موظف است که تا 15 ثانیه به ریپورت پاسخ دهد.

اما اگر 15 ثانیه هیچ پاسخی دریافت نشد و شکایت صورت بگیره مجازات SV هست که طبق قوانین گقته شده.

بنده پس از ریپورت 2 دقیقه معطل شدم تا ایشون جواب بده و بعده اینکه شکایت کردم تایید شد اما طبق مشاهدات مجازات صورت نگرفته

خواستم فقط اینو بگم ایا چون که ایشون دختر است دلتون نیامد SV بدید یا اینکه خودتون قوانین رو نقص میکنید؟

بنده خواهان مجازاتی هستم که باید به درستی عمل بشه اگه چون ایشون دختره نباید SV بگیره پس لطفا بین بقیه هم فرق نزارید.

البته خب این تعجبی نداره چون ظاهرا ادمین های دیگه تا جنس مخالف میبینن از خود بی خود میشن و همه چیزو فراموش میکنن حالا دیگه نمیشه اسم برد.

جناب رعیس محترم سرور @Ali و پشتیبان محترم @Meli لطفا نزارید حق کسی ضایع بشه و یه حالی به فکر این وضعیت کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

https://forum.arsacia.ir/topic/21866-%D8%B4%DA%A9%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-reyhane/

• دوست دارم که 5
  • هاها 8
  • ناراحت 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود

مدارک به پشتیبان مجموعه ارسال شد.

• دوست دارم که 4
  • مرسی 3
  • هاها 9

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • مؤسس

با سلام.

با تشکر از پیگیری شما برخورد های لازم با ادمین متشاکی (Reyhane) و با Supervisor صورت گرفت.

لطفاً از ارسال موارد بی مورد در شکایت خود جداً خودداری فرمایید و در صورت تکرار طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد.

بسته شد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...