رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Kick بی دلیل - JanG

KARLO

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
KARLO.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
JanG.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:
Smart.png

THUGBOY.png

Mr.Danger.png

Lea.png

• توضیحات: 
با سلام و خسته نباشید، خدمتتون که عرض کنم من از وقتی که تجارت شماره 48 رو خریدم هر روز کلی ad/ میزارم براش و مینویسم: ( با 30.000 صاحب شماره روند شوید ) و واقعا هم همینطوره! مشتری وقتی میاد توی مغازه من شماره روند میگیره هرچقدرم که هزینه اش باشه من بهش بر میگردونم و فقط 30k به عنوان دستمزدم بر میدارم! من که قصدم گول زدن ملت نیست با این تبلیغ! واقعا به سود کم بسنده میکنم... مدارک هم موجوده از اینکه پول رو برگردوندم و همچنین مشتری هام هم هستن توی سرور که میتونید ازشون بپرسید به طور مثال کسانی که من اطلاعات کاربریشونو گذاشتم توی قسمت شاهدین تازه آقای Smart دو بار شماره شونو پیش ما عوض کردن خانوم Lea هم وسط شماره خریدن به خاطر اینکه راب زده شد (اون موقع توی فکشن پلیس بودن) مجبور شد بره و من سریع پولو براش برگردوندم 
مدارک بیشتر از جمله فیلمه برگردوندنه پول به مشتری و همچنین عکس هم موجوده در صورت لزوم آپلود میشه 
با همه این تفاسیر این ادمین اون همه روز که من اد میزاشتم مثل اینکه آنلاین نبودن و ندیدن اما فقط امروز آنلاین بودن و منو کیک کردن :| مگر میشود که یک گناهی مثلا دزدی در فلان تاریخ گناه محسوب نشود اما در تاریخی دیگر گناه باشد و مجازات داشته باشد ؟ 
هرچند من با زیر و رو کردنه قوانین هم متوجه این اقدام اشتباه ادمین مربوطه نشدم!...  لطفا رسیدگی کنید با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس): 

gta_sa_2021-09-24_12-26-56-166_d3lu.jpg

• دوست دارم که 1

KARLO.png

سفید عین کف بهشت، اما هنو بغض تو گلو منه چه زشت! 🙁

11228

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود فراون:

شاکی گرامی @KARLO، شکایت شما تایید/رد شد.

پ.ن: اخطار های لازمه داده خواهد شد.

پ.ن: در نظر داشته باشید که امکان دارد بازیکنی با خرج فقط 3,000$ شماره ی رند اختیار کند فلذا در هنگام تبلیغات (AD/) حتما متن خود را به صورت واضح بیان کنید

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...