رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

FP80 بی دلیل Matrix

Danir

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Danilo.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MatriX.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام در شکایت قبلی به این نتیجه رسیدم که به علت چتی که بنده در /F  دادم "Hitman ro vel konid berid farmer" منظورم این بود که فارمر پولش بیشتره، خب درسته این جمله یه نوع شوخیه و به شخص خاصی هم نیست اما بنده رنک 4 فکشن هیتمن که 1میتینگ بعد رنک اپم هستش به 5 همینجوری نمیام چیزی بپرونم تازه یه FW هم دارم.

لیدر قبلی که شخص شاخص Mobinned  باشن میدونن ازین جمله ها زیاد توی /F دادم و حتی با کوچکترین مجازاتی هم همراه نبوده و فقط همین نیست قبل تر از mobinned  زمانه لیدر بودن Zombieranger  هم همین بوده و درسته شاید یک لیدر اخلاقش فرق کنه و شاید با ممبرش حال نکنه من به این نکته احترام میزارم، اما لیدر ساعت 00:30 تقریبا Make leader  شده و من ساعت 02:00 حدودا اون حرف رو زدم و فقط 10 دقیقه متوجه شدم که اصلا لیدر عوض شده.

طبق گفته لیدر مثل اینکه خودشون نمیخواستن مجازاتی بکنند اما چون شکایتی شد مبنی بر اینکه من این حرف رو در /F زدم مجازات کردند و فکشن هیتمن رنک 1 نداره و این یعنی همه اعضا حداقل 2 میتینگ رو بودن و اینکه چرا دقیقا باید وقتی matrix  لیدر شه ازم شکایت شه رو نمیدونم، چون من تقریبا هرروز توی /F مطالبی رو مینوشتم (مشکل اصلی اینجا نیست).

ساعت 19:40 دقیقه همون روز که بنده  FP80 شدم ساعت 22:00 هم میتینگ هیتمن بوده که وقتی برای میتینگ انلاین میشم میبینم که کیک شدم یعنی من توی 2ساعت باید اخلاق لیدر رو میفهمیدم و درک میکردم که همچین حرفایی رو نباید بزنم و مثل اینکه کوتاهی از من بوده.

اینجور هم که معلومه رنک +3 هایی که  2FW دریافت کنند Rank down میشند ولی من Fp80 شدم.

اگه اسلات گرفتم براتون درست بگین استفعا بزارم چون 80FP کم نیستش که پاک کنم این رو.

یا حق.

• مدارک (فیلم یا عکس): UCP

• دوست دارم که 5

سلام من دانیال هستم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @Danir،

شکایت شما رد شد، عملکرد لیدر مربوطه صحیح می باشد.

نقل قول

اگر عضوی در طول مدت 10 روز 2 اخطار اقلیت دریافت کند فاقد صلاحیت باقی ماندن در اقلیت است (مجازات: اخراج از اقلیت با 80FP)

در مورد این قانون که شما فرمایش کردید:

در 10 ساعت قبل، Danir گفته است:

اینجور هم که معلومه رنک +3 هایی که  2FW دریافت کنند Rank down میشند ولی من Fp80 شدم.

قانون:

نقل قول

افراد با رنک +3 که قوانین را بشکنند، بعد از دریافت اخطار اقلیت در صورت تکرار آن قانون شکنی مشمول مجازات قرار می گیرند. (مجازات: Rank Down)

فکشن وارن اول شما: عدم حضور در میتینگ.

فکشن وارن دوم شما: صحبت و شوخی های بی مورد در F/.

قانونی که شما فرمودید شامل حال شما نمیشود، موفق و سربلند باشید.

* بسته شد *

• ناراحت 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...