رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از radan

Sepehr

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: xSepehr.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Radan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

در 5 تست اولی که بیشترین تایم رو زده بودند هیچکس نتونست تا سوال 7هم پیش بره ولی 2نفره بعدی بدون هیچ اشتباه یا حداکثر 1اشتباه قبول میشن, خب اگه این بکس کشی نیست پس چیه؟ سابلیدر از من یه سوال میپرسه که 2تا ادمین با جواب من موافقن ولی خودش میگه ادمینا اشتباه میکنن و میتونی ازشون شکایت کنی, و وقتی هم ازش توضیح میخوایم میگه من به تو توضیح نمیدم( در شکایت قبل مدرکش هست) خب اگه اینا بکس کشی نیست پس چیه؟ خوده ساب لیدر به من میگه حتی اگه ادمین 5هم بیاد واسه تست پیشه من رد میشیه, بعد یه لول 42 که تابحال توی کاپ نبوده بدون هیچ av تست رو قبول میشن, یا مثلا پست مرخصی Tumar که دیروز گذاشته رو acc نمیکنن که توی میتینگ fw بگیره fp80شه

من تقاضا دارم سوال های 4نفر اولی که ازشون تست گرفته شده رو با سوال های این 2نفر بررسی کنند

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ag-sa-0750_r2pz.jpg

ag-sa-0742_e3lq.jpg

ag-sa-0756_qrpv.jpg

• مرسی 2

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @xSepehr٬

در 15 ساعت قبل، xSepehr گفته است:

خوده ساب لیدر به من میگه حتی اگه ادمین 5هم بیاد واسه تست پیشه من رد میشیه

در مورد این ها فروم گستردس قرار نیست تمامی مواردی که شما سوال دارید رو ادمین در زمان حال توی 15 ثانیه بخواد پاسخ بده و چرا؟

قوانین عمومی سرور

قوانین عمومی دسته ملایم

قوانین عمومی دسته متوسط

قوانین عمومی دسته ویژه

قوانین فکشن Medic

قوانین فکشن News Reporter

قوانین فکشن School instructor

قوانین فکشن Taxi Driver

قوانین فکشن Tow Truck Company

قوانین فکشن Police Department

قوانین فکشن Federal Bureau Of Investigation

قوانین National Guard

قوانین Hitman Agency

حفظ کردن دقیق تمامی این هارو هیچکس نمیتونه انجام بده سطح توقعاتتون رو هنگام ریپورت بیارید پایین یا خودتون زحمت بکشید داخل فروم مرور بر قوانین کنید و اگه فکر میکنید میتونید بهتر از بقیه به ادمینی پردازش داشته باشید سعی کنید برای ادمین شدن و کمک به بازیکنان ما هم خوشحال میشیم از این بابت.

و اما میپردازیم به شکایت شما:

@MaTriX

سابلیدر محترم لطف کنید طی 24 ساعت اینده مدارک تست جناب Xsepehr رو برای بنده ارسال کنید تا سوال ها و جواب های ایشان نیز مورد بررسی قرار گیرد. 

• مرسی 2
  • چی چی 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

@xSepehr

سلام مجدد خدمت شاکی محترم،

شکایت شما در مورد نحوه ی سوال های سابلیدر اقلیت فدرال رد شد،

AV های دریافتی شما : در سوال اول و دوم AV دریافت کرده اید که از قوانین عمومی سرور از شما پرسیده شده و در مورد این ها شکایتی نداشته اید و میدونید که اشتباه پاسخ داده اید و سوال ها کاملا واضح بوده در مورد سوال اول در دسته ی ویژه نیز AV دریافت کرده اید که جدا از سوالی که ایشان پرسیده نه تنها 45 ثانیه رو از دست دادید بلکه ایشون سوال رو براتون توضیح داده و باز هم اشتباه پاسخ داده اید.

سوال: وانتد C-7 رو تعقیب میکنید و Crash میشید به بازی باز میگردید ، و وانتد Arrest شده عملکرد شما چیست؟

سوال در بازه زمانی 23:26:22 پرسیده شده!

و جواب دریافتی از سوی شما در بازه زمانی 23:27:56 بوده که فرمودید: هیچی.

و اما پاسخ سوال:

نقل قول

- زمانی که کار شما با ماشین اقلیت تمام شد آن را به HQ برگردانید یا آن را منفجر کنید تا به HQ برگردد، در صورت Crash/Timeout شدن باید به محل ماشین بازگردید و ماشین را برگردانید یا نابود کنید.

*  بسته شد. *

• دوست دارم که 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...