رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از / SFC

Sepehr

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Tumar.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SFC.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: طبق صحبت های لیدر ما برای اکتیویتی تمرین برای frisk دادن وارد شهر شدیم, من در مسیر به شخصی mfrisk دادم, بعد از 3اخطار با تهیه مدارک وانتد مربوطه رو به شخص دادم

لیدر محترم از من درخواست مدرک میکنه و من هم مدارک مربوطه رو برای لیدر ارسال میکنم

ولی  sfc میاد میگه شخصی که وانتد گرفته تازه وارد سرور شده و اطلاعی از گان و متریال نداره و شما حق نداشتی بهش وانتد بدی.

اینجا چنتا مورد به چشم میاد که باید بگم:

1:شخص اطلاعی از گان و متریال نداشته درست, سواد که داره وقتی میگیم لطفا پیاده شوید پیاده بشه

2: کجای فروم نوشته شده به اشخاصی که تازه وارد سرور شدند وانتد frisk ندید؟

3:مدارکی که مربوط به لیدر میشه چرا باید sfc پیگیری کنه؟

4:چرا جایی به ما اطلاع داده نشده که اشخاص تازه وارد نباید frisk داده بشن؟ و دلیل این کار چیه؟

5: مگه مجازات وانتد اشتباه av نبود؟ من که Av از قبل نداشتم چرا fw دادید؟

• مدارک (فیلم یا عکس): ucp و مدارک بیشتر در صورت نیاز به @Ali و @Meli ارسال میشود

• دوست دارم که 2

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

1.  شکایت شما طبق قوانین باید از طرق خود شخص انجام بشه. (خود شخص شکایت انجام شده را مخفی و از آنجایی که شما علاقه به شکایت دارید درخواست شکایت دوباره توسط شما مطرح می شود)

نقل قول

شکایت از اعضای تیم کارکنان:

شکایت از کارکنان (ادمین‌ها، هلپرها و لیدرها) فقط باید توسط خود فرد مشمول انجام شود (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

2. بنده به عنوان سرپرست مجموعه موظف به اجراع قوانین هستم، فلذا ایجاد مکان مناسب برای تمامی بازیکنان وظیفه ی بنده می باشد. (سرپرست تمامی تیم کارکنان در عهده بنده می باشد)

3. همچنین مدارک کافی برای ما ارسال نشده است.

+مدارک به پشتیبان مجموعه ارسال شد.

+پیروز و سربلند باشید.

+تا پاسخ مدیریت بسته شد.

• دوست دارم که 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس

با عرض سلام و وقت بخیر.

این که به بازیکنان تازه وارد mfrisk ندهید یک قانون آزمایشی و موقت است که سرپرست و مدیریت در جلسات هفتگی (که شما هم در آن حضور داشتید) اعلام شده است. آیا به شما این موضوع اطلاع رسانی نشده؟

لینک به دیدگاه

سلام

من از طرف دوستم حسین (TumaR) میگم که نیاز به بررسی نیست و عملکرد سوپروایزر صحیح بوده

ممنون از بررسی

موفق باشید    (پس میگیرم)

• دوست دارم که 1

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...