رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

عدم رسیدگی به شکایت - Ali

AliAgent

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AliAgent.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ali.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام. آقا ما 19 روز پیش از منیجر سرور (Meli) شکایتی تنظیم کردیم (کلیک) که با کلی دردسر شو شد. الان 19 روز از اون شکایت میگذره و هنوز پاسخی ندادید دیگه نمیدونم چی بگم

• اگه میخواید بگید سرمون شلوغه و تگ میکردید و این حرفا که باید بگم 2 بار تگ کردم تگ کردن رو هم هاید کردید (که بعید میدونم هاید کردن تگ کار خودت باشه علی)، سرتون شلوغه هم که تو فروم فعالیتتون بالاتر شده حتی خوشبختانه تو مباحث فان هم فعالیت دارید ولی به شکایت من رسیدگی نکردید
  • اگه میخواید بگید خبر نداشتم که من حتی توی گیم هم ریپورت دادم و به ادمین عرفان ام اچ گفتم بهتون خبر بده و گفت که شما گفتی رسیدگی میشه (آنلاین بودی)
  • اگه میخواید بگید دیگه 14 روز گذشته و ملی مدرکشو پاک کرده ک حرفی ندارم :|

خواهشا رسیدگی کنید شما هر اتفاقی میوفته هرکس انتقاد میکنه میگید برید قسمت شکایات اگه شاکی هستید شکایت کنید من الان دارم شکایت میکنم یا هاید میکنید یا جواب نمیدید خب یعنی چی انصافا؟

@Ali

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ویرایش شده توسط AliAgent
  • هاها 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

شما نباید داخل تاپیک شکایتتان پست دهید و تگ کنید بلکه باید داخل انجمن پیام دهید یا از طریق تلگرام پیگیری کنید. شکایت شما در حال پیگیری می باشد. بسته شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...