رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فاجعه!

0STAD

ارسال‌های توصیه شده

مثل اینکه بعضی عزیزان زیاد در جریان تایپک قرار نگرفتن و یکم خارج از موضوع رفتن

★من تو این تایپک اومدم از حقوق فیش صحبت کردم ولی بعضی عزیزان از جمله ملی خانوم گفتن برید فکشن در حالی که من با لول 27+ حدود ۲ هفته پیش پست برای دسته ویژه گزاشته و هنوز بی تاثیربود!

ممنون که نظر دادید❤

نظر های دیگه باعث تغییر هیچ چیز نمیشود پس لطفا این تایپک رو همینجا تموم کنیم!

+بسته شد.

savaki.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس
در 13 ساعت قبل، 0STAD گفته است:

در حالی که من با لول 27+ حدود ۲ هفته پیش پست برای دسته ویژه گزاشته و هنوز بی تاثیربود!

ورود به دسته ویژه به دلیل ظرفیت کمی که دارد بسیار سخت است. برخی از بازیکنان فکر می کنند که ما باید ظرفیت را بالا ببریم در صورتی که ما نمی توانیم 45 نفر پلیس در سرور داشته باشیم و فقط 10 نفر Taxi Driver.

طبق اعتراضات بازیکنان ما "تعداد ساعات بازی کرده در ماه" را ملاک اولویت بندی برای درخواست عضویت دسته ویژه قرار دادیم و شما می توانید با فعالیت زیاد در بازی زمانی که 1 یا 2 نفر از ظرفیت خالی می شود سریعاً درخواست داده و وارد شوید. ما خیلی روی این مسئله بررسی داریم و هیچ وقت اجازه نمی دهیم لیدری بدون اولویت بندی درست بازیکنان را وارد اقلیت کنند بنابراین خاطرتان جمع باشد. لذا اگر به هر دلیلی نمی توانید فعالیت بالا داشته باشید می توانید وارد اقلیت های متوسط و ملایم شوید یا صبر کنید که جمعیت سرور بیشتر شود تا تمامی اقلیت ها پر شوند تا تمامی ظرفیت اقلیت ها بیشتر شود.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...