رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه مد ها

ارسال‌های توصیه شده

سلام            @Ali @AlBeRT           من ایده ای درباره اضافه کردن اپگرید و ماشین های ایرانی و اسپرت ان ها دارم ما شما می توانید اضافه کنید که بازی کنان سیستم به بندن اگه از حد نصبت بیشتر بستن پلیس ماشین را بخوابونه و جریمه و سیستم را مصادره کنه این 1           2 و اپگرید ماشین که پلیر ها خیلی خوششون میاد و ماشین های ایرانی مخصوصن ELX و پیکان و زانتیا و ..... و تزعینات ماشین که جزاب است و هر پلیر ماشین را به سلیقه خود تزعین کند نوشته بنویسد روی شیشه لتفا به ایده های من رسیدگی کن علی و حمایت پلیر های عزیز ایرانی نیاز دارم با تشکر نیما 17 ساله از ایران............ سپاس از تیم ارساکیا.?

در هم اکنون، KINGNIMA7 گفته است:

سلام            @Ali @AlBeRT           من ایده ای درباره اضافه کردن اپگرید و ماشین های ایرانی و اسپرت ان ها دارم ما شما می توانید اضافه کنید که بازی کنان سیستم به بندن اگه از حد نصبت بیشتر بستن پلیس ماشین را بخوابونه و جریمه و سیستم را مصادره کنه این 1           2 و اپگرید ماشین که پلیر ها خیلی خوششون میاد و ماشین های ایرانی مخصوصن ELX کان و زانتیا و ..... و تزعینات ماشین که جزاب است و هر پلیر ماشین را به سلیقه خود تزعین کند نوشته بنویسد روی شیشه لتفا به ایده های من رسیدگی کن علی و حمایت پلیر های عزیز ایرانی نیاز دارم با تشکر نیما 17 ساله اسپاس از تیم ارساکیا.

این را به اشتراک بگزارید تا این ترح عملی بشود. با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

پیشنهاد تکراریست

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز:

پیشنهاد تکراریست  , ممنون بابت وقتی که برای Topic گذاشتید.

نظر شخصی (دیدگاه) بنده در مورد پیشنهاد شما (-) میباشد.

تشکر فراوان بابت پیشنهادتون!

𝑵𝒊𝒈𝒉𝒕 𝑪𝒓𝒂𝒛𝒊𝒆𝒔 𝑭𝒂𝒎𝒊𝒍𝒚

MaSiH.png

AtlaS.png

.................................................................. 

Close ?? ??? ????????? ?? ????, ??? ?? ??? ?????? ?? ???? 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
پیشنهاد شما متاسفانه تکراری میباشد و در آپدیت هایی آینده پیاده سازی خواهد شد.

با تشکر از پیشنهاد شما

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...