رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از OmidGH

AlwayS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Always.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

OmidGH.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

-

• توضیحات: من از ایشون 2تا شکایت دارم یکی به دلیل اینکه گفتن من Spawnkill کردم و انیتا منو مجازات کردن مدرک رو ارسال کنید

شکایت دوم اینکه ایشون پست ها وارو میان 1ساعت مونده به وارا میزارن بعضی ممبر ها فکر میکنن وار نیست انلاین نمیشن

من نشونه گرفتم دم hq ولی کسیو کیل ندادم تنها کاری که کردیم عکس پایین بوده و دوم اینکه تا کسی شروع به تیراندازی نمیکرد من اونو نمیزدم

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ag-sa-0649_22gb.jpg

• هاها 1
  • ناراحت 1

Paradise.png

?Don’t cry because it’s over. Smile because it happened.?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم.

@SFC فیلم عمل Spawnkill توسط این شخص و برخی اعضا قبلا ارسال شده.

پ.ن: بدانید و آگاه باشید وقتی 7 نفر از اعضا به خاطر این کار مجازات میشن دلیلی نیست که لیدر هم که مرتکب این کار شده مجازات نشه.

در 5 ساعت قبل، DesTinY گفته است:

شکایت دوم اینکه ایشون پست ها وارو میان 1ساعت مونده به وارا میزارن بعضی ممبر ها فکر میکنن وار نیست انلاین نمیشن

بر طبق قوانین دسته متوسط اعضا باید در زمان های مقرر و گفته شده برای رقابت حاضر باشند و اینکه ادمین وار پست رو نزاشته دلیلی بر آنلاین نشدن در زمان رقابت نمیشه.

نقل قول

در ساعات رقابت های اجباری باید حتماً آنلاین باشید. (تمامی اعضای اقلیت)

پست وار فقط برای اینه که شما بدونید با کجا رقابت دارید و حتی در ثانیه آخر گذاشته بشه اختلالی در رقابت ایجاد نمیکنه.

نقل قول

عمل Heli-Blade مجازات Admin Jail و عمل Spawnkill اخطار اقلیت در پی خواهد داشت.

در زیر تمامی پست های وار این مورد نوشته میشه شما امروز 7 نفر رو بخاطر همین کار مجازات کردید ( در اقلیتی دیگر حتی 2 نفر FP80 شدن) و از اونجا که به لیدر نمیشه FW داد مجازات SV روی شما اعمال شد.

https://8pic.ir/uploads/bandicam-2021-07-30-01-13-36-989_01bf7.jpg

در 5 ساعت قبل، DesTinY گفته است:

من نشونه گرفتم دم hq ولی کسیو کیل ندادم تنها کاری که کردیم عکس پایین بوده و دوم اینکه تا کسی شروع به تیراندازی نمیکرد من اونو نمیزدم

از رقیبتون توقع اینکه فقط نگاه کنه نداشته باشین،شما با این کار مسیر خروج افراد رو مسدود میکردین و عده دیگر هم به سمتشون شلیک میکردن.

• هاها 2

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود فراوان:

شاکی گرامی @DesTinY، شکایت شما رد شد.

پ.ن: همانطور که در مدارک شما هم مشخص است، با مسدود کردن درب خروجی HQ  مانع خروج بازیکنان و پخش شدن آنها شده اید.

پ.ن: همچنین در نظر داشته باشید اطلاعیه ی رقابت ها صرفا به خواطر اطلاع شما و آماده شدن برای رقابت ها است. بازیکنان اقلیت باید در ساعت های اعلام شده در انجمن برای حضور در رقابت های اجباری در داخل سرور حاظر باشند.

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

• مرسی 2

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...