رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تهدید +DmادمینMetroplex

CrasH

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: CrasH.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MetroPlex.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: NerVouS.png

• توضیحات: ایشون هم به سمت ما تیر اندازی میکنن هم تهدید بن میکنن :|

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_129.pngsa_mp_125.pngsa_mp_124.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام خدمت مدیریت و تمام بازیکنان

همین اول عذر خواهی میکنم از کسانی که این متن رو میخونن به خاطر طولانی بودنش! میریم به جواب برسیم :

خوب دوست عزیز ممنون از این که شکایت کردید و مدارک رو خودتون گذاشتید چون من مدرکی نمیگیرم وقتی دوستی پیشم هست ، در شکایت های قبلی چند بار تکرار کردم ، در عکس اول مشاهده میکنیم که شما بنده رو با این جمله "دیموتت کنم بخندیم" تهدید میکنید ، اگر بنا به تهدید و شکایت بود همون لحظه بنده میتونستم شما رو بن کنم اما از اونجا که شما به صورت دوست به من نزدیک شده بودید همچین کاری نکردم ، اما تشکر میکنم از شما که شکایت کردید و موجب شدید خیلی چیز هارو روشن کنم برای دوستان ، مدیریت اگه دقت کنن میبینن لحن حرف زدن ما در اون لحظه به تهدید جدی نمیخوره همه چی به صورت فان داره ردوبدل میشه ، در ثانی برای ادمین تهدید بازیکن به این صورت که بنت میکنم و... منع نشده و ادمین میتونه برای دور نگه داشتن امثال شما از خودش از تهدید استفاده کنه بلکه آدم های مثل شما بهش نزدیک نشن و آرامش اون رو بهم نزنن. =)) 

در مدرک دوم شما اسم بنده رو به مسخره میگیرید و اگر به بن یا شکایت بود بنده میتونستم شما رو به علت تمسخر ادمین بن کنم و سخت گیری کنم اما دوباره میگم از اونجا که شما به صورت دوست به ما نزدیک شده بودی همچین کاری به ذهنم نمیرسید ، در نتیجه تا الان متهم شما هستید و همین الان هم میتونم بن کنم اما این کار رو انجام نمیدم تا چیز های بیشتری رو روشن کنم. =)) 

در تمام عکس های من چیزی به نام DM نمیبینم و فقط نشونه خودم رو به سمت دوست عزیزم Nervous گرفتم و فکر نمیکنم به این بگن DM البته نمیدونم اطراف شما قوانین به چه صورت هستش ، اگر هم DM میکردم DM بر روی Nervous بود و ایشان شکایتی ندارن در ثانی اینجا مکان امن نیست و اگر هم DM میکردم مشکلی نداشت ، لطفا شخص خودتون رو با Nervous یکی نکنید و نگید "ایشون به ما تیر اندازی میکنن" ، شخصیت شما و آدم های امثال شما با Nervous یکی نیست :) 

شما شاهد رو Nervous قرار دادید ، Nervous شما از من شکایتی دارید؟ آیا من DM کردم؟ حالا اگر شما به Nervous اعتماد دارید که اون رو شاهد قرار دادید از Nervous میخوام توضیح کاملی در مورد این شکایت بدن و بگن در اون لحظه چه اتفاقاتی افتاد.

فکر کنم شکایت رد شد با این جواب ها ، حالا میریم سراغ اصل مطلب 

مدیریت محترم اینجا میخوام مسائلی رو روشن کنم و اول از یک عکس شروع میکنم ، توجه کنید:

photo_2017_08_08_15_47_31.jpg

با یه cmd ساده میشه دید شما دارید چه حرفایی پشت سر بنده میزنید و متاسفانه شما خبر نداشتید میتونم از اون cmd استفاده کنم ، در هر صورت به صورت اتفاقی spec شدیم و دیدیم که این بازیکن دارن چی میگن پشت سر ما ، پسر خوب من بازم الان میتونم بن کنم و اون اکانت اصلی crash که اسمش جدیداَ به دلایلی که در ادامه  میگم به darkhero تغییر پیدا کرده رو هم مشمول این کار کنم ولی نمیکنم و میخوام مسائل بزرگ تری رو روشن کنم برای بقیه. (شاید مدیریت اجازه نده مسائل اکانتتون رو اینجا بگم خصوصی میگم بهش)  

شما میگید تازه اومده بودم میومدم فلان کار رو میکردم اونم به شما میگفتم؟ استاد شما اصلا اون موقع که من اومدم میدونستی سمپ چیه؟ همین Nervous اومد سمپ رو بهت داد باهاش آشنا شدی ، دوستانه قدیمی ایشون بهم بازی رو یاد دادن ، خوبه؟ =)) تو بودی که یکسره بهم زنگ میزدی تورو خدا approval هارو بده من ، تو بودی که میگفتی جان عزیزت بگو move بدن میخوام دوباره استف بشم ، باز من گفتم move دادن با مدیریت حرف زدی :)) آخه از یکی شکایت کن که حقش باشه تو که میدونی من باس اینجا جوابایی بدم که انتظارش رو نداری چرا با خودت این کارو میکنی؟ :) 

میگن بای دادی ، من موندم چرا همزمان با بای تو اسم اکانتت عوض شد ، بعد darkhero میگه رفیقمه اکانتشو داده بهم بای داده ، اونوقت با مولتی میای بازی میکنی که؟ Aminkhan? crash? اون میگه بای دادی تو با مولتی اینجا چیکار میکنی؟ امکان داره کسی اکانت اصلیشو بده رفیقش با مولتی بازی کنه؟ یکم بو دار نیست؟ ادامه فاش شدن مسائل اکانتش رو خصوصی به مدیریت میگم که بیشتر از این آبروش نره ، وارد بد بازی شدی پسر خوب :) 

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

خوب با سلام حرف های شما منو به خنده میندازه :acigar:
عزیز دلم اول از Nervousبگم اخه عزیزم من با Nervousاشنا شدم :| عزیزم محمد Nervousهمسایه بندست 
خوب بگذریم درست فهمیدین بنده بای دادم و اکانتمو به دوست عزیزم امیر رضا دادم که به شما ربطی نداره
بعدشم من باAminkhanان شدم که استفا بدم بعدم با CrasHان شدم ک نیکمو کسی دیگ جز من نگیره دوست گلم که به شما ربطی نداره :DD
بعدم شما اگ راست میگین عکسی که گذاشتین کامل بزارن عزیز من :)
بعدشم شما به دلیل توهین به موسس عزیز @Aliاکانت اصلیتون تعلیق شد =))
شما بعد این که با مولتی اومدین خودتون اومدین گفتین شرمنده فیلم دادم بن شدی فلانO.o من با شخصی که با یه ادمین شدن 360 درجه بچرخه دوست نمیشم  و در اخر میگم که این حرفا جاش اینجا نبود اما بعضی از دوستان فرهنگشو ندارن B|

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

@Crash امثال شما به تمام حرف ها میخندن نه فقط برای حرف هایی که من زدم چون حرفی برای گفتن ندارن :) 

در 23 ساعت قبل، Crash گفته است :

خوب بگذریم درست فهمیدین بنده بای دادم و اکانتمو به دوست عزیزم امیر رضا دادم که به شما ربطی نداره

مشخص میشه

عدشم من باAminkhanان شدم که استفا بدم بعدم با CrasHان شدم ک نیکمو کسی دیگ جز من نگیره دوست گلم که به شما ربطی نداره

من نه دوست شمام نه هم سن شما ، همین که بنت نکردم برات کافی نیست؟ رو داری باز حرف بزنی پسر خوب؟

بعدم شما اگ راست میگین عکسی که گذاشتین کامل بزارن عزیز من 

بخاطر مسائلی که شما و امثال شما نباس ببینن عکس کات شدس ، فیلمش برای مدیریت ارسال شده =)) 

بعدشم شما به دلیل توهین به موسس عزیز @Aliاکانت اصلیتون تعلیق شد

اکانت اصلی من رو موسس علی میدونن کی بوده و چه اتفاقایی افتاده ، فکر نکنم به شما ربطی داشته باشه ، در هر صورت شما و امثال شما عادت دارن برای کشیدن به حاشیه از همچین جملاتی استفاده کنن ولی ما به حاشیه نمیریم :) 

شما بعد این که با مولتی اومدین خودتون اومدین گفتین شرمنده فیلم دادم بن شدی فلان

من بعد از این که عید اومدم به سرور ، به شما گفتم نارحت نباش از دستم که اون موقع اکانتت رو بن دادم ، شما NG بودی و اومدی با استفاده از Cheat منو زدی و فیلم هم نداشتی در نتیجه بن شدی ، این اخلاق من که اومدم بهت گفتم "نارحت نباشی به خاطر بن شدنت" برای شما یه جهت دیگه ای داره چون سن شما هنوز اون قدر نیست که درک کنه حرف من رو ...

من با شخصی که با یه ادمین شدن 360 درجه بچرخه دوست نمیشم

برای ثابت کردن حرفت که 360 درجه عوض شدم یک عدد شاهد بیار از دوست های نزدیکم ، شما خودتو زیاد بالا گرفتی در نتیجه سقوط کردی =)) 

در اخر میگم که این حرفا جاش اینجا نبود اما بعضی از دوستان فرهنگشو ندارن 

تو با فرهنگ باشی واسه همه بسته ...

@Ali

ویرایش شده توسط AliKeRmaN
لینک به دیدگاه

ای بابا نمیخوام دیگ حرفی بزنم خودت خوب میدونی کی هستیو چی هستی نیاز به گفتن من نیست O.o
خوب درباره اینکه میگیم Ngبودی فلان مدرک دارم گفتی تو اکانت من فرهان بودو وقتی زدمش با اکانت ادمینیش اومده درخواست فیلم کرده عزیزم اگه نیاز باشه میدم =))
هم سن تو!! بنده 17 سالمه اگ نیاز بشه اینم عکس میگیرم براتون میفرستم حرفی که نمیدونیو الکی نگو :)
انکارم نکنین به موسس توهین کردین و تعلیق شدین وقتی از ادمینی دیموت شدین اخه میدونی خیلی فشار روت بود
هیچ کدوم از حرفام بی مدرک نیست نیاز باشه میدم بی مدرک حرف نمیزنم  :acigar:

ویرایش شده توسط Crash
لینک به دیدگاه

وقت حرف زدن برای همچین چیز های بی ارزشی رو ندارم ، شما 17 سالته ، باشه بهش میگم در ضمن مدرکی که میگی رو بده همینجا ، به موسس کسی توهین نکرد اگه چشماتو وا کنی میبینی زده توهین به سرور که باز هم میگم مدارکی هست که نشون بده چی شده اون زمان و به تو هیچ ربطی نداره ، هر موقع حرف زدن یاد گرفتی بیا بگو سن بالای سن تکلیف دارم =)) در ضمن حرفی که میزنی روش فکر کن من ادمین نبودم 6 ماه لیدر NR بودم. من دیگه جوابی به این پست نمیدم بلکه فشاری که روت اومده برداشته بشه ، از خداوند طلب شفا و بخشش برات میطلبم.

ویرایش شده توسط AliKeRmaN
لینک به دیدگاه

در در 8/8/2017 در 22:26، Crash گفته است :

من با شخصی که با یه ادمین شدن 360 درجه بچرخه دوست نمیشم

در ضمن ممنون از شما که خودت تایید کردی من هیچ تغییری نکردم و همینطور تایید کردی تو مدرسه هنوز به اونجایی نرسیدی که میگن 360 درجه یعنی هیچ تغییری نمیکنه و میاد به همون جایه قبلی بر میگرده ، شما 17 سالته خوب =)) 

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...