رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

میوت بی دلیل-Neverdie

VenTuRe

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: JameSon.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: NeverDie.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: زیاد هست حدوده 50 نفر میشن نام ببرم؟

چند تا از این افراد که ادمین هم بودن : OmidGH.png

Anita.png

ErFaNMH.png

xSepehr.png

E%5BX%5DTReme.png

• توضیحات: من اصلا هیچ فحشی ندادم ولی ریپورت میدم میگم چرا منو میوت دادین میگن که فحاشی شدت بالا کردید و از فکشن هم باید کیک میشدید

اقا من به کی قسم بخورم من اصلا فحاشی نکردم :| اگر از رو لجو لج بازی منو میوت کردین خب بیاین بگین من مشکلی ندارم 

ولی من از این لجم میگیره که سره هیچی 8ساعت میوت شدم 

شاید اصلا فکر شکایت کردن نداشتم چون که با ادمین محترم هیچ مشکلی نداشتم ولی نمیدونم وقتی 4نفر دارن با هم دیگه کل میکنن  و به هم دیگه فحش میدن چرا منی که فقط مایک دادم و گفتم بسه اقا فحش نده  باید میوت شم؟ :| 

من اصلا خودم ریپورت دادم و گفتم دارن فحاشی میکنن بیاین میوت کنین 

به این قران قسم اگه میخواستم فحش بدم هیچ وقت ریپورت نمیدادم :| مگه دیوونم؟ :| 

ولی خدا وکیلی 4بار مارو بن دادین 4بارم @Meli یا دلیله بنو عوض کرد یا انبن کرد

من فحاشی نکردم ولی بن شدم 

(در ضمن بنده قبلا زیاد فحاشی میکردم قبل از اینکه قانون بیاد و اینکه شاید از ریکورد های قبلیه من مدرک داشته باشن و فکر کرده باشن میتونن میوت کنن حالا نمیگم که جعل کردن ولی هواستون به مدرک باشه @SFC شاید از میکروفن کسی دیگه فحاشی صورت گرفته که بنده بن شدم خلاصه که دقت داشته باشید!)

کسانی که داشتن دمه پینتبال دعوا میکردند و شاید ادمین محترم فکر کردنند فحاشی از میکروفن بنده میاد: Lozano.png

Tupac.png

SheyTaN.png

Voltazh.png

MasTeR.png

SoPaP.png

مدارکشونم هست اگه خواستید بگید 

بیشتر بودن ولی یادم نمیاد دیگه.....

بنده بی دلیل میوت شدم..... 

• مدارک (فیلم یا عکس): یو سی پیم هست

@SFC @Meli @Ali 

ویرایش شده توسط JameSon

VenTure.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی گرامی @JameSon

در 9 ساعت قبل، JameSon گفته است:

من اصلا هیچ فحشی ندادم ولی ریپورت میدم میگم چرا منو میوت دادین میگن که فحاشی شدت بالا کردید و از فکشن هم باید کیک میشدید

مطمئن باشید بنده بدون مدرک هیچوقت بی دلیل کاری رو انجام نمیدم و بعد از میوت هم با تهدید ریپورت دادید که مدرک داری میوت میکنی! که فرمودم تشریف بیارید فروم ، بله بنده ML نداشتم و مدارک رو ارسال میکنم که اقلیت شما نیز از سمت سرپرست عزیز رسیدگی شود.

اگر از رو لجو لج بازی منو میوت کردین خب بیاین بگین من مشکلی ندارم 

عزیزم من شمارو میشناسم اصلا؟ که بخوام باهات لج داشته باشم تا اونجایی که اطلاعات دارم شما یک فحاش بودید که تعلیق شدید و با بخشش مدیریت به بازی باز گشتید.

اینکه شاید از ریکورد های قبلیه من مدرک داشته باشن و فکر کرده باشن میتونن میوت کنن حالا نمیگم که جعل کردن ولی هواستون به مدرک باشه @SFC شاید از میکروفن کسی دیگه فحاشی صورت گرفته که بنده بن شدم خلاصه که دقت داشته باشید!)

بنده ادمین هستم و کارم نظارت روی سرور هست و مثل بقیه تو کارِ جعل مدرک نیستم و مدارکم جهت میوت شما کامل می باشد و به تاریخ روزِ وقتِ سرور (فیلم + ریکوردر لانچر) می باشد .

سخن آخر: امیدوارم بهترین تصمیم برای برخورد با شما صورت بگیره چون مدیریت جهت کسب اجازه برای بن انلاین نبودن و مدارک رو ارسال میکنم که تصمیم گیرنده ی نهایی هستند

اصـــل بد نیـــــکو نـــگردد زانکه بنیـــــادش بد است
تـربــیت ، نــا اهــل را چون گـــردکان بــر گـنبد است

NeverDie.png

• دوست دارم که 3
  • مرسی 3
  • هاها 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در در ۱۴۰۰/۴/۲۹ در 19:45، JameSon گفته است:

پس گرفته شد!

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...