رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه توسط پشتیبانی meli

Zack

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Zack.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Meli.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: E%5BX%5DTReme.png

Farhad_Kabiir.png

• توضیحات: باسلام خسته نباشید @Ali

من توسط پشتیبانی @Meliبن شدم به دلیل خرید فروش باپول ریال من نه اکانتم باشخص متخلف ارتباطی داشته که بن بخوام بشم و من فقط برای سرگرمی بازی میکردم ومن اگه میخواستم این کارو بوکنم دیگه تایم نمیزاشتم برای بازی هزینه کنم گلد بگیرم کسی که میخواد پول در بیاره دیگه نمیاد هزینه کنه گلد بگیره من موندم چیکار کنم 

حتی من تازه تو تیم هلپرا رفته بودم 

که این مشکل پیش امد و بن شدم 

لطفا پیگیری کنید باتشکر

• مدارک (فیلم یا عکس):bandicam_2021_07_06_13_38_18_142.jpg

Screenshot_7_.png

Zack.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ادما به مرور زمان عوض میشن ولی تو خودت باش.....

زمانی میاد که پشیمون میشی ولی دیره...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مؤسس

با سلام و وقت بخیر.

تمامی مدارک به دقت بررسی شدند؛

شما به فردی که خرید و فروش کرده در مبالغ بالا پول بازی انتقال می دادید و کاملاً می دانستید و آگاه بودید که این فرد در حال خرید و فروش می باشد و با توجه به مدارک ما جلوی شما این عمل صورت میگرفته و شما هم در این کار مشتری این شخص را راهنمایی می کنید. (صدای شما تأیید شده است)

همکاری در خرید و فروش هیچ فرقی با خود خرید و فروش ندارد و حتی در صورتی که تا به حال 1 ریال هم از این کار بدست نیاورده باشید طبق قوانین خرید و فروش حساب کاربری شما تعلیق خواهد شد.

شکایت رد شد.

بسته شد.

• ناراحت 2

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...