رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بی مورد - Meli

iKian

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iKian.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Meli.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: خدا 

• توضیحات: سلام عرض میکنم خدمت موسس سرور @Ali کشش نمیدم و میرم سر اصل مطلب من توی تیم استف هستم و لولم بالاست و مجبورم که با لانچر بیام بعد ملی خانوم به عنوان پشتیبان میان داخل اونت PM/ اسپم میکنن که فیلم بگیر حالا کاری نداریم من فیلم میگیرم بعد بخاطر بالا بودن حجم فیلم میگم بیا با Anydesk یا Alpemix هم فیلمو ببین هم چک پی سی کن که میگه مگه تو باید بهم بگی که چیکار کنم و چیکار نکنم؟ هی مجبور کرد و تحدید هم میکرد که فیلم رو میدی یا همین الان بنت کنم که متاسفانه از اینا مدارک نگرفتم عذر خواهی میکنم از این به بعد از پشتیبان سرور هم باید آتو بگیرم? خلاصه بعید بود از ساعت 4 تا 6 و نیم صبح  آنلاین بمونن که فیلم رو ببینن بنده تصمیم گرفتم فیلم رو آپلود کنم که خیلی کم مونده بود آپلود بشه که نتم قطع شد و کرش خوردم بعد ایشون کسی که با لانچر اومده رو بن میده به دلیل نداشتن فیلم از اونت مگه از بقیه پلیر هایی که لانچرن درخواست فیلم میکنن که منم فیلم بگیرم؟ اصلا لزومی نداشت من به شما فیلم بدم @Meli فقط جهت احتیاط و اطمینانتون خواستم فیلم بگیرم که فرصت کافی رو ندادید و خیلی از بازیکن ها از این کارای شما ناراضی هستند واقعا بازیکن رو زده میکنی شما تشنه ی این بودید که یه سی ام دی رو من بزنین تا تفریح کنید بعد اینکه بن کردید بلافاصله از بازی خارج شدید خواستم بگم دلیل نمیشه چون پشتیبان هستی باید سوء استفاده کنی و هر کاری دلت خواست بکنی بلاخره علی تصمیم میگیره. 

• مدارک (فیلم یا عکس): https://s4.uupload.ir/files/screenshot_(1025)_orqh.png

• دوست دارم که 2
  • ناراحت 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @iKian

در در ۱۴۰۰/۴/۱۴ در 06:33، iKian گفته است:

سر اصل مطلب من توی تیم استف هستم

در ابتدا شما پیش از افتخار کردن به خودتان در خصوص حضورتان داخل تیم کارکنان طریقه ی صحبت درست را یاد بگیرید.

الخصوص رنک بالاتر. 

[04:28:58] iKian Says: Aslan man bara to chera bayad film bedam? 

[04:31:55] iKian Says: Mage bara off shodanam bayad azat ejaze begiram?

مدارک اضافه برای موسس ارسال شد.

در در ۱۴۰۰/۴/۱۴ در 06:33، iKian گفته است:

به دلیل نداشتن فیلم از اونت مگه از بقیه پلیر هایی که لانچرن درخواست فیلم میکنن که منم فیلم بگیرم؟ اصلا لزومی نداشت من به شما فیلم بدم @Meli فقط جهت احتیاط و اطمینانتون خواستم فیلم بگیرم که فرصت کافی رو ندادید و خیلی از بازیکن ها از این کارای شما ناراضی هستند واقعا بازیکن رو زده میکنی

قانون:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:

شما هنگام شرکت در مسابقاتی که در آنها از ماشین، تفنگ یا پارکور استفاده می شود، باید اقدام به فیلم برداری از محیط بازی خود نمایید (مجازات: 7 روز محرومیت)

ما حتی با وجود این قانون برای کسانی که لانچر دارند سخت گیری نمیکنیم اما زمانی که ادمین  از شما در حین مسابقه فیلم درخواست کند از آن لحظه به بعد شما موظف به گرفتن فیلم می باشید.

شما در این زمان از سرور Time out شدید: [05:41:44] iKian has left the game (timed out/crashed) 

ikian1_u6ll.jpg

ikian2_of56.jpg

ابتدای مکالمه [04:18:12] این ساعت بوده است.

از آنجایی که هیچ علاقه ای به استفاده از CMD ندارم به مدت 17 دقیقه منتظر ماندم تا شما به سرور بازگردید سپس در ساعت 

2021-07-05 05:58:10 شما بن شدید.

ویرایش شده توسط Meli
  • دوست دارم که 4
لینک به دیدگاه

• مؤسس

1. استف با Rank پایین تر موظف است به Rank بالاتر خود گوش فرا دهد.

2. بازیکن باید به حرف ادمین ها گوش دهد (به جز در مواردی که ادمین از شما درخواست اطلاعات شخصی اعم از رمز شما می کند)

ما در هیچ جا نگفتیم زمانی که با لانچر می آیید دیگر تحت هیچ شرایطی نباید فیلم بگیرید، لانچر هرچقدر آنتی چیت قوی هم داشته باشد امکان چیت زدن در آن وجود دارد و ادمین ها می توانند از تمامی بازیکنان درخواست فیلم کنند.

از شما که بازیکن سطح بالا هستید انتظار می رود برنامه مخصوص فیلم برداری و برنامه کم حجم کردن فیلم خود را داشته باشید.

شما حتی بعد از محرومیتتان باز هم فیلم را نفرستادید و ادمین تقریباً 2 ساعت منتظر دریافت فیلم شما بود و حتی بعد از Timeout شدن شما باز هم منتظر بود.

@Meli لطفاً دلیل محرومیت ایشان را به "عدم همکاری با ادمین (فیلم از بازی)" تغییر دهید. 

شکایت شما رد شد. بسته شد.

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...