رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن شکایت بی دلیل - HaTeD

VARTOLU

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: VARTOLU.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: HaTeD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات: 

با سلام.

همه میدونن که اگه سواره ماشین کسی بشیم و بلافاصله از سرور خارج بشه تا بیمه ماشین نپره Non-RP حساب میشه.

که سر همین قانون قبلا که من لیدر بودم یک نفر دقیقا همین شکایتو از من کرد و من SV گرفتم و همین مدارک بود.

اگه قصد پارتی بازیه بگید ما هم بدونیم چون هنوز تو تاپیک شکایت لیدرا ها شکایتی که از من شده بود هست.

کجای شکایت مدارک کافی نبوده؟ تو ماشین  F کرده وارن F کردن هم اومده تو مدرک و طرف /q داده این کامل نیست؟ حتما نباید وارن کال بیاد که Non-RP حساب بشه اول برین شکایات لیدرا چک کنید بعد بررسی کنید! وقتی سوار موتور یا ماشین کسی میشی بعضی وقت ها وارن کال نمیاد که این اینجوری بود طرف در حال فراره که نیاد F کنه چجوری هم اسکرین بگیره از طرف هم در بره که F نکنه؟ نمیشه هر 2 کارو انجام داد هم زمان.

فکر نکنم مدرکم مشکلی داشته باشه!

• مدارک (فیلم یا عکس): 

در اخر حرف SFC که تایید میکنه مدارک مشابه به هم هستن و این کار Non-RP و ادمین مربوطه مجازات کردن!

ترا...!!

الیمشی عدل..!!

اتعشگه حتی الگاع❤️....!

leader.pngVARTOLU.png leader.png

BelieF.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود بیکران:

شاکی گرامی @VARTOLU، شکایت شما رد شد.

پ.ن: مدارکی که شاکی برای شکایت خود ارسال کرده بود برای اثبات ادعای خود کافی نبود.

+پیروز و سربلند باشید.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...