رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Kurd - Fenglish

laststorm

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LastStorm.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KurD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: ایشون در e/ از کلمه Mojazat khod miresan استفاده کرده که میشه درستش : Mojazate khod miresan و فینگیلیش ایشون نامناسبه !

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_166.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز پیگیر.

بنده به دلیل شلوقی اونت و سریع تایپ کردن یک کلمه رو جا گراشتم که هر ادمی اشتباهی میکنه در همه شرایط و متوجه نشدم

بعد از 10 ، 15 ثانیه جناب اقایه ادمین Matris به بنده PM دادن که قانون FEnglsih رو رعایت کنم و بعد از pm ایشون بنده فورا این کلمه رو درست کردم ، مدریت محترم هم اگه نیاز بود از ایشون بپرسن

و شما با توجه به اتهامات الکی و غلط همین چند دقیقه پیش توسط ادمین ها بن شدید :)

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

در در 8/5/2017 در 17:36، KurD گفته است :

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز پیگیر.

بنده به دلیل شلوقی اونت و سریع تایپ کردن یک کلمه رو جا گراشتم که هر ادمی اشتباهی میکنه در همه شرایط و متوجه نشدم

بعد از 10 ، 15 ثانیه جناب اقایه ادمین Matris به بنده PM دادن که قانون FEnglsih رو رعایت کنم و بعد از pm ایشون بنده فورا این کلمه رو درست کردم ، مدریت محترم هم اگه نیاز بود از ایشون بپرسن

و شما با توجه به اتهامات الکی و غلط همین چند دقیقه پیش توسط ادمین ها بن شدید :)

موفق و پیروز باشید

حرفو همه میزنن مدرکشو بده 

در قسمت Fenglish فروم نوشته شده این چیزارو شما که ادعا داری و مثلن لیدری خوبی هستی چرا رعایت نمیکنی؟ شلوغ بودن اونت شد بهانتون ، نایس.

دوست عزیز خداروشکر اونقدر وضع مالیم خوب هست که خودمو آن بن کنم و مهمم نیست شما چی میگی منتظر موندم شکایتم اکسپت شه !

پ.ن: لطف هایی که من به تو کردمو هیچکس نکرده جناب کُرد ! خودتم میدونی کدومو میگم چون اشتباهات ساب لیدر به پایه لیدره اما من شکایت نکردم ازت اما از این به بعد شکایت میکنم تا بدونی...

ویرایش شده توسط laststorm
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...