رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن نا حق ادمین toofan

CyberDyne

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  aliherfei.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Toofan.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  ERFANPLAYER8654.png

• توضیحات: 

با سلام خدمت ادمین مربوطه 

بنده ایونت گذاشتم و کاری به حاشیه های ایونت که چه شد و چه نشد ندارم

خواستید همه حاشیه ها رو هم توضیح میدم با مدرک !!! اول این فایل رو مشاهده کنید ttps://uupload.ir/view/bandicam_2021-06-12_03-11-57-326_hc9.rar/

در این فایل ویدیویی @ERFANPLAYER8654 .  هلپر بنده است و Anderpins و _sam داشتن کارشون میکردن
اقای Anderpines شکایت کرد که @ERFANPLAYER8654. اومده وسط Dumper یا Dumper ها رو اومده فلان یا بسان کرده. منم این فیلم رو برای @Toofan فرستادم و قبول نکردن گفتن درست نیست , من Anderpins رو کیک کردم چون ماشینش منفجر شد و خودشم قبل انفجار پیاده شده بود و من کیکش کردم

گفتن فحاشی شده که من این قسمت کاری ندارم و برای همین قسمت هم مدرک خواهم داشت ! همه زنگ /call 118 میزدن مینوشتن sath و منم گفتم هرکی زنگ بزنه رو اسپیکر بزاره و بنویسه sath هیچی هم پشت و بالاش نیست

و فحشی ندادم!!!!!!!! مدرک هم دارم

خب میرسیم به شکایت اصلی !!!!!!!!!!

*آقای @Toofan که من رو بن کردی و با فیلم و سند گفتم هیچ گونه نا حقی نشده, چرا وقتی دارم با Anderpins صحبت میکنم وسط صحبت من رو بن کردی؟؟؟؟ شاید Anderpins شکایتش پس میگرفت! شما باید 24 ساعت مهلت میدادی که من فیلم ایونت رو ارسال کنم و این کار رو نکردی , بجاش اومدی من رو به دلیل نا حقی در ایونت بن کردی و منم با ذکر فیلم و سندhttps://uupload.ir/view/bandicam_2021-06-12_03-11-57-326_hc9.rar/ گفتم که هلپر من هیچگونه تعرضی به بازیکن ها نکرده و Anderpins وسط مسابقه ماشینش منفجر شد و من کیک کردمش تا وسط زمین نباشه و نا حقی هم نشده !  

• مدارک (فیلم یا عکس): 

ag-sa-0397_u2ci.jpgag-sa-0396_oac.jpg

وسط صحبت من و Anderpins من رو بن کرد میبینید ! فقط کاش ریکورد میگرفتم که نشد چون تماما با لانچر بودیم!

شما نه تنها 24 ساعت به من مهلت ندادی بلکه با ذکر مدرک قبول هم نکردی نا عدالتی اتفاق نیوفتاده! من به این چیزا اعتراض دارم وگرنه من بخدا نه ادم شکایت کنی هستم نه دوست دارم شکایت کنم

ذکر هم میکنم ماشینی که عرفان ساخت ربطی به ایشون نداشت و اگر ربطی داشت ایشون و ماشینش باید محو میشدند نه منفجر !!!!!!!! طبق cmd های لانچر و این سرور 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

ادمین مربوطه 24 ساعت زمان ارائه مدرک و دفاعیه را دارند.

• مرسی 1

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

شاکی گرامی @aliherfei، شکایت شما رد شد.

پ.ن: عملکرد ادمین مربوطه صحیح بوده سات.

پ.ن: طبق مدارک ارسالی خود شما هلپر مسابقه اقدام به ساختن ماشین کردند و باعث منفجر شدن ماشین شرکت کننده ی مسابقه شد و شما بدون در نظر گرفتن این مورد بازیکن AnderPins را از مسابقه اخراج کردید.

+بسته شد.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...