رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاه برداری / Freddie

Sepehr

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iSePi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Freddie.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Lucifer_.png

HO%5BS%5DEIN.png

• توضیحات: سلام

اول از همه اکانت Aryan بن میشه و ایشون میاد به من میگه بیا گلد رو تو بخر من پولشو بهت میدم

منم قبول کردم. طبق صحبت هایی که با Meli کرده و اسکیرین شات هاشو برای من فرستاده برای unban اکانت Aryan یدونه 22k و یدونه 808 تا و یدونه 200 تا لازم بود.

من برای ایشون این گلد هارو میخرم و قرار بود همون شب 8میلیون از 13میلیون رو بده. شبش اومد گفت شماره ی این اکانت با اکانته دیگم یکیه و باید اون یکی هم unban بشه و 3k گلد دیگه هم میخواد. من دوباره قبول کردم و 3k دیگه خریدم و قرار شد 2.3 اینو بخره یعنی کلا 15.3 میلیون قرار بود بده.

من گلد هارو روی این حساب که طرف ادمین لول 2 سروره اعتماد کردم و چند تا مدرک کامل هم از این صحبت ها گرفتم.

بعد از 4روز که ایشون هیچ پولی رو پس نداد من بیشتر پیگیر شدم و تونستم 4.5میلیون از پولو برگردونم ولی باز ایشون باقی پول رو نمیده و با داد و فحاشی قضیه رو میپیچونه.

من مدارک زیاد تری از Pm/ بیمورد و شکلک در Pm/ و تهدید و فحاشی و داد و... دارم که اگر لازمه بگید تا اراعه بدم.

اگر مدارک کامل تری میخواهید بگید

Freddie اگر یک کلمه از حرفام دروغه لطفا بگید!

من بعد از 7روز میام میگم پولمو بده اون میاد فحاشی و دادوبیداد میکنه اخه یعنی چی؟

• مدارک (فیلم یا عکس): بدلیله اینکه من در اون زمان هاستر بودم و وارن ادمینی برام میومد مدارک برای SFC بصورته شخصی ارسال شد.

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

در حال بررسی شکایت شما هستیم....

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 11 ساعت قبل، xSepehr گفته است:

پس میگیرم!

+بسته شد.

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...