رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دزدی اکانت - [M4_LoveR] یا Fiery

Dalu

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Dream_Killer..png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

%5BM4_LoveR%5D.png

FieRy.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

wilson_RGR.png

• توضیحات: با سلام

قضیه از این قرار است که این اقای Fiery که حالا از سرور محروم شده اکانت بنده رو دزدیده.

زمانی که من لول 10 بودم و ایشون ادمین بود بنده ریپورت دادم که به چه صورت باید روی اکانت شماره بزارم ایشون رو من goto کردن و گفتن که اینکار باید توسط ادمین انجام شه.

خلاصه ایشون به من گفت شماره موبایلت و پسورد اکانت رو بده که برات ثبت کنم.

ولی ایشون بجایی اینکه شماره منو ثبت کنه شماره خودشونو ثبت کرده ودر واقع هدفش این بوده زمانی که اکانت لولش بالا رفت اکانتو رو بدزده وبفروشه.

حالا ایشون ورداشته پسورد اکانت منو عوض کرده و همچنین جیمیل ذخیره شده رو هم تغییر داده که نشه بازیابی کرد اکانتو.

@Ali @Meli @SFC خواهش میکنم ازتون اکانتو پس بگیرید از ایشون من برای این اکانت زحمت کشیدم خواهش میکنم رسیدگی کنید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

screenshot_(18)_akj8.png

• ناراحت 4

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Saeedking شما در طول بازی کردن 1 بار نرفتی ببینی که شماره یا جیمل خود هست یا نه؟ولی در کل رسیدگی بشه

• هاها 1

Oppenheimer.png

Bradley.png

تنها یک چراغ است که مرا هدایت می‌کند و آن چراغ تجربه است.

لینک به دیدگاه

@Saeedking

درود خدمت شاکی گرامی،

شکایت شما رد شد،

دلیل: مدارکی ارائه نکرده اید.

پ.ن: اگر مدارکی دارید برای بنده جهت پیگیری اکانتتون ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرد.

+ بسته شد.

• دوست دارم که 1

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...