رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Homayun

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

homayun.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

iSePi.png

• توضیحات: با سلام و درود مجدد توضیح زیادی نمیدم چون داخل فیلم مشخصه ایشون همینطوری دارن بهم خسارت وارد میکنن و از دستور call 110/ که استفاده میکردم جلوی من clearwanted میکردن و در آخر هم به من call  110 دادن و در آخر مجبور شدم از بازی خارج بشم تا خسارت بیشتری بهم وارد نشه قضاوت با خودتون ممنون از تمام زحماتتون موفق باشید.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

https://tgfilestorage.com/dl_6294377/162142909560a50b676294c.mp4

با سلام و درود مجدد فیلمی که آپلود کردم مثل اینکه تاریخ لینک الان تست کردم منقضی شده با اینکه امروز آپلود شده از جای دیگری آپلود کردم گفتم که براتون ارسال کنم.

https://s18.picofile.com/file/8434126068/162145602860a5749c8ec57.mp4.html

ویرایش شده توسط Homayun132
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

1_شما مدارکی از تارخ 15 و 17 ماه میگیرید و مدرک اوّلتون رو در تاریخ 18ماه و مدرک دوومتون در تاریخ 19ماه اپلود میکنید و موضوع شکایت رو میزنید تکرار اشتباه که این موضوع اصلا تکرار اشتباه نیست و فکر میکنید خیلی زرنگی و میتونی فریب بدی.

2_شما 2بار call 110/ میدید مشکلی نداره و همه چی روبراهه ولی من یدونه call 110/ میدم میشه کار اشتباه؟

3_در رابطه با clearwanted/ باید بگم که در اون نزدیکی هیچ پلیسی نبود و من هاستری خریدم که از CMD های اون استفاده کنم.

4_ شما میگید خسارت بهتون وارد شده که باید بگم ماشین شما اصلا به دود سیاه نرسید چه برسه به انفجار!

5_شما میگید از بازی خارج شدم تا خسارت بیشتر وارد نشه, اول اینکه هیچ خسارتی به شما وارد نشده و شما من رو کشتید و نزاشتید خسارت اول هم وارد کنم چه برسه به خساراته بیشتر.

6_در اون ساعت تو تازه انلاین میشی بعد بخاطر من از بازی لفت دادی؟

?Sepehr?

?xSepehr.png?

⚡

زن 

زندگی 

آزادی

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

شاکی گرامی @Homayun، شکایت شما تایید شده.

پ.ن: اخطار های لازمه به هاستر مربوطه داده خواهد.

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...