رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Erorr Launcher | Gta_sa.exe

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری:

Partizan.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): 

https://uupload.ir/view/aglog_fqe0.txt/

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: bandicam_2021-05-15_23-28-57-547_i3dp.jp

- توضیحات کامل مشکل: سلام , نمیدونم چرا Launcher این Erorr میده حتی بازی رو دوباره نصب کردم و Launcher و Samp رو هم حذف و نصب کردم , ولی بازم این Erorr میاد.

لینک به دیدگاه
در 11 ساعت قبل، Partisan گفته است:

- عکس از محیط کاربری:

Partizan.png

- لینک پوشه Logs (در داخل پوشه بازی پوشه AGSAL پوشه logs را برای ما فشرده کنید و آپلود کنید و لینک آنرا در اینجا قرار دهید): 

https://uupload.ir/view/aglog_fqe0.txt/

- لینک عکس یا فیلم از مشکل/خطا/بازی: bandicam_2021-05-15_23-28-57-547_i3dp.jp

- توضیحات کامل مشکل: سلام , نمیدونم چرا Launcher این Erorr میده حتی بازی رو دوباره نصب کردم و Launcher و Samp رو هم حذف و نصب کردم , ولی بازم این Erorr میاد.

باید ویندوز عوض کنید

Many.png

End#

لینک به دیدگاه

@Partisan باید RunTime Pack رو بریزید

Click to Dowload  

Password: soft98.ir

دانلود و نصب کنید ببینید مشکل بر طرف شده با خیر.

بعد نصب Runtime  یکبار لانچر رو حذف و دوباره نصب کنید.

ویرایش شده توسط Mahi

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، Mahi گفته است:

@Partisan باید RunTime Pack رو بریزید

Click to Dowload  

Password: soft98.ir

دانلود و نصب کنید ببینید مشکل بر طرف شده با خیر.

بعد نصب Runtime  یکبار لانچر رو حذف و دوباره نصب کنید.

سلام , همین عمل رو انجام دادم نشد

لینک به دیدگاه
در 1 ساعت قبل، Partisan گفته است:

سلام , همین عمل رو انجام دادم نشد

یک پوشه از بازی توی اون درایوی که داری GTA نصب میکنی هست که پاک نمیشه ارور میده داخل یک درایو دیگه نصب کن یا درایو رو فرمت کن از اول نصب کن

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
در ۱ ساعت قبل، Alireza گفته است:

یک پوشه از بازی توی اون درایوی که داری GTA نصب میکنی هست که پاک نمیشه ارور میده داخل یک درایو دیگه نصب کن یا درایو رو فرمت کن از اول نصب کن

@Partisan Alireza راست میگه 

بازی رو روی درایو C نصب کنید و ببنید مشکل حل میشه یا خیر که معمولا این کار جواب میده 

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه
در 15 ساعت قبل، Partisan گفته است:

تو یه Drive دیگه نصب کردم بازم نشد.

@SFC @Ali @Meli

یک جای کارت ایراد داره داداش لطفا یکبار یکی از درایور هاتو فرمت کن طبق لینک زیر از اول ادامه بده یک جارو اشتباه کنی بازی باز نمیشه برات

ویرایش شده توسط Alireza
W.

?ما را هر چه هست دیگر حوصله ای نیست?

?

Alireza.png

?

لینک به دیدگاه
در 3 ساعت قبل، Alireza گفته است:

یک جای کارت ایراد داره داداش لطفا یکبار یکی از درایور هاتو فرمت کن طبق لینک زیر از اول ادامه بده یک جارو اشتباه کنی بازی باز نمیشه برات

Drive رو Format کردم , تمام این Microsoft Visual رو حذف و نصب کردم , بازم نشد 

چاره ای نداریم جز اینکه Windows رو عوض کنیم , متاسفانه معلوم نیست این Laucher چه Update هایی میده که این مشکلات رو به وجود میاره , قبلا چنین مشکلی نداشتیم و الان این اتفاق افتاده ( بعد Update Launcher )

بعد عوض کردن Windows نتیجه رو اعلام میکنم ... ?‍♂️

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۲/۲۷ در 16:19، Partisan گفته است:

Drive رو Format کردم , تمام این Microsoft Visual رو حذف و نصب کردم , بازم نشد 

چاره ای نداریم جز اینکه Windows رو عوض کنیم , متاسفانه معلوم نیست این Laucher چه Update هایی میده که این مشکلات رو به وجود میاره , قبلا چنین مشکلی نداشتیم و الان این اتفاق افتاده ( بعد Update Launcher )

بعد عوض کردن Windows نتیجه رو اعلام میکنم ... ?‍♂️

سلام , Windows رو عوض کردیم و این مشکل بر طرف شد . ممنون از دوستان که کمک کردن?

@Alireza @Many @Mahi

مشکل از فایل های سیستمی Windows7  بوده و طی بررسی , به احتمال زیاد برنامه Launcher Arsacia  ( چون این برنامه فقط با Windows 10 کار میکنه و ممکنه فایل مخرب داشته باشه تا فایل های سیستمی رو خراب کرده باشه ) و بروز رسانی هایی که داده این مشکل رو به وجود آورده که مجبور شدیم Windows رو عوض کنیم . @Ali ?

خسته نباشید و خدا نگهدار ?‍♂️

لینک به دیدگاه
در 7 دقیقه قبل، Partisan گفته است:

سلام , Windows رو عوض کردیم و این مشکل بر طرف شد . ممنون از دوستان که کمک کردن?

@Alireza @Many @Mahi

مشکل از فایل های سیستمی Windows7  بوده و طی بررسی , به احتمال زیاد برنامه Launcher Arsacia  ( چون این برنامه فقط با Windows 10 کار میکنه و ممکنه فایل مخرب داشته باشه تا فایل های سیستمی رو خراب کرده باشه ) و بروز رسانی هایی که داده این مشکل رو به وجود آورده که مجبور شدیم Windows رو عوض کنیم . @Ali ?

خسته نباشید و خدا نگهدار ?‍♂️

خدا رو شکر 

فعلا

MohammadMahan.png

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

با سلام.

لانچر ویندوز ویستا به بالا را کامل پشتیبانی می کند و ویندوز پیشنهادی ما به کاربران 10 و 7 می باشد (بروزرسانی شده)

ویندوز قبلی شما ویروسی بوده و شما باید در تاپیک های قبلی می گشتید که ما راه حل هایی برای این خطا ارایه دادیم.

از جمله راه حل ها دستور sfc scannow و نصب آنتی ویروس سالم و نصب نسخه سالم و کامل بازی از ag5.ir می باشد.

لینک به دیدگاه
در 23 ساعت قبل، Ali گفته است:

با سلام.

لانچر ویندوز ویستا به بالا را کامل پشتیبانی می کند و ویندوز پیشنهادی ما به کاربران 10 و 7 می باشد (بروزرسانی شده)

ویندوز قبلی شما ویروسی بوده و شما باید در تاپیک های قبلی می گشتید که ما راه حل هایی برای این خطا ارایه دادیم.

از جمله راه حل ها دستور sfc scannow و نصب آنتی ویروس سالم و نصب نسخه سالم و کامل بازی از ag5.ir می باشد.

سلام , بنده Camputer ام تا 25 اردیبهشت سال 1400 کاملاً سالم بوده و اصلاً ویروسی نبوده و نسخه بازی که من دارم نسخه اصلی خوده شرکت سازندش رو دارم و من با اون میام سرور و نسخه کامل و بی خطره.

بعد اینکه ما تصمیم داشتیم بازی رو حذف و دوباره نصب کنیم و وقتی این عمل رو انجام دادیم , Launcher و Samp رو هم نصب کردیم و Launcher یک سری Download ها و Update ها رو انجام داد و یک دفعه این اتفاق پیش اومد , من فکر میکنم Update جدید Launcher این بلا رو سرش آورده و من طبق آموزش های خوده Forum و کمک دوستان سعی بر برطرف کردن این مشکل بودم که مشکل حل نشد و مجبور به تعویض Windows شدم ( Windows 10 نصب نمی کنم چون سخت افزار سیستم ضعیفه و کند میشه ) , فعلاً launcher رو نصب نمیکنم و با Samp بازی میکنم چون من به این برنامه از نظر امنیتی اعتماد کامل ندارم و نمیخوام دوباره اون اتفاق بیوفته.

امیدوارم Update رو بدی که بتونی این مشکل رو برطرف کنی آقای @Ali جان ... ?

در در ۱۴۰۰/۳/۲ در 20:43، Ali گفته است:

با سلام.

نکته : Anti-Virus من هیچ مشکلی هم نداشته و سالم هستش مخصوصاً Windows که داشتم , من چند بار این برنامه های Microsoft Visual رو سعی کردم نصب کنم نشد , من اونو به تعمیرکاه بردم درست کردم بچه های اونجا واسش زحمت کشیدن.

لینک به دیدگاه
در در ۱۴۰۰/۳/۳ در 20:46، Partisan گفته است:

Windows 10 نصب نمی کنم چون سخت افزار سیستم ضعیفه و کند میشه

ویندوز 7 نصب کنید دوباره

برنامه از نظر امنیتی اعتماد کامل ندارم

در مورد امنیت لانچر و سازگار نبودن با آنتی ویروس از حرفی که میزنم اطمینان کامل ندارم اما فکر میکنم در هنگام نصب به فایل های سیستمی دسترسی میخواهد و آنها رو آپدیت یا تغییراتی زیر به آنها میدهد که از اونجایی هم که میدونید آنتی ویروس ها به کل به چنین مواردی که فایل های سیستمی را تغییر میدن مشکوک هستند و بسیاری از برنامه ها هم به این مشکل برخوردند و فقط لانچر نیست، و این قابلیت آنتی ویروس برای سیستم مفیده چون اگه ویروسی اینکارو انجام بده سرعت به شدت پایین میاد و تغییرات و مشکلات قابل توجهی دیده میشه

اما لانچر سعی داره که ویندوز با بازی بیشتر سازگاری داشته باشه و فقط هنگام نصب و آپدیت، آنتی ویروس گیر میده

در در ۱۴۰۰/۲/۲۵ در 23:34، Partisan گفته است:

دراین مورد هم ممکن بود با خاموش کردن Windows Defender به مدتی برای آپدیت لانچر این مشکل برطرف میشد و نیازی به عوض کردن ویندوز نبود

??? ??????? Oʅԃ lover                           

MysticisM.png        

mrpatrickold_1jjg.png          

ץรՇเςɭภ1.เгรŦค๓ฬคгєՇค~             

لینک به دیدگاه
  • مؤسس

کاملاً سالم بوده و اصلاً ویروسی نبوده

شما نمی توانید بفهمید که کامپیوترتان ویروسی هست یا خیر و حتی بهترین آنتی ویروس هم به طور قطع تمامی ویروس ها را شناسایی نمی کند.

نسخه بازی که من دارم نسخه اصلی خوده شرکت سازندش رو دارم

نسخه اصل بازی (SecuROM) که باید DVD بازی را قرار دهید تا بازی باز شود در سمپ پشتیبانی نمی شود. شما نسخه کرکی Hoodlum را دارید که از وبسایت های متفرقه یا از DVD فروشی تهیه کردید که در صورت داشتن این نوع خطاها بهتر است نسخه بدون مشکل را از ag5.ir دانلود نمایید.

چون من به این برنامه از نظر امنیتی اعتماد کامل ندارم

لانچر توسط شرکت Microsoft بررسی شده و در لیست سفید خود قرار داده است. پاسخ و حل مشکلات مربوط به Conspiracy theory های مردم بخشی از وظایف ما نیست.

من چند بار این برنامه های Microsoft Visual رو سعی کردم نصب کنم نشد

چیزی که نصب کردید کاملاً بی مربوط بوده و ربطی به خطا نداشته.

امیدوارم Update رو بدی که بتونی این مشکل رو برطرف کنی

در صورتی که این مشکل برایتان پیش آمد محض اطمینان با ما در تلگرام (@AGTEA) در تماس باشید تا بررسی عمیق صورت گردد. 

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۳/۷ در 18:14، Ali گفته است:

شما نمی توانید بفهمید که کامپیوترتان ویروسی هست یا خیر و حتی بهترین آنتی ویروس هم به طور قطع تمامی ویروس ها را شناسایی نمی کند.

نسخه اصل بازی (SecuROM) که باید DVD بازی را قرار دهید تا بازی باز شود در سمپ پشتیبانی نمی شود. شما نسخه کرکی Hoodlum را دارید که از وبسایت های متفرقه یا از DVD فروشی تهیه کردید که در صورت داشتن این نوع خطاها بهتر است نسخه بدون مشکل را از ag5.ir دانلود نمایید.

لانچر توسط شرکت Microsoft بررسی شده و در لیست سفید خود قرار داده است. پاسخ و حل مشکلات مربوط به Conspiracy theory های مردم بخشی از وظایف ما نیست.

چیزی که نصب کردید کاملاً بی مربوط بوده و ربطی به خطا نداشته.

در صورتی که این مشکل برایتان پیش آمد محض اطمینان با ما در تلگرام (@AGTEA) در تماس باشید تا بررسی عمیق صورت گردد. 

Anti-Virus که من دارم ESET Internet Security هستش و نسخه اصلی خوده تعمیرگاه واسم نصب کرده و بهش اعتماد دارم و نمیتونید Anti-Virus منو زیر سوال ببرید

من با همین نسخه Gta sa 3 سال Samp بازی کردم هیچ مشکلی نداشت , Laucher شماست که با این نسخه ممکنه مشکل داشته باشه 

Microsoft Visual ربط داشته به این Erorr چون معمولاً این Erorr ها از Microsoft Visual میومد و بچه ها File نصبش رو دادن و خواستم نصب کنم Erorr میداد من طبق راهنمایی دوستان پیش رفتم

@Agtea نیازی نبود الان مشکل برطرف شده 

به هر حال با این توضیحات قانع نمیشم فعلاً با Samp ادامه میدم ... خسته نباشید و خدا نگهدار ?️?‍♂️

ویرایش شده توسط Partisan
لینک به دیدگاه
  • مؤسس
در 6 ساعت قبل، Partisan گفته است:

ESET Internet Security

استفاده از این آنتی ویروس به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود. همچنین استفاده از هر نرم افزاری که از بیرون برای شما نصب می کنند به خصوص خود سیستم عامل پیشنهاد نمی شود. هر نرم افزاری را از وبسایت رسمی آن دانلود و نصب کنید.

Microsoft Visual ربط داشته به این Erorr چون معمولاً این Erorr ها از Microsoft Visual میومد

مایی که لانچر را ساختیم و با Component آشنا هستیم اطلاعات دقیق داریم و شما نباید از روی یک اسمی که دیدید تصمیم بگیرید. Run time error در اصل یک Assert یا یک Exception در Runtime Library MSVC می باشد که در این کیس به معنای ویروسی بودن و corrupt شدن فایل های ویندوز شماست. ویندوز شما هم به احتمال قوی از این نسخه های درون DVD هست که به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه.

به هر حال با این توضیحات قانع نمیشم فعلاً با Samp ادامه میدم

با هر چیزی ادامه میدید موفق باشید.

بسته شد.

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...