رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

non_rp و مردم آزاری kjgbu

MortezaSPM82

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MR.Salvador.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kjgbu.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Emad_Kabir..png

• توضیحات: وسط ماهیگیری در ابتدا با موتور پلیر ها رو توی آب مینداخت بعدش با ماشین بی دلیل منو کیل کرد 

• مدارک (فیلم یا عکس): 
ag-sa-0000_fkwl.jpg
ag-sa-0005_4f6x.jpg
ag-sa-0010_62y7.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۴۰۰/۲/۲۰ در 00:33، MortezaSPM82 گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MR.Salvador.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: kjgbu.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Emad_Kabir..png

• توضیحات: وسط ماهیگیری در ابتدا با موتور پلیر ها رو توی آب مینداخت بعدش با ماشین بی دلیل منو کیل کرد 

• مدارک (فیلم یا عکس): 
ag-sa-0000_fkwl.jpg
ag-sa-0005_4f6x.jpg
ag-sa-0010_62y7.jpg

اتفاقاً همون روز داشت همین کارو میکرد , شکایت کردم ازش تو گزارش اعضا FW گرفت , این Topic هم باید اونجا قرار بدی , این Account هم مال Mehdiking که Mehdiking با این Accuont میاد این کارارو انجام میده , خوده Account Mehdiking برای mr.reaper که Ban شده , به نظرم همین کارارو ادامه بده تعلیق میشه.??‍♂️

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Partisan گفته است:

اتفاقاً همون روز داشت همین کارو میکرد , شکایت کردم ازش تو گزارش اعضا FW گرفت , این Topic هم باید اونجا قرار بدی , این Account هم مال Mehdiking که Mehdiking با این Accuont میاد این کارارو انجام میده , خوده Account Mehdiking برای mr.reaper که Ban شده , به نظرم همین کارارو ادامه بده تعلیق میشه.??‍♂️

آره والا منم دقیقا بعد تو تو فکشن همینارو فرستادم لیدرش میگه مدارک کافی نیست آخه با این عکسایی که قشنگ داره نشون میده طرف داره dm میکونه و شاهدا چه مدرکی دیگه میخواد خدا میدونه 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، MortezaSPM82 گفته است:

آره والا منم دقیقا بعد تو تو فکشن همینارو فرستادم لیدرش میگه مدارک کافی نیست آخه با این عکسایی که قشنگ داره نشون میده طرف داره dm میکونه و شاهدا چه مدرکی دیگه میخواد خدا میدونه 

پیش Leader که رفته بودم درباره ایشون گفته بودن که نزدیک 4 تا شکایت ازش شده بود که   بنا به دلایلی مثله کافی نبودن مدارک و شواهد 3 تا از اونا قبول نشده و فقط 1 شکایت قبول شده که اونم شکایت من تو قسمت گزارش اعضای School بود که نتیجه FW گرفتن فرد خاطی بود و اگه در طول 10 روز 2 FW بگیرن FP80 میشن . 

ویرایش شده توسط Partisan
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Partisan گفته است:

پیش Leader که رفته بودم درباره ایشون گفته بودن که نزدیک 4 تا شکایت ازش شده بود که   بنا به دلایلی مثله کافی نبودن مدارک و شواهد 3 تا از اونا قبول نشده و فقط 1 شکایت قبول شده که اونم شکایت من تو قسمت گزارش اعضای School بود که نتیجه FW گرفتن فرد خاطی بود و اگه در طول 10 روز 2 FW بگیرن FP80 میشن . 

این آقا پارتی داره

• هاها 1
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @MortezaSPM82.
شکایت شما رد شد.
مدارک شما کافی نیست.
+بسته شد.

• چی چی 2

زنـבه ام هرچـہ زـבے تیغـہ بـہ شریاט نرسیـב
                                      خیز برבار ببینم خطرے هم בاری؟ ??

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...