رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Legionkiller وانتد دادن بی دلیل!

RoHaM

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: %28%28%28DEADPOOL%29%29%29.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LegionKilleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام و خسته نباشید.

من برای تست FBI رفته بودم که بعد از تست ایشون به من گفتن برید بیرون  و  یکبار فقط به من گفت برو بیرون که اون لحظه ای که به من گفت برید بیرون داشتم چت میکردم که ایشون به من وانتد داد در تصاویر مشخص هست که ایشون بعد چندین ثانیه به من وانتد میده (کمتر از یک دقیقه) و جالب اینجاست که ایشون فقط یک بار تظکر داده و بعدش وانتد داده! و ایشون در /m هم نگفت که من متوجه چت ایشون بشم چون من اون موقع داشتم چت میکردم که ایشون وقتی وانتد رو دادن متوجه این شدم! و حتی ایشون حداقل 2 بار اختار ندادن که من متوجه شم و سریعا وانتد دادن. لطفا رسیدگی کنید با تشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

legion2.png

legion1.png

Dr.Roham

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
بنده به ایشون  چند بار گفتم برو بیرون از گاراژ و  دروازه رو براش باز کردم و ایشون  نرفت   همچنین تو اسکیرین شات اول معلومه که هنوز داخل گاراژ  هستند 
دلیلی نمیبینم مدرکی بدم چون واضحه همه چی  ولی اگر مدرک خواستید بگید ارسال میکنم

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه

در در 7/27/2017 در 01:22، legionkiller گفته است :

با سلام
بنده به ایشون  چند بار گفتم برو بیرون از گاراژ و  دروازه رو براش باز کردم و ایشون  نرفت   همچنین تو اسکیرین شات اول معلومه که هنوز داخل گاراژ  هستند 
دلیلی نمیبینم مدرکی بدم چون واضحه همه چی  ولی اگر مدرک خواستید بگید ارسال میکنم

شما مدرکی نداری عزیزم که بخوای بدی اگه داشته بودی که تا الان داده بودی شما به من بی دلیل وانتد دادین.

لطفا به ایشون Av بدین که دیگه بی دلیل به هرکس دوست داشت وانتد نده! با تشکر.

ویرایش شده توسط mrSHADOW

Dr.Roham

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...