رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن - MaCaVeL

AmiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Ne%5BV%5DeR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: MaCaVel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام به موسس سرور منیجر سرور MaCaVeL امروز بنده رو بی دلیل بن کردن میشه بپرسم مشکلشون چیه؟ بنده فیلم همون وقتو دارم که ایشون منو به دلیل داشتن وال هک بن دادن.

لیدر پلیس دپارتمنت اون لحظه تو Losantos بود که ایشون فقط بودن و از اسکین لیدرشون معلوم بود ایشون بودن فقط بلده یا بن الکی بده یا دخترا رو تلپرت کنه با اونا بگه و بخنده

علی جان رسیدگی کن نزار سرورت دسته همچین آدمایی باشه.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8301286968/avc_gta_sa_2017_07_22_16_04_39_442.mp4.html

ویرایش شده توسط AmiN
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من قرار نیست 24 ساعت فیلمم آن باشه کجایه قوانین نوشته که 24 ساعت باید از بازیتون فیلم بگیرید؟

فیلم زمانی اجبار هست که داری از اصلحه استفاده میکنی نه اینکه بشینی رو سنگ و فیلم باز کنی مگه هارد پی سی ما 5T هست؟

نمیدونم فازه شما چیه شما.

موسس لطفا رسیدگی کن قوانین نوشتی 24 ساعت فیلم بگیرید؟ 

لینک به دیدگاه

چطور از این صحنه که از اصلحه استفاده نمیکنید فیلم دارید از تیکه ای که میخوایم ندارید؟

جالبه

باید گفت دوست عزیز فاز شما چیه که با اینکه قوانین رو میدونی بازهم در همه شرایط اعتراض میکنی قبول کن که هر اشتباهی میکنی میندازی گردن قوانین، سرور و من و ادمین و هر کس دیگه به جا اینکه تو هر شرایطی شونه خالی کنی یکم سر جات محکم وایسا

لینک به دیدگاه

دوست گلم من فهمیدم که شما این فکرو میکنید که وال هک دارم اصلا حرف خنده داری میزنی Manager شدی ولی اینو نمیدونی که ما نباید 24 فیلم بگیریم.

و وال هک که برای ادمین مجاز هست شما سو استفاده کرده اید که زمانی که تو سرور Police Department هست میایید و منو میزنید با وال هک سو استفاده هم حساب میشه قبول کنید که کارتون اشتباه بوده الکی به کسی تحمت چیتری نزنید.

یا حق

ویرایش شده توسط AmiN
لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام:

1. دوست گلم دانیال جان تو فروم چیزی درباره ی گرفتن فیلم به صورت 24 ساعته نیست.

2. شما میگین که ایشون وال هک دارن. آیا مدرکی هم دارین؟

3. زمانی که شما ایشون رو بن کردین بنده جلو ی لیدر پلیس در شهر LS بودم.

4. و در سرور فقط 3 نفر لیدر PD بودند که BullShark اسکین داشت پس یا شما تو SF بودین یا حسین.

پس این دلیل جالبی برای بن دادن و بستن این شکایت نیست.

با تشکر: ™SFC

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

در در 7/28/2017 در 18:57، AmiN گفته است :

دوست گلم من فهمیدم که شما این فکرو میکنید که وال هک دارم اصلا حرف خنده داری میزنی Manager شدی ولی اینو نمیدونی که ما نباید 24 فیلم بگیریم.

و وال هک که برای ادمین مجاز هست شما سو استفاده کرده اید که زمانی که تو سرور Police Department هست میایید و منو میزنید با وال هک سو استفاده هم حساب میشه قبول کنید که کارتون اشتباه بوده الکی به کسی تحمت چیتری نزنید.

یا حق

حرف من ساده بود اگر مدرکی دارید ارائه کنید ندارید که هیچ

در در 7/28/2017 در 19:07، SenioR گفته است :

با سلام:

1. دوست گلم دانیال جان تو فروم چیزی درباره ی گرفتن فیلم به صورت 24 ساعته نیست.

4. و در سرور فقط 3 نفر لیدر PD بودند که BullShark اسکین داشت پس یا شما تو SF بودین یا حسین.

پس این دلیل جالبی برای بن دادن و بستن این شکایت نیست.

با تشکر: ™SFC

جالبه فقط میخوای یه حرفی زده باشی و طرفداری کنی در مورد سوم گفتی که جلوی لیدر PD بودی بعد مورد 4 میگی یا من SF بودم یا لیدر PD؟ اگه مطمئنی جلوش بودی پس چطور با شک میای میگی؟

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام:

بنده نمی دونم شما چطور درس خوندین و اومدین؟؟؟!!

بنده برای تفهیم بهتر برای شما این حرف رو زدم.

شما منیجر هستین و قوانین رو درست مطالعه نکردین.

قسمتی از Forum رو که توش نوشته ۲۴ ساعته فیلم بگیرین رو میشه واسه ما هم بدین بخونیم؟؟!!!

با تشکر: SFC

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در در 07/29/2017 در 19:20، Danial گفته است :

حرف من ساده بود اگر مدرکی دارید ارائه کنید ندارید که هیچ

با سلام:

دوست گلم چیزی که شما می خوای خیلی خنده دارره??

تو Forum نوشته در مواقع تیراندازی گرفتن فیلم الزامیست و ما طبق Forum  رفتار می کنیم نه به گفته ی شما!!!

با تشکر:SFC  

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

آقای Senior به شما چه ربطی داره که اینجا حرف میزنی؟ شما شاکی هستی پاسخ گوی شکایات هستی شخص شکایت شده هستی؟ ولی جوابت رو میدم تا بدونی....

در در 8/1/2017 در 01:11، SenioR گفته است :

نده نمی دونم شما چطور درس خوندین و اومدین؟؟؟!!

بنده برای تفهیم بهتر برای شما این حرف رو زدم.

من درس به اندازه ای خوندم که خیلی چیز ها رو بفهمم دوباره میگم پسر خوب شما مورد 3 در پایین گفتی جلوی حسین ( PD Leader ) در LS بودی

بعد در مورد 4 در پایین گفتی که 3 نفر لیدر PD بودند که BullShark اسکین داره از گزینه ها حذف میشه پس یا من بودم در SF یا حسین که شما گفتی حسین رو در LS دیدی و تنها گزینه من میشم در SF اینجا دیگه ( یا ) وجود نداره باید کلمه ی ( فقط ) استفاده کنی شما چطور درس خوندین و اومدین؟ :)))

شما منیجر هستین و قوانین رو درست مطالعه نکردین.

شما مطالعه کردید بسه! اگه بلد بودی دیموت نمیشدی

قسمتی از Forum رو که توش نوشته ۲۴ ساعته فیلم بگیرین رو میشه واسه ما هم بدین بخونیم؟؟!!!

جایی گفته نشده اما.... شما از کجا میدونی که از اصلحه استفاده نکرده؟ چطور زمانی که طبق فیلم خودش داره راه میره کاری نمیکنه فیلم داره بعد زمانی که استفاده کرده و Wallhack داشته نداره؟ خیلی جالبه

در در 8/1/2017 در 11:24، SenioR گفته است :

دوست گلم چیزی که شما می خوای خیلی خنده دارره??

من دوست شما نیستم و شما حتما دلقکی که به هر حرفی میخندی حرف من کاملا جدی و منطقی بود نه خنده دار 

نه به شما مربوطه من مدرک دارم یا نه و نه اینکه مدرک هم داشته باشم باز به شما مربوط نمیشه که مدرکی ارائه بدم 

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام:

1. رعایت ادب اولین شرط ماست.

2. انگار شما فقط برای تخریب جواب این شکایت رو میدین. نه؟؟

3. والا بازم من شک دارم که شما چطور درس خوندین؟؟؟!!!!! بنده به صورت واضح گفتم که  برای تاکید بر کلام بود.

4. شما میگین تیر اندازی کردهو خوب باید برای این حرفتون مدرک داشته باشین.

5. تو فیلم معلومه که شما با اسکین لیدر  PD امدین و اصلا جای این حرفا نیس و تو فیلم هم به صورت کامل معلومه.

از ( @Ali )Founde  مجموعه خواهش مندم به شکایت رسیدگی کنه با تشکر.

™SFC

ویرایش شده توسط SenioR

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 9 ساعت قبل، Danial گفته است :

آقای Senior به شما چه ربطی داره که اینجا حرف میزنی؟ شما شاکی هستی پاسخ گوی شکایات هستی شخص شکایت شده هستی؟ ولی جوابت رو میدم تا بدونی....

من درس به اندازه ای خوندم که خیلی چیز ها رو بفهمم دوباره میگم پسر خوب شما مورد 3 در پایین گفتی جلوی حسین ( PD Leader ) در LS بودی

بعد در مورد 4 در پایین گفتی که 3 نفر لیدر PD بودند که BullShark اسکین داره از گزینه ها حذف میشه پس یا من بودم در SF یا حسین که شما گفتی حسین رو در LS دیدی و تنها گزینه من میشم در SF اینجا دیگه ( یا ) وجود نداره باید کلمه ی ( فقط ) استفاده کنی شما چطور درس خوندین و اومدین؟ :)))

شما مطالعه کردید بسه! اگه بلد بودی دیموت نمیشدی

با سلامی دیگر:

1. تو Forum جایی نیست که نوشته باشه کسی نمیتونه تو شکایت پستی بزاره. پس لطفا رعاست کنید.

2. به اندازه ای درس خوندم که بتونم جواب خیلی هارو بدم تا پشتم حرف زده نشه و دهن خیلی هارو ببندم.

3. اول اینکه دیموت نه Resign فکر کنم فرق این 2 تا رو دیگه بدونین نه؟

4. و دلیل Resign دادنه منو کل تیم کارکنان و بازیکنان می دونن و لازم به ذکر نیست.

با تشکر:™SFC

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

به کسی که ربطی نداره چیزی حق حرف زدن تو پست هم نداره چه مربوط که اینجا دم از روشن فکری بزنه؟

در در 11/5/2016 در 23:52، Ali گفته است :

افراد تنها با ارائه فیلم از بازی خود می توانند اثبات کنند که به اشتباه از سرور محروم شدند و مدیریت مورد نظری که به اشتباه این کار را انجام داده تنبیه خواهد شد. (البته قبل از محروم کردن شما از شما مدرک طلب می شود)

شما باید قوانین رو بخونی نه من 

شما به درس هات برس که اشتباه نخونی مثل قوانین =))

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان

با سلام:

خیلی جالبه ایشون فیلم رو دادن و شما دارین پس میزنین؟؟

خیلی خوبی، یعنی بعد چند روز فقط اینو می فرستی؟؟؟؟؟

تو قوانین عمومی نوشته که هنگامه استفاده از اسلحه فیلم بگیرید.

واسه شما فرقی نمیکنه که وقتی برای دیموت کردن HercuelS فیلم 28 روز قبلو م خوای دبگه اینا چیزی نیستن.

™SFC

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • مؤسس

ما بر اساس قوانینی که داریم "ادمین نباید مدارکی ارائه دهد"، شما شاکی هستید و شما باید از لحظه ی اتهام Cheat فیلم داشته باشید و ارائه دهید.

اگر از لحظه ی ذکر شده فیلم دارید لطفاً ارائه دهید، اگر ندارید متأسفانه کمکی از دست ما بر نمی آید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...