رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تهدید و کشتن بی مورد | Forrest

OverGrown

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
MehdiOG.png

عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل
Forrest.png

عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل
S_harli99.png
SOGAND_HARLE.png

توضیحات
با سلام و درود خدمت تمامی دوستان عزیز مجموعه آرساکیا

چند روز پیش با یکی از رفیقام که اسمش S_harli99 بود داشتیم با ماشین از جاده LS به LV میرفتیم و جونمون کم بود خواستیم درخواست پزشک کنیم تا کمکمون کنه برای همین به SOGAND_HARLE درخواست دادیم که کمک ما کنه وقتی که به ما HP داد و ما میخواستیم از ماشین پیاده بشیم جناب آقای Forrest امد و به طرف ما تیر اندازی کرد (مدرک شماره : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 ) وقتی خواستیم از خودمون دفاع کنیم دیدیم که ایشون دارای EXTRA HP 999999 داره و نمیتونستیم از خودمون دفاع کنیم (مدرک شماره : 3 , 4 , 6 ) بعد از اینکه ایشون هم منو کشت هم رفیقم و هم پزشک مربوطه رو ما همه مدارک رو جمع اوری کردیم و الان اومدیم شکایت کنیم دیشب بهشون گفتم که چرا اینکارو کرده و میخواستم خیلی بدون درگیری و مشکلی بحثو تموم کنم ولی نشد و بهم گفتن که ادمین Meli هماهنگ کردند که ما میتونستیم call 110 بدیم ولی من میخام از خودم دفاع کنم وقتی کسی سمتم تیر میزنه میخام ایشونو بکشم ولی به خاطر EXTRA HP 999999 ایشون من نمیتونستم بکشمشون !!! فکر نکنم هر هاستری بخاد بتونه EXTRA HP 999999 کنه و بیاد همه رو بکشه بعد بگه call 110 میتونستید بدید (مدرک شماره : 7 ) بعد از تمام این اتفاقات ادمین مربوطه من و دوستانم رو تهدید به محرومیت کرده و من الان احساس امنیت داخل این سرور ندارم و متاسفانه از سرمایه گذاری در سرور برام سخت شده چرا که هر لحظه ممکنه دنبال بهانه باشن برای محرومیت من و دوستانم در سرور (مدرک شماره : 8 ).من از شما ادمین های رده بالا خواهشمندم هرچه سریع تر هرچه سریع تر به موضوع هاستر ها رسیدگی کنید هر بار سرور داره یه مشکلاتی پیش میاد از طرف هاستر ها همونطور که در مدرک شماره 8 هم مشاهده میکنید ایشون داره میگه براش مهم نیست که days از هاستریشون بره و هرچی باشه بازم هاستری میخرن و مارو اذیتت میتونن کنن !!! چجوری میتونیم توی سرور امنیت داشته باشیم ؟ چه کسی امنیت ما رو تضمین میکنه ؟
@Ali
@Meli
@SFC

مدارک (فیلم یا عکس):

شماره 1 :
WhatsApp_Image_2021_04_19_at_21_19_57.jp

شماره
2 :
AG_SA_0366.jpg

شماره
3 :
AG_SA_0367.jpg

شماره
4 :
WhatsApp_Image_2021_04_19_at_21_19_58_1_

شماره
5 :
WhatsApp_Image_2021_04_19_at_21_19_58.jp

شماره
6 :
AG_SA_0032.jpg

شماره
7 :
AG_SA_0037.jpg

شماره 8 :
https://uupload.ir/view/nuwt_madrak.mp4/

ویرایش شده توسط TERRORIST
اشتباه تایپی

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از شکایت خودم منصرف شدم

ممنون از ادمین ها
مشکل حل شد

سلطان قلب ها ===>  Price 

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در 7 دقیقه قبل، TERRORIST گفته است:

از شکایت خودم منصرف شدم

+بسته شد.

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...