رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دزدی m.reaper و اکانت دوم

amir0568

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: amir.j.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: rdrhmny1786.pngm.reaper.pngmehdiKING.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: JORDAN_76.png

• توضیحات: با سلام
امروز داشتم با جردن 76 میگشتیم که یکی به اسم mehdiKING اومد گفت ان ار جی دوستم (یکی از دوستام که قرار بود ان ار جیشو بده تا من کارو انجام بدم)

رو با بولتی که ماله اک داداشمه ینی m.reaper میای با 20کا سر ترید بزنی ؟ که ما هم قبول کردیم و میدونستیم اومه متقلبیه و رفتیم
خلاصه رفتیمو اکه دومش ینی rdrhmny1786 اومد و توضیح داد که ترید بزنیم که رفت توی اک m.reaper و توی چت نوشتیم قبول میکنی که گفت اره تایید میکنم که اومد وبا اک قبلیش با دوچرخه و 1کا سر ترید بزنه !
• مدارک (فیلم یا عکس): WhatsApp_Image_2021_04_04_at_2_25_37_PM.WhatsApp_Image_2021_04_04_at_2_25_50_PM.AG_SA_0016_1_.jpgAG_SA_0015.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ادامشم اینه که اومد با دوچرخه ترید بزنه و بهش گفتیم کلاهبرداری نکن و گفتیم که شکایت ازت میکنیم و...
 و به همین دلیل خودمون درخواستو دادیم به بولت و اونم گفت داداشم نمیزاره و پشیمون شدم بی دلیل بهونه اورد و از بازی زد بیرون
 کلا همین بود حتی از چت لاگ هم مدرک دارم خواستید ارسال میکنم

قبل این هم خودمون درخواست رو به بولت دادیم ولی قبول نمیکرد که تصمیم گرفتم شکایت کنم 
و بعدش گفت داداشم پشیمون شده و نمیخواد بده و سریع از بازی زد بیرون 

ویرایش شده توسط amir0568
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، aliwolf22 گفته است:

این بازیکن m.reaper کلاه برداره از من 1ملیون پول دزدیده 

شما الان نگاه کنید 
این اقای  دزد 1 میلیون دلار از این بنده خدا  زده !
من خیلی هارو شنیدم با بدبختی دار وسط کوچه ها راه میرن و هی میگن که این اقا پولامونو دزدیده
حتی دوست خودمو میخواست فونیکسشو ازش بگیره میگفت برات pay میکنم !

ویرایش شده توسط amir0568
  • دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...