رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر fbi

JeRjiS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: hossein1241379.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: LegionKilleR.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:

• توضیحات: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان ارساکیا بنده از لیدر اف بی ای شکایت دارم به ای دلایل ایشون از من 3 بار تاحالا تس گرفته سوالاش در حدی که ساب لیدرم نمیتونه جواب بده برای تست سوم سوالای میپرسه که جوابش چیزی که فقط خودش میدونه مثلا میپرسه اگر یکی دم دراگ house باشه چی کار میکنی میگم هیچی میگه ای وی میگم جوابش میگه باید صب کنی دور شه خوب یه سوال اگر دور شه اونجا دیگه دراگ هاوس محسوب میشه ؟ خوب وقتی دراگ هاوس نباشه فریسک میکنم یا اینکه سوال اخرشون پرسیدن درچه جای تازر استفاده میشه در حال جواب دادن بودم چون بیسیم پیام نصفه میده در حال نوشتن زد رجت در اس اس ها کاملا مشخصه اگر ایشون میخوان از دوستان و رفقای خودشون فقط تو فکشن باشن یا نمیخوان من راه بدن یه کلام بگن نه اینطوری  نوشتن هایدرا برا رنک چنده نوشتم رنک 4 با اجازه لیدر رد کردن ایشون ؟ والا دیگه من نمیدونم امیدوارم با دقت چت عکس هارو بخونید با تشکر

• مدارک (فیلم یا عکس):sa_mp_164.png

sa_mp_165.png

sa_mp_166.png

sa_mp_167.png

sa_mp_168.png

sa_mp_169.png

sa_mp_170.png

sa_mp_171.png

sa_mp_172.png

ما همینیم که هستیم ?

شاخ نیستیم چون گاو نیستیم ?

خاص نیستیم چون عقده نداریم ?

بالا نیستیم چون پرچم نیستیم ?

فقط یه آدمیم, چیزی که خیلیا نیستن ...?

JeRjiS.png

تا اومدین گرگا رام کنیم سگا شاخ شدن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام
بنده پرسیدم اگر شخصی جلو  drug house  باشه و اسلحه داشته باشه چیکار میکنید  جواب داده : " هیچکاری نمیکنم "  به این معناست که بیخیال طرف میشه  جواب صحیح  اینه که  منتظر میمونید از اونجا دور بشه  بعد اقدام کنید
و سوال بعدی پرسیدم 5 مورد از مواقعی که شوکر کاربرد میره رو بگو   جوابی که ایشون دادن : وقتی که میخواهیم کسی رو فریز کنیم  یا  موقعی که کسی وانتد داره   که جواب غلطه و جواب در انجمن به صورت کامل هست
 و پرسیدم هایدرا برای چه رنکیه  که ایشون جواب داده 4  با  اجازه لیدر  که اجازه نمیخواد  
 ایشون قوانینو  یاد نداره  و  در تست رد شده پس دلیلی نیست  که  به  این فکشن بیاد  و به من تهمت میزنند
اگر مشکل دیگه ای هست در خدمتم

لینک به دیدگاه

با سلام قسمت اول که ایشون گفتند اگر کسی جلو دراگ هاوس باشه چی کار میکنید میگم هیچی قانونا هم نباید کاری کرد وقتی از اونجا دور میشه مصلا میره طرف محله سی جی اونجا دراگ هاوس محصوب میشه؟ اگر اونجام دراگ هاوسع؟ پس نه این یه مشکل جواب سوال ایشون یه جورای بوده که باید دقیقا چیزی که تو ذهن لیدر بوده و میگفتم و این ممکن نیست هرکی که فکری داره مثل این ایشون باید میگفتن اگر دور بشه چی؟ منم جوابش میدادم مثل این میمونه من بپرسم چند سالمه ایشون بگه 17 بگم ن خوب نشد شما باید میگفتی من 17 سال و 2 ماه فلان روز هستم این منظور من بودم امیدوارم متوجه منظورم شید وقتی از جلو دراگ هاوس دور شه اونجا دراگ هاوسه؟ من متوجه نمیشم  و راجب اینکه هایدرا برای چه رنکیه؟ ایوشن سر اجازه لیدری که بنده گفتم یه اشتباه دادن به من این والا کجاش اشتباهه؟ حالا لیدر اجازه بده مشکلی پیش میاد؟ یا نده
سوال اخر ایشون پرسیدن تازر در چه موردی استفاده میشه چون بیسیم مقدار کمی فایل سند میکنه من نصف جواب دادم و در حال تایپ بودم 20 ثانیم نشد یه هئ دیدم نوشت ردی؟ این انصافه حتی صب نکردن که بنده حرفم تموم کنم
بنده قوانین به طور کامل بلدم تا حالا 3 بار تست دادم این فک کنم یکی از دلایلی باشه که من شکایت کردم دیگه هرکی باشه 2 بار تست بده کل سوالا رو میفهمه ولی اینبار رد شدن من مورد شخضی بوده و از همه جالب تر اینکه وقتی تست دادم اف بی ای 1 دونه جا داشت دیدم دوست صمیمی ایشان جلو در hq هستند و دارن با ایشون صحبت میکنند و ایشون پست گذاشته بودن و اکسپت شده بوده و قرار بوده تست بدن و اینکه دوست لیدر قرار بوده بیاد و من فک کنم مشخصه که ایشون هرکاری میکنن من رد شدم دوستشون بیاد و چیز زیاد پیچیده ای نیست عکس و مدرک از اینم قسمت که دوستشون بودن موجوده و یه جورای پارتی بازی محسوب میشه از من خیلی سخت بگیرین و الکی رد کنن تا جای خالی رو دوستشون پر کنن با تشکر.

ما همینیم که هستیم ?

JeRjiS.png

لینک به دیدگاه

باید خدمت اقای laststorm بگم که بنده رد نشدم به خاطر پارتی بازی رد شدم سوالا و جواب ها در عکس مشخصع ادمین مورد نظر خودشون با خواندن و رسیدگی به موضوع تصمیم نهای را میگیرند و اینکه در این شکایت از شما به عنوان شاهد یاد نشده پس لطفا دفعا نکنید با تشکر

ما همینیم که هستیم ?

JeRjiS.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...