رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

درخواست چک پی سی _ Abbas

MrAryan

ارسال‌های توصیه شده

مشخصات اکانت کاربری من =

TheLucifer.png

مشخصات اکانت ادمینی که ازش شکایت دارم =

Abbas.png

شاهیدن = 

Ali34.png

%28M%29eRSaD.png

%5BE%5DhsaN..png

و... که میدونن من با سیستم عامل اندروید پلی میدم

توضیحات = بنده با سمپ اندروید پلی میدم و عباس تقاضای چک پی سی کرد ? هر چی بهش جلوی یه ادمین دیگه میگفتم من اصلا پی سی ندارم گوش نمیداد و گفتم صبر کن انی دیسک اندروید بدم ، و برا اندروید باید  Q/ بدم تا برم آی پی بگیرم ، وقتی وارد سرور شدم ایشون به دلیل عدم همکاری بن کرد

این کار اصلا قانونی نیست ، و تا وقتی که لانچر پی سی اجباری نشده حق نداره به اندروید پلیر ها گیر بده و تقاضای چک پی سی کنه !

هدف اصلی ایشون بن کردن بنده از شکایات دیشب من بود که حالا اینطور شد خیلی سخت پیگیری میکنم که یاد بگیره سرور هر کی به هر کی نیست که بن میده

وقتی من با اندروید ام چجوری انی دیسک بدم در حالتی که afk باشم؟ توی اندروید وقتی از سمپ خارج میشی  q/ میده و من برای دادن انی دیسک اندروید مجبور بودم خارج شم

مدارک = 

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B1%DB%B

مدارک برای دفاع باید در همینجا #عباس آپلود کنه تا همه ببینن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• سرپرست کارکنان

با سلام و درود:

شکایت شما در حال بررسی هست. 

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @MrAryan

شکایت شما رد شد.

دلیل: ما هیچگونه ساپورتی درقبال نسخه ی اندروید نداریم همچنین امکان Cheat در اندروید وجود دارد، ادمین نیز موظف به برخورد طبق قوانین ذیل می باشد:

در در ۱۳۹۵/۸/۱۵ در 23:52، Ali گفته است:
  • کنترل سیستم:

سیستم‌های بازیکن های مشکوک به استفاده از نرم‌افزارهای تقلب و مودهای غیرمجاز میتوانند توسط ادمین‌ها کنترل شوند.
رد کردن درخواست کنترل و عدم همکاری (خروج از بازی، crash دادن خود، ایجاد مزاحمت برای ادمین هنگام کنترل و سایر موقعیت های مشابه) قابل مجازات است (مجازات: 30 روز محرومیت)

باید منتظر انتشار نسخه اندروید مختص به آرساکیاگیم باشید.

• بسته شد•

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...