رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از Ghostman

KurD

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: KurD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: GhosTMaN.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: --

• توضیحات:  با سلام به خدمت شما ، طبق قوانین event نباید بیشتر از 30K باشه و در صورت بیشتر از اون قبول نخواهد شد و اونت پایان خواهد یافت

نقل قول

مسابقات:

شما میتوانید یک مسابقه را با دستور [RequestEvent/] راه بیندازید.
مسابقه هایی که جایزه آنها بیشتر از 30،000$ باشند قبول نخواهند شد.
کمک کردن به مسابقات باید قبل از RequestEvent/ صورت گیرد.
کلاه برداری در مسابقه 3 روز محرومیت در پی دارد.

و من از اقای Ghostman شکایت دارم چون ادمین انلاین سرور هستش به به جایه جواب دهی به رپورت بنده و توجه داشتن به اوت در حال دور دور هستش و اصلا پاسخی هم به من نمیده تو عکس ها همه معلومه

من حتی یکی چند بار منو خیلی هارو میزد ریپورت دادم ماشالا هیچ کدوم از ادمین ها رسیدگی و یا حتی بستن رپورت نداشتن خواهش مندم یکم سخت گیری گنید که ادمین ها اینقد واسه کارشون جدی باشن یکم جواب بدن :) من میخوام منیجر عزیز کاملا منطقی به این شکایت جواب بدن .

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s8.picofile.com/file/8300311442/eport.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

در اون صحنه من تنها ادمین آنلاین نبودم

خودتون هم خدارو شکر مدرک برای بنده دادین.

من اون شب در حال دور دور (بقول شما) نبودم. اگه شما میتونید با ماشینی که هنگام گواهینامه رانندگی (Exam/) استفاده میشه دور دور کنید اون مشکل من نیست.

شما داخل مدارکی که ارائه دادید از ادمین عزیز Microb اسکرین دادین که فکر کنم باید از ایشون شکایت جدا از شکایت من انجام بدید.

ضمنا بنده به منیجر درخواست دادم در آپدیت جدید بشه بیشتر از یک ریپورت جواب داد تا شما خیالتون راحت باشه:)

اونتی هم که استارت شد با 30000$ بوده و هیچ کمکی هم به این اونت نشده و طبق گفته Founder عزیز کمک به اونت باید قبل از استارت صورت بپذیرد.

من کمکی از کسی ندیدم که داخل /e از ایشون تشکر کنند.

یا من قانون رو نفهمیم یا شما.

بازم مشکلی بود من در خدمت شما هستم.

لینک به دیدگاه

با سلام

* هر روز از روز های کاری مجموعه تیم ادمین با تعداد گزارشات بالایی برای پاسخگویی مواجه هستند که ممکن است گاهی تیم ادمین برای پاسخ به تعداد گزارشات کافی نباشد. شما باید تا پایان زمان انتظار صبر کنید ( 10 دقیقه ) و بعد از اون اسکرین شات بگیرید!

* طبق قوانینی که در رابطه با مسابقه های ارائه دادید برای RequestEvent/ هست که بیشتر از 30,000$ تایید نخواهد شد نه برای جوایز های دیگر!

شکایت شما رد شد.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...