رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

دزدیدن اکانت - Oppressive

Soli

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Solaleh.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Oppressive.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

OmidGH.png

• توضیحات: 

درود خدمت مدیریت محترم، اصل مطلب این هست که جناب Oppressive قبلا با بنده در ارتباط بودن که به دلایلی ارتباطمون رو قطع کردیم و در طی این مدت چون بنده در اقلیت TRM حضور داشتم و اکانت بنده فاقد شماره تلفن بود ایشون سوء استفاده کردند و شماره تلفنشون رو ثبت کردند و بخاطر همین موضوع زیر همه چیز زدن!

بعد یه مدت من همین امروز یعنی چند دقیقه قبل متوجه شدم ایشون کامل ایمیل رو عوض کرده! پسورد اکانت رو هم عوض کرده و کامل هرچقدر نقد در حساب بانکی اکانت موجود بود برای حساب خودش واریز میکنه!!!

و در اصل میشه گفت این یعنی دزدیدن اکانت، کلاه برداری واضح.

خدا ناظر همه چیزه شاید من نبودمو مدرکی در دست ندارم ولی خواهشمندم تا اونجایی که امکان داره پیگیری ها صورت بگیره چون من 3 روز انلاین نمیتونم بشم و ممکنه اخراج بشم

خواستار مجازات ایشون و برگردوندن اکانت هستم.

والسلام...

• مدارک (فیلم یا عکس): Login Track و تطابق شماره تلفن و ایمیل عوض شده‌ی جدید اکانت بنده و اکانت Oppressive

@OmidGH @SFC @Meli

#انسان_باشیم.

پی‌نوشت: برای گذاشتن عکس کنترل پنل کاربری اکانت خودم با استفاده از یه اکانت مولتی اقدام کردم.

-----

اگه اکانتم رو پس بده بنده شکایت خودمو پس می گیرم @DeadLy

من نمیدونم از سر چی این کارو کرده ولی درست نیست، بیاد مثل یک آدم خوب بشینه حرفشو بزنه اگه با من مشکلی داره حلش کنیم نداره و از سر عقده Married زدنه واقعا باید بگم تاسف واره

ویرایش شده توسط Soli
  • هاها 2
  • چی چی 3
  • ناراحت 3

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

♅ ???? ???? ??????? ?????? ✤  

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم.
شکایت شما به دلیل عدم وجود مدارک قابل بررسی رد شد.
اگر مدارکی که قابل اِسناد باشند دارید، به صورت شکایتی جداگانه در تاپیکی دیگر مطرح کنید.

+بسته شد.

زنـבه ام هرچـہ زـבے تیغـہ بـہ شریاט نرسیـב
                                      خیز برבار ببینم خطرے هم בاری؟ ??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...