رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

سیستم عضویت فکشن ها(دسته ویژه)

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید

با توجه به دیده ها و شنیده ها ظاهرا عضویت دسته ویژه بجز پارتی بر اساس ی سری داستان های دیگس که مثلا لول هرکی بالاتر باشه اولویت داره ( که مسلما این قانون بازهم ب پارتی بازی برمیگرده چون مطمئنا کسی که لولش پایینتره پارتی نداره ) و از اونجایی که این قانون نانوشته هست و من جایی توی فروم ندیدم (شایدم باشه اگه هست بگید) پیشنهاد میکنم سیستم عضویت فکشن هارو (مخصوصا دسته ویژه) سخت تر کنن

مثلا دسته ویژه لول 30 بخواد حداقل یا مثلا مهارت وکیل لول 3 بخواد یا هرچی دیگه اونو دوستان نظر بدن چون هیچکس با لول 15 نمیره توی فکشن اصلا راه نمیدنش و همین باعث اعتراض و نارضایتی خیلی از اعضا هست

پس چرا لول ورودی رو نوشتن 15 ؟ 

شرایط ورود رو سخت تر کنن هم متقاضی کمتر میشه هم صف کوتاهتر میشه هم ناحقی در حق کسی نمیشه

از مدیریت خواهشمندم روی این موضوع یکم وقت بذارن چون با ی حساب سر انگشتی هم ک حساب کنید خیلی از پلیر ها میخوان برن دسته ویژه و از صفش حتی به تست هم نمیرسن

با تشکر

@Ali @Meli @SFC

ویرایش شده توسط N0B0DY

کاش یکم برف بیاد آدم بسازیم ...

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

با سلام و خسته نباشید

با توجه به دیده ها و شنیده ها ظاهرا عضویت دسته ویژه بجز پارتی بر اساس ی سری داستان های دیگس که مثلا لول هرکی بالاتر باشه اولویت داره ( که مسلما این قانون بازهم ب پارتی بازی برمیگرده چون مطمئنا کسی که لولش پایینتره پارتی نداره ) و از اونجایی که این قانون نانوشته هست و من جایی توی فروم ندیدم (شایدم باشه اگه هست بگید) پیشنهاد میکنم سیستم عضویت فکشن هارو (مخصوصا دسته ویژه) سخت تر کنن

مثلا دسته ویژه لول 30 بخواد حداقل یا مثلا مهارت وکیل لول 3 بخواد یا هرچی دیگه اونو دوستان نظر بدن چون هیچکس با لول 15 نمیره توی فکشن اصلا راه نمیدنش و همین باعث اعتراض و نارضایتی خیلی از اعضا هست

شرایط ورود رو سخت تر کنن هم متقاضی کمتر میشه هم صف کوتاهتر میشه هم ناحقی در حق کسی نمیشه

از مدیریت خواهشمندم روی این موضوع یکم وقت بذارن چون با ی حساب سر انگشتی هم ک حساب کنید خیلی از پلیر ها میخوان برن دسته ویژه و از صفش حتی به تست هم نمیرسن

با تشکر

@Ali @Meli @SFC

به نظرم لول ورودی بکنن همون 30 مشکل حل میشه?

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Lazyboy گفته است:

به نظرم لول ورودی بکنن همون 30 مشکل حل میشه?

اره این ساده ترین راهه

15 اخه ی هفته ای ادم 15 میشه چیزی نیس 

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

اونجایی که این قانون نانوشته هست

در قوانین لیدر ها می باشد.

ویرایش شده توسط Dignity

Sprint.png

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، N0B0DY گفته است:

با سلام و خسته نباشید

با تشکر

@Ali @Meli @SFC

همچنین سیستم عضویت پیشنهادی هم ببینید فک کنم با اینکه فانه ولی کارساز باشه !

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

هیچکس با لول 15 نمیره توی فکشن اصلا راه نمیدنش

من لول 16 رفتم FBI ?

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، OmidGH گفته است:

من لول 16 رفتم FBI ?

کی رفتی 

الان R4 یعنی مال چند ماه پیش

یا اونموقع میگرفتن و پارتی بازی نبوده

یا اسلات خیلی خالی بوده

یا اشنا داشتی دیگه !

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، N0B0DY گفته است:

کی رفتی 

الان R4 یعنی مال چند ماه پیش

یا اونموقع میگرفتن و پارتی بازی نبوده

یا اسلات خیلی خالی بوده

یا اشنا داشتی دیگه !

حدود 5 ماهه که FBI ام و همه چیو دیدم درست میگی زمانی که من اومده بودم پارتی بازی کمتر بوده و ملاک فقط صف بوده

OmidReza.png

dc9418_24download.png

یا حیدر کرّار            

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، OmidGH گفته است:

حدود 5 ماهه که FBI ام و همه چیو دیدم درست میگی زمانی که من اومده بودم پارتی بازی کمتر بوده و ملاک فقط صف بوده

در ۱ ساعت قبل، Lazyboy گفته است:

این که چجوری و با کی امدی اون موقع رو فقط من میدونم و تو و اون

?

N0B0DY.png

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

نظرم ( - ) است

چون سیستم همانطور که Omid جان گفتند به صورت تایم آنلاین و ساعت بازی کرده در ماه شده.

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Omid گفته است:

سیستم عوض شده بصورت تایم آنلاین ماهانه شده است 

+

• دورانت که تمام بشه سرت بازیچه کــسانی میشود که روزگاری ازســـایه‌ات هم تــــرس داشـــتند☆

♡ADLER

Javad.png

RaviN.png

لینک به دیدگاه

• سرپرست کارکنان
در در ۱۴۰۲/۳/۹ در 02:17، Omid گفته است:

سیستم عوض شده بصورت تایم آنلاین ماهانه شده است 

+

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

❤️ NwA ❤️

Still Free CreW

━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • توسعه دهنده

بسته شد

╗═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╔

مهربانی من 
دعوتنامه ای برای
سوءاستفاده ی تو نیست.

╝═════════ ೋღ❤ღೋ ═════════╚

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...